Arama

Panik atak birinin beyin MR'ı çektirmesinin daha kolay yöntemleri var mı?

Güncelleme: 11 Ekim 2018 Gösterim: 8.319 Cevap: 3
İLKAY - avatarı
İLKAY
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #1
İLKAY - avatarı
Ziyaretçi
Panik atak birinin beyin MR'ı çektirmesinin daha kolay yöntemleri var mı?
Son düzenleyen Safi; 11 Ekim 2018 03:07
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
26 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bunu MR'ı çeken uzmanla konuşmalısınız.Bazı MR çekimlerinde hastaya sakinleştirci, uyuşturucu ilaç veriliyor.Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ Panik Atak Nedir?
Son düzenleyen Safi; 11 Ekim 2018 03:08
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen yardım edin bana şuan ağlıyorum noldu banaaaa bundan 4 yıl önce ani birşekilde sabah yatakta sağa dönmemle beraber sanki kafamın içi bir kat aşağıya düştü gözlerim yuvasından frlayacak gibi dönüp mide bulantısı sanki ruhum bedenmdem çıktı 1 dakka sür dü bu atak yine sağa dönüşlermde 3 kere oldu nörolojiye götürüldüm teşis konulamadıııı ama panik atağım var MR giremiyorum tomografim temiz çıkıyo serum yeyip düzeliyrum sonra1 hafta her sabah acillere kaldırıldım ayağa kalktığımda tavanla evin tabanı eşyalar dönüyordu san ki bir sandalda denizin ortasındaymışım gibi KBB gittim vertigo dedi başıma manevra yapmıştı geçti ama arar ara yer ayaklrımın altından kayıyordu uykuya dalarken beynmin içi boşluğa düşer gibi oluyordu...ama iyiydim taaki 2 gün öncesine kadar yine bir sabah yatak adeta başıma döndü yine MR ye giremedim sinir kırizi geçirmişim düştüm çocuklar gibi hıçkıra hıçkıra ağladım...tomografi yine temiz bir dizi tetkit hepsi temiz KBB tetkiterde MR ye giremedim ama tahminen vertigo diyolar baş manevrasından sonra biraz daha iyiyim sağıma yatmak istemiyorum korkuyorum lütfen bana yardım edin BİZ PANİK ATAĞI OLANLAR İÇİN MR YOKMU NEOLUR BANA YAZIN İLLEDE GİRMEMMİ LAZIM inanın hayat kalitem düştü işimi başkaları yapıyo..psikolojim çok bozuldu dışarı çıkmak istemiyorum...yere basmaktan korkuyorumm ALLAH düşmanımada vermesin çoooook kötü bir hastalık olanlarada yardm etsin onları benden iyi kimse anlayamaz...yaş 35 ...yokmu bunun çaresi....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bende anksiyete bozukluğu var ama mr a dün girdim sakın korkma hiç birşey olmayacak cesaretli ol ...