Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 429.567|Cevap: 1.668|Güncelleme: 21 Haziran 2016

Nasıl vampir olunur?

15 Ekim 2010 16:24   |   Mesaj #211   |   
yağmur_123 - avatarı
Üye
belkide zaten herkes olsaydı nasıl yaşamaya devam edebilirlerki Msn Confused neyseee yaaaa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
15 Ekim 2010 18:55   |   Mesaj #212   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bence vampir die bişiy var adanada bi kız ölmüş kocası 3 gün rüyalarında bni mezardan çıkar die karısını görüomuş bi gitmişler bakmışlar elinde bir çocuk kadın dirilmiş nasıl olduysa???????Msn Grin
new zeland
16 Ekim 2010 00:30   |   Mesaj #213   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Mesaj linki 28 olan arkadaşım acaba herşey elimde derken ne demek istedin! Yaptığın hazırlıklar neler ne tür çalışmalar yapıyorsun...? Bende vampirlerin var olduğuna inanıyorum. İnanlarıda destekliyorum. Lütfen cevaplarsan sorumu çünkü önemli gerçekten.şimdiden sağol.
Misafir
16 Ekim 2010 20:16   |   Mesaj #214   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bence vampirler var uzaylılar ve psişik yetenekler olupta buwampriler neden olmasın... bu wampirlerin iyiside vardır kötüsüde şimdi dersiniz sen nerden biliyon vampirlerin kötüsü ve iyisi olduğunu çünkü allahın yarattığı tüm varlıklar 2 türlüdür iti kötü diye allah karanlığı kötülüğü yaratmamıştır aydınlığın yokluğu karanlıktır sıcağın yokluğu soğuktur. allahın en değerli varlıkları biziz ve en güçlü ve en akıllı varlıkta insanlardır bunu psişik hakkında araştırma yaparak anlayabilirsiniz.vampir konusunda bilime göre zaten bu vampiri nerden buldular.hem vampirleri insanlar hep görmeye görmeye inanmamaya başlıyorlar şimdi vampirler salakmı bir şehre gelecektte kendini tehlikeye atacak onlar geneelikle ormanlık tenha yerlerde oluyor zaten satanistlerde bunlardan faydalanmış hem vampriler o kadar kamuflaşta ustalarki nerdeyse bir aparmanın içine giren bir insan vampri apartmanın içinde bile göremez.
Misafir
17 Ekim 2010 08:19   |   Mesaj #215   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
iste bunlarda eskiden olan vampirler:
Blow Çobanı: Bir zamanlar Blow kasabasında yaşayan bir çoban, bilinmeyen bir nedenden ötürü ölür ve gömülür. Gömülmesinden birkaç gün sonra, geceleri ortaya çıkmaya ve önüne gelen herkese saldırmaya başlar; ve saldırdığı herkes 8 gün içinde ölür. Gece baskınlarının sayısı artınca, halk çobanın mezarını açar ve kalbine bir kazık saplayarak tekrar kapatırlar. O gece, çoban çok daha öfkeli ve saldırgan olarak tekrar ortaya çıkar - elinde kalbine saklanan kazıkla birlikte. Artık çok korkmuş olan halk, ertesi gün cesedi mezarından tekrar çıkarır ve ateşe verir

