Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 430.150|Cevap: 1.668|Güncelleme: 21 Haziran 2016

Nasıl vampir olunur?

7 Haziran 2011 22:23   |   Mesaj #441   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
merhaba. yani arkadaş çok güzel bir şekilde anlatmış <3 (ilk önce yemin et) böyle bişey olsaydı ben yazmaya bile cesaret edemezdim Msn Grin üstelik daha dörde gidiyon kalbin nasıl kaldırdı? ay okurken kalbim duruyodu Msn Grin (bende dörde gidiyom)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
7 Haziran 2011 23:33   |   Mesaj #442   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
yaa ewt siz hiç wampir gordunusmu de boole konusuonuz yaa bi kere eğr wampr olsaydnz güneşe çıkamazdınız arkdaslık kuramazdınız sewgliniz olamazdı falan filan peki bide suna bakın: "wampirlik:güç güç:başarı başarı:para para:sewgili sewgili:stres stres:kanser kanser:ölüm" hala wampr olmk isteen wr mıı ? Msn Confused BN İSTMEM DOĞRUSUU
tamtur
8 Haziran 2011 23:34   |   Mesaj #443   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Yazan: Bill Compton
Ekim 21, 2009
173 yıl, bir insan ömrü ile karşılaştırıldığında sonsuzluk kadar uzun aslında. Ailemin Bon Temps’daki evine döndüğümden beri içinde bulunduğum bu sonsuzluk hissini ve bir zamanlar sahip olduğum insani değerlerimi düşünüyorum.. Comptonlar, bu küçük şirin kasabaya gelip yerleşen ilk ailelerden. Evimiz artık çok yıpranmış olsa da geçmişin kokusunu ve derin hatırasını taşıyor, ve ben aradan geçen onlarca yıldan sonra yeniden burada, Bon Temps’da olmaktan ötürü inanılmaz bir huzur duyuyorum.
13 300x225
Bu kasabaya dönerken içimde, yüzyıllardır süregelen kaçışın, savaşın ve vahşetin sona erdiği günleri geçireceğim yerde, vampirler ve insanların ortak yaşayabilme olasılığına bir şekilde katkıda bulanacağım bir hayatı yaşamanın hayali vardı. Bu hayali gerçekleştirebilmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Toplum içine karışabilmek için insan kanıyla beslenmemi olabildiğince azaltarak sadece Tru Blood içiyorum. Benim gibi düşünen başka vampirler olduğu gibi, bu topluma karışma ve eşit haklara sahip olma fikrine tamamen karşı çıkanlar da var. Ne yazık ki karşıt taraf ile de hala ilişki içindeyim, olmak zorundayım.
Ve Sookie.. Hayatıma hiç beklemediğim bir anda, beklemediğim bir şekilde girdi. Çok uzun zamandır yaşıyorum, geride insanlığım, ailem ve vicdanım da dahil çok şeyler bırakmak zorunda kaldım. Her ne kadar basit bir insan olduğunu iddia etse de, onda sıradan insanlarda olmayan, ancak ne olduğunu da çözemediğim ve beni kendine inanılmaz güçle çeken bir yanı var. Herşey bir yana, tamamen kaybettiğime inandığım bir çok hissi içimde yeniden yeşerttiği için karşı konulmaz bir biçimde bağlanıyorum ona. Ama içinde bulunduğum karmaşık durum, onun devamlı olarak tehlike altında olmasına neden oluyor. Biz vampirler, çoğunlukla gruplar halinde birlikte yaşasak da ben yalnız yaşamayı tercih ediyorum. Tabi bu diğerlerinin yaşadığım yere sıklıkla gelmelerine engel olmuyor. Tıpkı geçen akşam Diane ve Malcom’un geldiği gibi. Sookie’nin habersiz gelişi ile birlikte sırf onu korumak için benden yaşça büyük olsa da Malcom’u karşıma almak zorunda kaldım. Ne Janelle ne de Malcom, Tru Blood ile yetinecek tipler değil. Umurlarında olmasa da, tüm bu hoyrat davranışları, zalimlikleri ve sadece keyfine insan öldürmeleri AVL’nin tüm uğraşlarına gölge düşürüyor. Bunun bir karşılığı mutlaka olacaktır ve bu olduğunda bundan hepimiz zarar görebiliriz!
Sookie’yi onlardan tamamen uzak tutmanın bir yolunu bulmalıyım. Bunu sağlamak için bölge şeriflerinden bile daha yüksek otoritelere gitmeliyim belki de.


Vampirler ve İnsanlar
3
Yorum


Yazan: Robert Moranti
Eylül 22, 2009

Televizyonda Nan Flanagan’ın Bill Maker röportajını dinliyorum: “Biz asla köle edinmedik, ya da nükleer bomba patlatmadık. Ayrıca Japonlar, bizim tüm besin ihtiyaçlarımızı tamamen karşılayan sentetik kanı yarattılar. Artık kimsenin bizden korkması için bir sebep yok.” Amerikan Vampirler Derneği, uzun bir süredir vampirlerin insanlarla aynı haklara ve özgürlüklere sahip olması gerektiğini savunuyor.
3726371908 4f313d4bbc1 300x169
Dünya üzerindeki varlığım neredeyse 400 yılı aştı. Tüm bu zaman süresince görmediğim şehir, gitmediğim ülke kalmadı. Vampirler ve insanlar arasında yüzyıllardır devam eden savaşın, bu seksi sarışın bayanın açıklamaları ile son bulacağına gerçekten inanmak istiyorum. Tru Blood sayesinde çok uzun süredir avlanmak zorunda değiliz ama yine de beklenen barışın o kadar kolay gerçekleşmeyeceğini bilecek kadar uzun bir süredir etraftayım.

