Arama

Facebook şifremi değiştirmişler, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Mart 2018 Gösterim: 14.410 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Facebook şifremi değiştirmişler, ne yapmalıyım?
EN İYİ CEVABI TheOne verdi
şifremi unuttum butonu ile oplara yazın iletişim mailinizi verin onlar size dönüş yapacaktır ilaveten yenisini acıp arkadaşlarına eskisinin çalındıgını söylemenizde fayda var bir sonraki adımda ordakilerin çalınan hesabın farkında olmadan yalnış yönlendirilmelerine kapılmaması için savcılıga bir dilekce verin kişisel özgürlüğünüze saldırı var derseniz onlar eger ciddiye alış ve dilekcenizi işleme koyarsa ki koyarlar çalanın ev adresine kadar bulup tck maddeleri gereğince gerekli işlemleri yaparlar
Facebook > Şifreyi Yenile | Facebook
Sponsorlu Bağlantılar

BAKINIZ Facebook şifremi yeniledim ancak şifre mailime gelmedi, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 17:51
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013       Mesaj #2
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
şifremi unuttum butonu ile oplara yazın iletişim mailinizi verin onlar size dönüş yapacaktır ilaveten yenisini acıp arkadaşlarına eskisinin çalındıgını söylemenizde fayda var bir sonraki adımda ordakilerin çalınan hesabın farkında olmadan yalnış yönlendirilmelerine kapılmaması için savcılıga bir dilekce verin kişisel özgürlüğünüze saldırı var derseniz onlar eger ciddiye alış ve dilekcenizi işleme koyarsa ki koyarlar çalanın ev adresine kadar bulup tck maddeleri gereğince gerekli işlemleri yaparlar
Facebook > Şifreyi Yenile | Facebook
Sponsorlu Bağlantılar

BAKINIZ Facebook şifremi yeniledim ancak şifre mailime gelmedi, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 17:52
Baturalp - avatarı
Baturalp
Ziyaretçi
27 Aralık 2015       Mesaj #3
Baturalp - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Benım facebook sifremi kırıp icindeki bilgilerimi silip tekrardan sifresini degistirmisler suanda msnimdeki maillerimi okuyamıyorum ne yapmam gerekir?

İlk hotmailini geri almaya calis. Mesela www.hotmail.com adresine git. "hesabınıza erişemiyor musunuz" bölümüne tıkla. Cıkan sayfada e-posta adresini ve orada robot olmadıgını kanıtmalan icin cikan rakam ve yazıları falan yaz. cıkan sayfada sana bir secenek sunuyor. Diyor ki "Bana e postayla sıfırlama bağlantısı gönder." bunu seçme çünkü şifreni bilmiyorsun. Altta "bu seçeneklerden hiçbirini kullanmıyorum" yazıyor. Ona gir. e-posta adresini yaz ve iletişim e-posta adresini yaz. Yani sana nereden ulaşabilirler ? Bir arkadaşının e-postasını yazabilirsin. Sonra senin hesap bilgilerini soruyor. Ad-Soyad-Doğum tarihi-Ülke-Bölge ve bu hesap için önceden kullandığın diğer parolalar hatırlayabildiğini yaz. Daha sonra e-posta bilgileri falan gerekli oluyor. En sonda ödeme bilgileri bu kredi kartın varsa numarası falan... Tabii hepsini doldurmak zorunda değilsin. Ancak doldurabildiğin kadar doldurmaya çalış çünkü bu senin işine yarayacak. Formu doldurduktan sonra gönder butonuna bas. Onlar sana 24 saat sonra iletisim e-posta adresine kimi yazdıysan o e-posta adresine bir form sonucu gonderiyorlar. Anketin sonucu orada yazıyor. Yani sen ne kadar çok doğru bilgi yazarsan anketin doğrulanması o kadar sağlam olur. Eğer kabul edilirse parola sıfırlama bağlantısı gönderiyorlar ve parolanı sıfırlıyorsun. hotmailini bu şekilde alabilirsin. Facebookta ise e-posta kısmına yine kendi e-postanı yaz ve şifreni mi unuttun yazısına tıkla. Hesabını bul kısmı çıkar oraya kendi e-posta adresini yaz. Ara kısmına tıkla. Sonra senin hesabını buluyor. ve sana seçenek sunuyor. En baştaki hotmail hesabımı kullan tuşuna basabilirsin. Devam butonuna bas sonra. Onlar senin hotmailine bir bağlantı gönderdiler. Sende o bağlantıya tıklayarak facebook sifreni değiştirebilirsin ama 24 saat beklemen gerek. Umarım bilgileri doğru doldurursun. Kolay gelsin