Arama

Sevdiğim kişinin beni sevdiğinden nasıl emin olabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Nisan 2019 Gösterim: 37.022 Cevap: 23
çimen gözlüm - avatarı
çimen gözlüm
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #1
çimen gözlüm - avatarı
Ziyaretçi
herkese selamlar hemen konuyu giriyorum bundan 4 yıl önce eski mahallemde oturan birini sevdim aynı apartmanda oturuyoduk bakışlarına bakılırsa o dan bana karşı boş değildi.ama ne o bana ne de ben ona bişey diyemedim daha sonra o mahalleden biraz daha ileri taşındık daha benim arkadaşlarım bizim evi bilmiyoken o bizim evi biliyomuş nes ben bunu unutmaya karar verdim bir ara hiç düünmedim daha sonra bi baktım ki ben aslında onu hiç unutmamışım hala seviyorum sevdiğimi sölemeye karar verdim ama dedim daha önce yine bi bakışlarına bakıyım hala eskisi gibi mi bakıyo komşumuzun kına gecesi vardı düğün salonunda o da geldi bi baktım bizim karşı masaya oturmuş bir kaç kez de bana bakışlarını yakaladım hala aynı bakıyo çok durmadı dışarı çıktı bizde 10-15 dk sonra çıktık eve gitmek için kapının önündeydi arabaya binicekti ve araba da kızlar da vardı aklım karıştı hala seviyorum ya ben onu sevdiğimi sölediğimde o bana bnm çıktığım var sevdiğim var derse ne yapmalıyım cvplarınız için şimdiden teşekkür ederim Msn DunnoMsn DunnoMsn Dunno
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Onun arkadaş çevresinde hakkında ufak çaplı bir araştırma yapabilirsiniz.Acaba hayatında biri var mı ya da size karşı herhangi bir duygusu var mı diye.Elde ettiğiniz cevaplara göre hareket edersiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Onun arkadaş çevresinde hakkında ufak çaplı bir araştırma yapabilirsiniz.Acaba hayatında biri var mı ya da size karşı herhangi bir duygusu var mı diye.Elde ettiğiniz cevaplara göre hareket edersiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 22 Nisan 2019 17:35
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009       Mesaj #3
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Belkide çapkındır arabadaki kızlara bir yenisi daha eklemek istiyodur... Msn Grin
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
22 Haziran 2009       Mesaj #4
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Olabilir Ruff hepimiz aynıyız Msn Happy

Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Belkide çapkındır arabadaki kızlara bir yenisi daha eklemek istiyodur... Msn Grin

Çimen gözlüm ,4 senedir aşıksın bu çocuğa hiç mi sohpet edmedin ? benim fikrim gid direk konuya gir. kısmet işi belki olur Msn Happy
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
30 Ekim 2009       Mesaj #5
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sevdigim benı seviyor mu bilmiyorum