Arkadaşlar bunu bir siteden buldum.Ve bu konu çok kafama takılıyor dünyada böle vakalar çoğalmaya başladı.Ben var demiyorum ama yok ta demiyorum.Bir örnek daha.


Vampir bir efsane mi yoksa gerçek mi? - UZMANTV
Misafir
11 Haziran 2011 02:12   |   Mesaj #444   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Yazılanlara inanamıyorum. Şaka mısınız? Ne vampiri arkadaşlar acil hayal dünyasından çıkın. İzlediğiniz filmlerde vampirleri yakışıklı,çekici,güçlü görüyorsunuz. Siz öyle olamadığınız için vampir olmak istiyorsunuz. Eminim vampir olmak isteyenlerin yaş ortalaması 10-16 arasındadır. Böyle saçma sapan şeylere özenen gençliği görünce çok üzüldüm. Bu mudur vatanımızın geleceğinin emanet edildiği gençlik? Yazık diyorum sadece.. Bunlar sadece filmlerde ve kitaplarda olur arkadaşlar. Neden filmler de bu kadar yakışıklı ve güzel olduklarını sanıyorsunuz? Sizin gibi küçük çocuklar özensin, dikkat çeksin diye. Ayrıca düzgün türkçe yazarak konuşursanız sevinirim. Amerikan dizi ve filmlerine çok özenmişsiniz ama malum Türkiye'de yaşıyoruz. Vatanımızı kurtarmak için ölen atalarımız gençliğin böyle faydasız ve gereksiz şeylere özendiğini görünce kemikleri sızlıyordur eminim. Hoşçakalın..
vre.
12 Haziran 2011 00:20   |   Mesaj #445   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

vampir

onlar varlar. inanmamak büyük aptallık. hayatınızı dikkatli yaşayın . çevrenize iyi bakın .
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
12 Haziran 2011 01:07   |   Mesaj #446   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bunların hepsi yalan...birincisi vampirler güneş ışığına kesinlikle dayanıksızdır derileri soğan zarı kadar ince olduğu için güneş onlara küle dönüştürür ikincisi vampir olmak o kadar kolay değildir bir vampir dönüştüreceği kişiyi uzun zaman izler kararı kesinleştikten sonra tehtid amaçlı olara ve kendi güvenlikleri için dönüştürülecek kişiyi ısırır ve kanını emerler sonra dönüştürülecek kişiye ölmek mi vampir olmak mı diye sorarlar eğer kişi vampir olmak istemiyorsa ve kanı çekilmemişse güvenlik tehdidi oluşturur vampi olmak isterse şayet vampir kişiye kendi kanını içirir kişinin vücudu ölür ama ruhu canlı kalır ve kişi vampire dönüşür.bi vampir asla avını son damla kanını içmez eğer içerse ölümü içine çekmiş olur.tabutta uyumazlar.kalbe saplanan tahta bir cisim bi vampiri kurutmaya yeter ateş onları öldürebilir çeşitli bitkilere bağışıklıkları yoktur.sarımsaktan ve dini araçlardan korkmazlar.AMA NE OLURSA OLSUN ONLAR LANETLİ YARATIKLARDIR.
Misafir
12 Haziran 2011 20:50   |   Mesaj #447   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bole sacma seylere ınanmayn allh askına yha
Misafir
12 Haziran 2011 21:10   |   Mesaj #448   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
bende vampirlere inanırım ama bir araştırmacı dünyayı gezmiş ortalama 10000 sayfadan oluşan rapor hazırlamış ve sonuç olarak "VAMPİR BULUNAMADI"
Menolly
13 Haziran 2011 17:46   |   Mesaj #449   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

wampir

arkdaşlar wampir var mı yok mu bilmem ama wampir illa olmak istiyorsanız "Yamur Ormanı"na gidiniz.
Misafir
14 Haziran 2011 21:39   |   Mesaj #450   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
saçma yağmur ormanında nasıl olacaklar ki _??
bence bişey bilmeden konuşmayın vampir illa ki ölüpde dirilen bişey deildir vampirlik bir hastalıktır.
bi virüs kaparsın ve normal bir insandan değişik özellikler gösterirler ama ellerinde deildir..
Sponsorlu Bağlantılar
bu hastalık vücuda girdiği anda mide geni bozulur ve kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir.
Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur.
bu virüs nerden bulaşılır üstelik bilmiyorum bir bilim adamıysanız kendiniz yapabilirsiniz ki gerçi bilim adamının burda gezmesi tam bir saçmalık olurdu dimi...
paneli aç