Arama

10 Kasım günü okullar tatil mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Kasım 2016 Gösterim: 37.721 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10 kasım günü okullar tatil mi? yarım gün mü? Ya da tam gün mü?
EN İYİ CEVABI Safi verdi
10 Kasım Okullar Tatil mi 2016 MEB Açıklaması
Tüm kamu kurum ve kuruluşlar açık olacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan 2016-2017 çalışma ve iş takviminde 10-16 Kasım tarihleri arasından Atatürk haftası sebebiyle çeşitli etkinler düzenleneceği ancak tatil olmadığı açıkça belirtildi. Bununla birlikte günümüze kadar 10 Kasım tarihi hiçbir zaman tatil olmamıştır. Çünkü bu önemli günde Mustafa Kemal Atatürk için şiirler okunuyor ve okullarda etkinlikler düzenleniyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 9 Kasım 2016 19:11
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #2
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
10 Kasım günleri okullar hergünkü gibi eğitim saatlerinde açıktır. O gün büyük önder Atatürk için anma amaçlı saygı duruşu, konuşmalar yapılır, şiirler okunur. Dersler Atatürk'ü tanıtan içerikle devam eder.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 9 Kasım 2016 19:12
Safi - avatarı
Safi
SMD MiSiM
9 Kasım 2016       Mesaj #3
Safi - avatarı
SMD MiSiM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
10 Kasım Okullar Tatil mi 2016 MEB Açıklaması
Tüm kamu kurum ve kuruluşlar açık olacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan 2016-2017 çalışma ve iş takviminde 10-16 Kasım tarihleri arasından Atatürk haftası sebebiyle çeşitli etkinler düzenleneceği ancak tatil olmadığı açıkça belirtildi. Bununla birlikte günümüze kadar 10 Kasım tarihi hiçbir zaman tatil olmamıştır. Çünkü bu önemli günde Mustafa Kemal Atatürk için şiirler okunuyor ve okullarda etkinlikler düzenleniyor.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
SİLENTİUM EST AURUM