Msn Happy
Hiç kimse, açık, net ve doğrudan söylense de, sevdiği insanın kendisini sevip sevmediğinden emin olamaz. Bu sanki bir yaradılış kuralıymış gibi.
Sizin cevaplayamadığınız, dahası bilmediğiniz bir soruyu sanmıyorum ki sizin adınıza bizler bilip yanıtlayalım.
Sorun kendisine, ama hoş söylese de yine aynı tereddütler devam edecek, şüpheler kendini koruyacaktır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kız olduğum halde söyledim içimde kalınca çok üzülüyodum noldumu hiç bişe Msn Sad(ama varlığımdan haberdar söylemeseydim içimde şüphe kalırdı kendimi yerdim hayatımda hiç yapmadığım bişeyi yaptım ve söyledim ama hala bekliyorum bişeler olmasınıMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben bir çocuğa acayip derecede aşığım çok seviyorumMsn Sad ama onun beni sevip sevmediğinden emin değilim hep internete erkekler kızlardan hoşlanırsa nasıl belli eder diye araştırma yaptım %100 gözler yani sana bakıyorsa seni seviyormuş bana bakıyor bakmasınada ara sıra bakıyor ara sıra bakmıyor bakmadığı zamanlar çok durgun oluyor bakmadığı zamanlar canım çok acıyor hep acaba bişeyler mi yaptım yine diye düşünüyorum. herneyse aslında sizinle paylaşmak istediğim bir konu var lütfen bana yardımcı olun olursanız çok sevinirim ben 17 yaşıdayım hoşlandığım kişi biraz büyük 20 yaşlarında filan bizim mahallede bakkalda çalışıyor onu görmek için sırf ikide birde para harcayıp duruyorum galiba anlamış olacakki galibası yok anladı gibi arkadaşım bakkala gitti demişki o kız benden hoşlanıyormu diye arkadaşımda saçmalama ya nerden çıktı bu şimdi demiş oda bilemem artık demiş ya onun başka sevdiği var hem sen büyüksün öyle şey yapmaz ( yani büyüklere bakmazMsn Tongue) oda zaten aramızda bişeyler olamaz ben ondan büyüğüm demiş sonra .. ben sadece herşeyi anladım ama birtek şunu anlayamadım demişki arkadaşıma sana bişey söylücem ama kimseye söyleme demiş '' akıllı bir kıza benziyor öyle şey yapmaz demiş .. ( yani büyükleri sevmez) cok akıllıyım maşallah Msn TongueMsn Sad yani demek istediğim neden öbür konuşmalara söz verdikmemişte sadece bu akıllı kıza benziyor..... işte sadece bu söze söz vedikmiş anlamadım çevremdekiler sen şımarmayasın diye kimseye söylemesini istememiştir diyorlar ama benim içim hala rahat değil sizce neden böyle şey yaptı??
konçuy - avatarı
konçuy
VIP ON TEMMUZ 2013
6 Ağustos 2010       Mesaj #8
konçuy - avatarı
VIP ON TEMMUZ 2013
Fuzûliye Sormuşlar; Sevmek Mi Daha Güzeldir, Sevilmek
Mi ? Sevmek Demiş.. Çünkü, Sevildiğinden Hiçbir Zaman Emin Olamazsın ! kesinlikle böyle...
DraqonFlame - avatarı
DraqonFlame
Ziyaretçi
13 Kasım 2010       Mesaj #9
DraqonFlame - avatarı
Ziyaretçi
bnde birini seviyordu tabiki amca olu kıza itiraf edene kadar kız anasına sölemiş ertesügün amca ogullarına gittik onlarda oradaydı sonra annesi çagırdı uyardı kıza dedi sen onu sevıyormusn kızda utanncından ben onu abi olrak sevıyorum dedi ama kız mahallede falan her gördünde yanıma gelıyordu daha sonra kız benden sogudu benden uzaklaştı başka birisini sevdi daha sonra ondan ayrıldı bilmıyorum hala birisini seviyormu ama eminim oda bni sevıyo ama açıklayamıyor bunu nasıl anlarım msnde şöyle yazmıstm I will love you until death oda cvp olarak I ThinK.. =) =)
yazmız bunla bi alakası olabılırmı valla bnm hayatım aynen hiyakeye gibi olamay başladı Msn Grin
sade - avatarı
sade
VIP hazan
22 Mart 2012       Mesaj #10
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bn erkek arkadaşımdan ayrıldım salı ya kadar heşey iiydi fakat salı günü ayrılmak istedi ağladığım halde barışmak istemedi ama ben hala onu çooooook seviyorum ne yapmalıyım arkadaşları bile konuştu ama barışmak istemio lütfen bana yardım edin ne yapmalıyım Msn Sad(((

demekki herşey iyi değilmiş sen onu gerçekden sevdiğin için kötü taraflarını görmemişsin tavsiyem oluruna bırak dönerse senin dönmezsse zaten hiç senin olmamışdır ayrıca üstüne gittikce senden kaçacak onu umursamaz görün gerisi gelir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.