Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ağustos 2011  Gösterim: 44.667  Cevap: 15

Yer Hostesi olmak ve çalışmak için gerekli koşullar nedir?

Misafir
26 Mart 2010 10:20       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

turk hava yollari yer hostesi alimi


iş basvurusunu nasıl yapabilirim
Sponsorlu Bağlantılar


Misafir
14 Nisan 2010 22:44       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yer hostesi olmak icin ne yapmalı
Alıntı

thy yer hostesligi is basvurusu


Misafir
2 Mart 2011 12:17       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben almanyada yasiyorum ama türkiyede yer hostesi olarak calismak istiyorum... ingiliscem cok iyi tabiki almancam da anna dilim gibi daha önce doktor da meslegimi yaptim simdi ise bu meslegi denemek istiyorum.. nereye basvurmamiz gerekiyor bilen varsa lütfen cvp bekliyorum tskler ....
Theni's
2 Mart 2011 13:13       Mesaj #14
Theni's - avatarı
Ziyaretçi
THY (Türk Hava Yolları) Personel Alımı 2011 | İş İlanları, İş Arayanlar, İşçi Arayanl


Türk Hava Yolları (THY) Personel alımları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşın. THY 2011 yılında yeni pilot, kabin memuru ve hostesler alacaktır. 2011 THY iş başvurusu yaparak yeni bir kariyer dünyasına ilk adımı atın. 2011 Türk hava yolları eleman alımı, iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi ve iş başvuru formunu nasıl dolduracağınızı bilmiyorsanız THY’nin hazırladığı insan kaynakları sayfasında yer alan bilgi formlarını kullanabilirsiniz.
Türk Hava yolları yeni pilot alımları yaparak aldığı yeni uçaklarda ki seferleri eksizsiz tamamlamak ve dünya çapında bir hizmet kalitesi için uzman kabin memurları ve hostelere ihtiyaç duymaktadır.
THY insan kaynakları açıklaması:
Bir ilgi olarak başlayan havacılık, Türk Hava Yolları’nda tüm çalışanlarımız için, kısa zamanda bir tutkuya dönüşmektedir. Bünyemizde yer alan otuza yakın faaliyet alanında bu tutku yaşatılmaktadır.
Türk Hava Yolları geleceğini kendisinde çizmeyi düşünenler için, birbirinden farklı pek çok uzmanlık alanı ile zengin bir kurum yapısına ve insan kaynağına sahiptir. Zincirin halkalarını oluşturan faaliyet alanlarımızın tümü, birbiri ile entegre ve koordinasyon içinde çalışmaktadır. Kuruluşa bağlılık ve etkin takım çalışması, çalışanlarımız arasında en baskın ortak değerlerdir. Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ve paylaştıkları değerlerin, her zaman Ortaklığımız’ın hedefleri ve kültürü ile uyum içinde olmasına özenİnsan Kaynakları gösterilmektedir.
Misafir
3 Haziran 2011 14:18       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben almanyada yasiyorum burda meslek yeri bulamadigim icin türkiyede hostes olmak istiyorum almancam cok iyi kendi ana dilim gibi konusuyorum sadece dil bildigim icin beni alirlar mi bi bilginiz var mi yardim ederseniz cok sevinirim
Misafir
20 Ağustos 2011 17:22       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Türkiye'nin bir Cezayirli ikamet,
Ben resmi olarak bir iş bulmak istiyorum
Ben bir bilgisayar çalışma
Ve, Türkçe, Arapça, Fransızca, üç dil bilen


emel: djamilat18@hotmail.comCevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç