Arama

Sevdiğim kişinin beni sevdiğinden nasıl emin olabilirim?

Güncelleme: 1 Hafta Önce Gösterim: 32.680 Cevap: 66
çimen gözlüm - avatarı
çimen gözlüm
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #1
çimen gözlüm - avatarı
Ziyaretçi
herkese selamlar hemen konuyu giriyorum bundan 4 yıl önce eski mahallemde oturan birini sevdim aynı apartmanda oturuyoduk bakışlarına bakılırsa o dan bana karşı boş değildi.ama ne o bana ne de ben ona bişey diyemedim daha sonra o mahalleden biraz daha ileri taşındık daha benim arkadaşlarım bizim evi bilmiyoken o bizim evi biliyomuş nes ben bunu unutmaya karar verdim bir ara hiç düünmedim daha sonra bi baktım ki ben aslında onu hiç unutmamışım hala seviyorum sevdiğimi sölemeye karar verdim ama dedim daha önce yine bi bakışlarına bakıyım hala eskisi gibi mi bakıyo komşumuzun kına gecesi vardı düğün salonunda o da geldi bi baktım bizim karşı masaya oturmuş bir kaç kez de bana bakışlarını yakaladım hala aynı bakıyo çok durmadı dışarı çıktı bizde 10-15 dk sonra çıktık eve gitmek için kapının önündeydi arabaya binicekti ve araba da kızlar da vardı aklım karıştı hala seviyorum ya ben onu sevdiğimi sölediğimde o bana bnm çıktığım var sevdiğim var derse ne yapmalıyım cvplarınız için şimdiden teşekkür ederim Msn DunnoMsn DunnoMsn Dunno
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
çimen gözlüm adlı kullanıcıdan alıntı

herkese selamlar hemen konuyu giriyorum bundan 4 yıl önce eski mahallemde oturan birini sevdim aynı apartmanda oturuyoduk bakışlarına bakılırsa o dan bana karşı boş değildi.ama ne o bana ne de ben ona bişey diyemedim daha sonra o mahalleden biraz daha ileri taşındık daha benim arkadaşlarım bizim evi bilmiyoken o bizim evi biliyomuş nes ben bunu unutmaya karar verdim bir ara hiç düünmedim daha sonra bi baktım ki ben aslında onu hiç unutmamışım hala seviyorum sevdiğimi sölemeye karar verdim ama dedim daha önce yine bi bakışlarına bakıyım hala eskisi gibi mi bakıyo komşumuzun kına gecesi vardı düğün salonunda o da geldi bi baktım bizim karşı masaya oturmuş bir kaç kez de bana bakışlarını yakaladım hala aynı bakıyo çok durmadı dışarı çıktı bizde 10-15 dk sonra çıktık eve gitmek için kapının önündeydi arabaya binicekti ve araba da kızlar da vardı aklım karıştı hala seviyorum ya ben onu sevdiğimi sölediğimde o bana bnm çıktığım var sevdiğim var derse ne yapmalıyım cvplarınız için şimdiden teşekkür ederim Msn DunnoMsn DunnoMsn Dunno

Onun arkadaş çevresinde hakkında ufak çaplı bir araştırma yapabilirsiniz.Acaba hayatında biri var mı ya da size karşı herhangi bir duygusu var mı diye.Elde ettiğiniz cevaplara göre hareket edersiniz.Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
22 Haziran 2009       Mesaj #3
RuffRyders - avatarı
Üye
Belkide çapkındır arabadaki kızlara bir yenisi daha eklemek istiyodur... Msn Grin
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
22 Haziran 2009       Mesaj #4
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Olabilir Ruff hepimiz aynıyız Msn Happy

Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Belkide çapkındır arabadaki kızlara bir yenisi daha eklemek istiyodur... Msn Grin

Çimen gözlüm ,4 senedir aşıksın bu çocuğa hiç mi sohpet edmedin ? benim fikrim gid direk konuya gir. kısmet işi belki olur Msn Happy
Hayat yazar, sen sadece oynarsın!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevdigim benı seviyor mu bilmiyorum
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
30 Ekim 2009       Mesaj #6
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sevdigim benı seviyor mu bilmiyorum

Msn Happy
Hiç kimse, açık, net ve doğrudan söylense de, sevdiği insanın kendisini sevip sevmediğinden emin olamaz. Bu sanki bir yaradılış kuralıymış gibi.
Sizin cevaplayamadığınız, dahası bilmediğiniz bir soruyu sanmıyorum ki sizin adınıza bizler bilip yanıtlayalım.
Sorun kendisine, ama hoş söylese de yine aynı tereddütler devam edecek, şüpheler kendini koruyacaktır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 AYDAN BERI BERABERIZ AMA SEVGILIM HIC ROMANTIK DGL VE SEVIP SEVMEDIGINDEN EMIN DEGILIM BAZEN SEVIYOR DIYORUM BAZEN SEVMIYOR. eski sevgilisinden ayrilali 3 ay olmus benlede onla ayrildikdan 1 ay sora beraber geldik ve onu hala seviyormu ondanda emin dglim ltf yardimci olun bi fikir verin neyapmaliyim ?? 2 ay icinde bi gül bile almadi bana ailemle tanismaya geldi bende ailesiyle tanistim ..annelerimiz yakindada tanisir dedi ama hic bisey yapmioo Msn Sad Msn Confused napmayliyiim???????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn platonik bir aşığım ve nasıl açılacamı bilemiyorum sevdiim kızın sevgilisi yok ancak yinede açamıorum konuyu bana yardım edin önerilernizi bkliyorum
gorchem - avatarı
gorchem
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #9
gorchem - avatarı
Ziyaretçi
İlK Önce Kıza Ortamı Isıstacak espriler yap sonra ona iltifat et falan sonrada açıl .!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim sinifimda bi oglan war, msn de hep benle konusuyo ama sinifta hiç bisey soylemio, Ara sira bana baktigina rastladim arkadaslarimda diolar baktigini. Ben onu seviyorum ama onun beni sevdiginden emin deilim mesela benim nickimde YASAKSIIN BANA yaziodu oda bana YASAKMIYIM SANA dedi bilmiorum belkide sakasina dedi ama ark larim bana hep baktigini soyluolar . Acap ona nasil davranmam lazim ? LUTFEN YARDIM EDIIN onu deliler gbi sewiom :d
Hızlı Cevap