Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 9 Ekim 2017  Gösterim: 69.068  Cevap: 35

Kick boksta kuşak nasıl olur ve lisans nasıl alınır?

Misafir
8 Aralık 2012 23:13       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar kick boksta kuşak paraylamı atlanır bizim hocamız parayla atlatıyor kuşak sınavı falan yapmıyor.
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
2 Haziran 2013 11:57       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Spawn Down adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Arkadaşlar

Kick-Boks a gidiyorum Yarımca//Körfez Kick-Boks kulubüne gidiyorum fakat aklımda soru oluştu

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar şimdi noolcek Msn Grin yani kıyafetimde hazır lisans işi nasıl oluyor bankaya para falan lisansı
biliyorum onu geçelim fakat Kemer imtihanında neler soruyorlar bize hareketmi yapıyoruz yoksa başkası
ile dövüş mü yapıyoruz anlamadım lütfen yardım edin ??

orda dövüş yapılıyor
Misafir
26 Temmuz 2013 19:51       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım kick boks ta kuşak olmaz..1. kan-2. kan-3. kan vs.vs. 9.kan a kadar dereceleri vardır..hocanız neden öyle bişey dedi bilemiyorum sanırım yeni katılmldığın için karate ile benzetme yapmaya çalışmıştır..lisansa gelincede lisansını belli bi ücret kar
şılında hocanız her kimse kick boks federasyonundan alır. ama o lisans ders aldığın spor klübünde kalır..kendini ilerlemiş görürsen yine belli bi ücret karşılığında lisansını kendin alırsın ki bu meblağ baya bi yüksektir 1000-1500 tl ye kadar çıkıyor..umarım yardımcı olur bu bilgiler sana... başarılar...

Arkadaşım o Muay Thai yani Thai box kick box da kuşak var
Misafir
3 Eylül 2013 18:09       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abim kaan sıralaması nasıl olur en yüksek kaan kaç tır
Misafir
20 Eylül 2013 15:35       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşım kick boks ta kuşak olmaz..1. kan-2. kan-3. kan vs.vs. 9.kan a kadar dereceleri vardır..hocanız neden öyle bişey dedi bilemiyorum sanırım yeni katılmldığın için karate ile benzetme yapmaya çalışmıştır..lisansa gelincede lisansını belli bi ücret kar
şılında hocanız her kimse kick boks federasyonundan alır. ama o lisans ders aldığın spor klübünde kalır..kendini ilerlemiş görürsen yine belli bi ücret karşılığında lisansını kendin alırsın ki bu meblağ baya bi yüksektir 1000-1500 tl ye kadar çıkıyor..umarım yardımcı olur bu bilgiler sana... başarılar...

sarı kuşak,mavi kuşak,sarı yeşil,açık kahverengi,kapalı kahve rengi, siyah, ondan sonra dan gelir ve dan 1000-1500 tl değil 500 tl dir ben de acık kahve rengiyim eğer dışarda kavga edersen lisansın gider ve müsabakalara katılman için açık kahverengi olman lazım
20 Eylül 2013 15:57       Mesaj #26
Bozkurt - avatarı
VIP The Lightbringer
Kick Boxta Kuşak
MsXLabs.Org

Kick Box’ta yükselmenin yolu kuşaklardan geçer. Beyaz, sarı, yeşil, mavi, turuncu, açık kahverengi ve koyu kahverengi olmak üzere yedi kuşak bulunmaktadır. Yeni başlayan bir oyuncu beyaz kuşaktan koyu kahverengi kuşağa yükselmeyi hedefler. Koyu kahverengi kuşaktan sonra ise siyah kuşak gelir. Siyah kuşağın dereceleri ise 10 taneden oluşur. 1. Dan derecesini almak için en az 16 yaşında olmak ve koyu kahverengi kuşağı almak için üzerinden en az 1 yıl geçmiş olması gerekir. 10. Dan derecesini almak için ise en az 57 yaşında olmak gerekir.
Misafir
14 Kasım 2013 11:46       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kick box ta kuşaklar vardır kan lar manlar yoktur . ayrıca lisans çıktığı zmn antronörde kalmaz antronörün lisansı sana verir. ilk önce öğren sonra konuş . bilmediğin konularada

cevap verme .....

kick boksda kuşak var muay thaide kan var birde lisans fedarasyondan 1000 1500 lira ya alınmaz 10 tl gibi miktar pttye yatırılır gençlik spora gidilir sağlık raporu kimlikfotokobisi dekont 2 fotograf verilir lisans çıkar kuşak meselesine gelincede 40 tl ye 3 ayda bi kuşak verililr kan değil
tuuncu
26 Mayıs 2014 21:55       Mesaj #28
tuuncu - avatarı
Ziyaretçi
Selam Ben sarı kuşaklı kick bokscuyum klup değiştirdim ve klup hocamız lisansımı vermiyor lisans için ek bir para istiyor böyle bir şeye hakkı var mı ve lisansımı alabilmek için ne baska ne yapabilirim?
Misafir
11 Temmuz 2014 12:28       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tuuncu adlı kullanıcıdan alıntı

Selam Ben sarı kuşaklı kick bokscuyum klup değiştirdim ve klup hocamız lisansımı vermiyor lisans için ek bir para istiyor böyle bir şeye hakkı var mı ve lisansımı alabilmek için ne baska ne yapabilirim?

İl Temsilcisini Ara
Misafir
19 Mart 2015 16:58       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşlar ben de bugün il mürdülügüne kickboks linsansı için gittim ama kulub baskanı eksik imza ve mühür atmış yarın yaptırma gerekıyor..hocamda evrakları vermış lisans no gerekıyormu oda bugun lazımmız yarın olmaz dıyor bana yardım edermısınız????

Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç