Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 20

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.475 Cevap: 194
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2015       Mesaj #191
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm As! Beyy35 adlı nickim kara listeye alındı bilgisayarımla beraber hem haksızlığa uğradım inanın Çok üzgünüm yardımcı olun Bana Çıkarılsın
Sponsorlu Bağlantılar
herekol_18 - avatarı
herekol_18
Ziyaretçi
28 Mart 2016       Mesaj #192
herekol_18 - avatarı
Ziyaretçi
ben salon 82 bununla admin nikli kişi tarafından hem pcme ve hem de nikime 12 saat yasak verildi 9 yılla yakındır benim nikim kara listeye alınmamış nikimin adı herekol_18 ve ben ne yaptımda bu kadar ceza aldım masadaki kişi bana onca hakaretlere rağmen ben bi şey demedim ama ben adamın özelinden iki kelime söyledim diğe nikim hem kara listeğe hem de 12 saat yasak gördü bunlar yetmemiş bi de pcmede ceza verdi lütfen bunun bi çaresini bulun
Sponsorlu Bağlantılar
nasrett - avatarı
nasrett
Ziyaretçi
7 Nisan 2016       Mesaj #193
nasrett - avatarı
Ziyaretçi
demın salon 20 oyun oynuyorduk ıkı oyuncu sureklı olarak adeta bırbırlerıne oynuyorlardı ve el actırıyorlardı bende eslı mı oynuyorsunuz dedım rakıp oyuncuda evet eslı oynuyoruz dedı ve ıstersen gel senınlede oynayalım dedı bu laflar bana manalı geldı bende terbıyelı konus dedım serefız laf kulandı sonra masa sohbetı kapandı ve oyunu bıtırdık ve sonra salon 20 de oyuna basladım ve bırden op rastlantı tarafından haksız yere 12 saat banlandım neden ben optan sıkayetcıyım ben her hangı bı hakarette bulunmadım ve kufurde etmedım bılgılerınıze arz ederım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2016       Mesaj #194
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
haksız yere 192 saat ceza yedim.ufak tartışma yuzunden bu kadar saat verilirmi kotu bışey demedimki lutfen bu mubarek gunde acarsanız sevinirim çünkü 192 saat bilgisayarda kapalı rica edeiyorum ceza yıyen nick 47gökce47
6 Ekim 2019       Mesaj #195
türkiye_vatanım - avatarı
Onaysız
selam saygılar türkiye vatanım adlı nikim 5 ten fazla ban almış nedeni ne biliyomusunuz TÜRKİYE_VATANIM oldugu için yerki verilen banlara dikatlice bakılsaydı eminımki hak etmedıgımı anlarlardı ben yılarımı verdım bu nike allah rızası için yardım edın bana artık bu nik turnuva masalarına gırmiyo yardım edın ltfen