Arama

Hoparlör neden çalışmıyor olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2020 Gösterim: 75.797 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Hoperlörün bir sidisi oluyor O program pc yüklü olmassa aygıtları tanımıyor 1sidiciye veya pc tamircisine o sidiyi sorabilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KaNKaWaReZ adlı kullanıcıdan alıntı

Başlat / Çalıştır / Dxdiag Yazın. Daha Sonra Açılan Pencerede "Ses" Sekmesine Tıklayın Ses Driver Yüklü Olup Olmadığını Öğrenin.
Hiç Bişey Yazmıyorsa Ses Driver'i Yeniden Kurunuz...

Sponsorlu Bağlantılar

benim bilgisayar acer v193w hoporlör çalışıyo ses gelmiyo acil yorumlarınızı bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KaNKaWaReZ adlı kullanıcıdan alıntı

Başlat / Çalıştır / Dxdiag Yazın. Daha Sonra Açılan Pencerede "Ses" Sekmesine Tıklayın Ses Driver Yüklü Olup Olmadığını Öğrenin.
Hiç Bişey Yazmıyorsa Ses Driver'i Yeniden Kurunuz...

Kardeş yaptım da ses driveri nerde yazıyor yada onu nerde nsilip yenisini yüklüyecez bide ben relatek indirdim kurdum ama diğerini silmedğiğğmi için heralde çalışmıyor hala
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
17 Kasım 2013       Mesaj #14
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Kardeş yaptım da ses driveri nerde yazıyor yada onu nerde nsilip yenisini yüklüyecez bide ben relatek indirdim kurdum ama diğerini silmedğiğğmi için heralde çalışmıyor hala

Ses kartınız varsa ekstra yüklemeniz lazım ama anakart üstündeyse dxdiag ekranında anakart marka modeli yazar sitesini ziyaret edip yükleyebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hoparlörüm 3 haftadır sürekli ara sıra kendiliğinden sesi gidiyordu. Pc'ye reset atınca geçiyordu. Şimdi hopörlörümün güç ışığı yanmıyor, bilgisayar höporlörü görüyor. Pc sorunda bulamadı, jakları doğru taktım. Kulaklığım arızalı jaklara takınca çalışmmıyor, (yani jaktamı sorun var bilemiyorum) DRİVERLER yüklü.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2015       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım ilk önce denetim masasına gir sonra donanım ve sese gir sese tıkla gelince sag tıkla etkinleştir ve sorunun çözüldü

ALLAH razı olsun kardeş senin sayende sorun çözüldü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayardada böle oldu bence ses kartı hasarlıdır ama bu durumda bazen hoparlör sadece usb girişten kabul ediyor
hoparlörü değiştir ama önce bi arakadaşının hoparlörünü ödünç alıp tak algılıyormu diye
Claptone - avatarı
Claptone
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2019       Mesaj #18
Claptone - avatarı
Kayıtlı Üye
Tanimlanmiyordur yazılımı yoktur yazılımını indirebilirsiniz yada giriş soketinde sorun vardır Msn Happy yada başka hoparlörde sorun da olabilir iyi günler Msn Happy