Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Ağustos 2017  Gösterim: 85.496  Cevap: 27

Gıda teknolojisi bölümü mezunlarının iş olanakları nedir?

Misafir
8 Eylül 2011 21:44       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kardeşim bende bursa kız tekni meslekte okyorum karma alıyolar hiç dilse ölmeyen bir meslek neresi kötü dgs yi kazan aşçı ol ...
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
3 Kasım 2011 18:41       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben gıda teknolojisi son sınıf öğrencisiyim iş bulma olanağım yokmu şimdi
Misafir
9 Kasım 2011 20:31       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben kız meslek lisesi yiycek içecek bölümü mezunuyum eşit ağırlık bölümüyüm hangi bölümde okursam benim için iyi olur bilgi verirseniz çok sevinirim...teşekkür edrm...
Misafir
18 Nisan 2012 16:06       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar ben van tarım meslek lisesinden gıda bölümnde ym benim bldiğime göre önümüzdeki kpss den doksan alan atanyor iy şanslar
Misafir
25 Temmuz 2012 16:18       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bu yıl gıda teknolojisinden mezun oldum tıbbi laborutuvar tekniklerine geçiş varmı?
Misafir
27 Temmuz 2012 18:25       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ortalık gıda teknıkrı kaynıyo bende onlardan biriyim uzak durun tek kelımeyle iş güç yok şimdide zaten 2. üni okuyom
Misafir
30 Temmuz 2012 15:29       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben gıda teknolojisi mezunuym.gıda okulunda okudum.araştırdklarımla blglndrym sizleri.üni.gıda teknolojisi okuduktan sonra özl sektrdeki gda fabrikaları ve kamu ya ait gıda lab.da hıfzısıhhada vb yerlerde görev alırsınız.ara elemn olarak çalışırsınız.yardımcı gibi.muhendislere falan yardm edersnz.yukselmk istezrsenzde bulundugunuz yern ustabaşı yada şefi olursunuz
Misafir
27 Ağustos 2012 00:06       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben konya sarayönü gıda teknolojisi bölümünü kazandım çok karasızım gitsemmi diye dgsden sanırım üniversiteler 2-3 kişi alıyor kpss90 üzeri almak lazım yapılabilirmi bilmiyorum ama heran vazgecebilirim kayıt tarihide yaklaştı aslında ben makine mezunuyum bi dahaki seneye mi gitsem teknik resim bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim bide yatay geçiş yaparken bölüm değiştiriliyormu şartları nedir 4 yıllık falan yapılabiliyormu ?
Teşekürler
Misafir
23 Eylül 2012 16:19       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende gıda teknikerliği mezunuyum ama 4 senedir iş bulamadım aklı olan 2 yıllık gıda teknikerliği okumasın.
Misafir
29 Eylül 2012 20:12       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de gıda teknolojisi okuyorum . aslında iş imkanı çok fazla . mezun olduğumuzda iş yeri açma belgesi veriyorlar ve teknisyen olarak mezun oluyorsun sınavsız geçişte 2 yıllık teknikerlik okuyorsun aslında teknisyen ve tekniker hemen hemen aynı ... 4 yıllık ta ise gıda mühendisliği okuma şansın var fakat gıda mühendisliği ne ek puan vermiyor . bildiğim kadarıyla aile ekonomisi orman mühendisliği beslenme ve diyetetik ve tarım mühendisliğine ek puan veriyor ....

Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç