Arama

Hristiyan ilahileri dinlemek günah mıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Şubat 2018 Gösterim: 14.340 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2013       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sorunun en doğru cevabını güvendiğin bir hocaya sorarak alabilirsin bu tür konularda internet pek yardımcı olmuyor çünkü herkezin İSTEDİĞİ doğru oluyor . ama sana tavsiyem bizim ilahilerimizi dinlemeye başlasan emin ol onlarınkinden çok daha hoşuna gider ve huzur bulursun Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Müslüman - avatarı
Müslüman
Ziyaretçi
26 Şubat 2013       Mesaj #12
Müslüman - avatarı
Ziyaretçi
Bakarmısn hristiyan arkadaşım allah tek ve birdir biz sizle düşman değiliz kardeş olmak istiyoruz ama siz bizi umursamıyorsunuz Kıyamet günü geldiğinde hepiniz allaha iman ediceksniz ve Hz. İsa peygamberimiz kıyamet günü gökten aşağıya inicek ve sizden nefret edicek çnkü İsa da allaha ibadet ediyor bu kuranda geçiyor İsa sizden nefret edicek ve o Allah'ın oğlu değildir..!! Allah'ın elçisidir bunuda bilin ki incil insan eliyle yazılmıştır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Siz hristiyanlara birşey söylemek istiyorum.Bu zamana kadar değişmemiş,aynı kalan kitap Kur'an-ı Kerim'dir.İncil,Tevrat indirilen diğer bütün kutsal kitaplar değiştirilmiştir.Bence birazda bu şekilde düşünün.Değiştirildiklerine göre içindeki bilgilerin doğru olması ne malum.Oysa Kur'an-ı Kerim değişmemiştir ve yüce Allah'ın gerçek sözleriyle doludur.
boris - avatarı
boris
Ziyaretçi
30 Ocak 2015       Mesaj #14
boris - avatarı
Ziyaretçi
ya suan ERA amenoyu dınlıyorum bana kendı dınımın ılahılerı çekıcı gelmıyor ama hrıstıyan ılahılerı huzur werıo uykum gelıo hem matrak oluyo arkadaslar arasında ben gunah olacagını dusunmuyorum sonucta kalbımde muslumanlık yatıyor ben o muhtesem kelımeyı tum kalbımce sevdığım korudugum agzımdan dusurmedıgım surece sıkıntı olacağını dusunmuyorum unutmayın hrıstıyanlıkda bır dın
cemre - avatarı
cemre
Ziyaretçi
8 Şubat 2016       Mesaj #15
cemre - avatarı
Ziyaretçi
ben ilahiyat fakültesi mezunuyum ve bu konuda şöyle düşünüyorum eğer biz müslümansak başka dinlere mensup kişilerin ilahilerini veya başka bir müziğini dinlemek bize faydadan çok zarar sağlar önce kendi dinimizi öğrenmeliyiz başaları ne yapıyorsa yapsın bize ne günah konusunda da o allah ve hristiyan ilahileri dinleyen kendini müslüman sanan kişilerin arasındaki bişey
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2017       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bencede çok güzel bir ilahi hem sen hristiyan olmadığın sürece dinlememizin hiçbir sıkıntıya yol açacağını düşünmüyorum😊😝🤗