Sponsorlu Bağlantılar

Arnold Paul: 1700 yılında Medvegia'da doğmuştur. 1727 yılında genç bir asker olan Arnold Paul, Belgrad civarındaki kasabasına geri döner ve askerliği boyunca biriktirdiği parayla bir ev alıp evlenir. Arnold'un üzerinden asla atamadığı melankoninin sebebini uzun bir süre boyunca merak eden karısına Arnold en sonunda gerçeği açıklar ve askerliği sırasında uzak bir kasabada boynunu ısıran ve kanını emmeye çalışan bir vampirle mücadele etmek zorunda kaldığını söyler. Vampiri mezarına kadar takip edip onu öldürmeyi başardığını, ve bir vampire dönüşmemek için söylentilerden öğrendiği gibi vampirin mezar toprağından yediğini, kanından içtiğini ve yaralarını vampir kanıyla yıkadığını itiraf eder.
Bu itiraftan sadece birkaç gün sonra, Arnold oldukça yüksek bir saman yükünün tepesinden düşer ve 3 gün sonra can verir. Gömülmesinden bir ay sonra köy halkı, Arnold'un geceleri dolaşırken görüldüğünü söylemeye başlar. Onunla direkt temasa geçen kişilerse birkaç gün geçmeden ölürler. Birkaç gece saldırısının ardından, konu yetkililere iletilir. Arnold'un mezarı açıldığında bedeninin hiç bozulmadığı ve dudağının kenarlarında taze kan kalıntıları bulunduğu görülür. Arnold'un kalbine bir kazık saplanır ve Arnold yüksek sesle haykırır; bunun üzerine bedeni yakılır. Aynı işlem, Arnold'un saldırısı sonucu öldüğü söylenen kişilerin bedenlerine de uygulanır.
Olaydan beş sene sonra, 1731 yılında, aynı bölgede gece saldırıları tekrar başgösterir. 3 ay işçinde 17 kişi saldırıya uğrar. Yetkililer tarafından ifadeler doğrultusunda açılan bir takım mezarlarda vampirlere rastlanır. Bu yeni vampirler de yakıldıktan sonra, bölge tekrar huzura kavuşur. Bu olay hakkında aralarında askeri doktorlar ve yöneticilerin de bulunduğu tanıkların verdiği ifadeler, bir takım dosyalarda hala saklanmaktadır.

alıntı
California Devlet Üniversitesi Araştırmacılarından Kimya Profesörü Wayne Tikkanen’in yaptığı araştırmaya göre vampirliğin asıl sebebinin Porfiria hastalığı olduğu tespit edilmiştir. 1700’lü yıllarda hastalık hakkında bilgisi olmayan Avrupalılar, hastaları vampir olarak niteleyerek lanetlemekteydiler. Bir çeşit kan zehirlenmesi olan Porfirya hastalığının ilerlemesiyle derinin kızılötesi ışınlara karşı zayıfladığı ve bu nedenle karardığını açıklayan Tikkanen, “Hastada anormal kıllanma görülür. Dudaklar kuruyup çekildiği için dişler ortaya çıkar. Hasta çok acı çeker. Sonunda çıldırır.” diyerek hastalığı açıklamıştır. Bu hastaların derilerinin hassaslığı nedeniyle sadece geceleri çıkabildiklerini ve tedavi amacıylada hayvan kanı içtiklerini belirten Tikkanen “Hikayelerde vampirlerin neden gece dışarı çıkıp kan içtiklerinin yanıtı işte bu.” demiştir!!!!!!
alıntı
buda 2.kanıtım bilimsel olarak ta kabul ediliyo
Misafir
21 Ekim 2010 19:16   |   Mesaj #216   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
ben wanpirin olduğua inanıyorum varlardır ama ölümsüz değillerdir allah kimseyi ölümsüz yapmaz ama ben vanpirlerin olduğuna inanıyorum genelde güçlülerdir soğuklardır ve güneşe çıkmazlar inter nette vanpirlerle ilgili sayfaya bakarken tanıdığımız insanlardan birisi bile vanpir olbilirmiş bende vanpir olmak istiyorum
Misafir
21 Ekim 2010 21:09   |   Mesaj #217   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

vampirler

vampirlere inanıyor musunuz lütfen mesaj yazın !!!
Misafir
25 Ekim 2010 14:52   |   Mesaj #218   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
arkadaşlar olduklarına deır kısılere ınanıorum evet bnce olabılırler bı arkadasım dogru dms kuranda herseyden bahsedılmıyo sadece gereken şeylerden bahsediliyo umarım vardırlar ne dıyelım Msn Grin
Misafir
28 Ekim 2010 10:20   |   Mesaj #219   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bende vampir olmak istiyorum ama olamıyorum yardım edin
Misafir
6 Kasım 2010 14:00   |   Mesaj #220   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bn vampir olmayi çok istiorum bi gün vampir olcagımmı düşünüorumm
Sponsorlu Bağlantılar