Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 2 Eylül 2017  Gösterim: 78.779  Cevap: 16

Karnımdaki gaz birikmesini gidermek için ne yapmalıyım?

Misafir
5 Aralık 2013 01:18       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende var doktora gittim bos hepsi cözumu yok
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
18 Aralık 2013 19:35       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Annem. Amilyat. Olmuştu3kere 5 ay. Sonra karnında. Gaz. Oluşmaya. Başladı. Karnı çok. Ağırıyordu. Ne. Yapabilirim?
zhrMzahraisafir
14 Mart 2014 05:16       Mesaj #13
zhrMzahraisafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba 95 kiloyum bende çok gaz birkımi var karnımd şişknlıkde var agrı yapiyor bundan dolayıda çok sıkıntım var hata bu sebeple geceleride uyyamiyorum ne yapmaliyım yardım ederseniz sevinırım
Misafir
4 Haziran 2014 00:56       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zhrMzahraisafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba 95 kiloyum bende çok gaz birkımi var karnımd şişknlıkde var agrı yapiyor bundan dolayıda çok sıkıntım var hata bu sebeple geceleride uyyamiyorum ne yapmaliyım yardım ederseniz sevinırım

Rezene çayı ve papatya cayı cok iyi geliyor, mümkünse bir büyük Kupa bardağa 1poşet rezene ve 1 poşet papatya çayı atıp için cok faydasını göreceksiniz , gaz ağrısını geçiriyor ( bu doz büyüklere) Allahm şifa versin
Misafir
3 Kasım 2014 15:31       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde gaz ckrtyrm bnun için ne ypmam grkyr ltfen yardım edn bna ltfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Misafir
30 Mayıs 2015 20:02       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gaz ve şişkinlik probleminiz varsa bir yemek kaşığı bala bir çay kaşığının ucuyla kimyon katıp yiyin iyi gelecektir ama genel manada sürekli aynı problem varsa doktora gitmek lazım
Misafir
2 Eylül 2017 04:05       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende gaz cıkaramiyorum ve cok rahatsizim ben bir sey icmedim amakarnima yukaridan assagi dogru hep mesaj yaptim ve aninda cozum buldum ayrica ilik su yavas yavas icedebilirsiniz simdi herkesin derdi farkli olabilir ama en iyisi doktor burda kimse net bir cozum yolu bulamaz tabi buradan fikir almakta onemli ama bence bir bilene danismak daha iyidir gecmis olsun Msn Happy

Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç