Arama

Şükran Ülgezen Anadolu Meslek Lisesi hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Ağustos 2018 Gösterim: 8.736 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şükran Ülgezen Anadolu Meslek Lisesi hakkında bilgi verir misiniz?
EN İYİ CEVABI suskun__kral verdi
İstanbul ili Sarıyer ilçesi İstinye semtinde 1993 yılında eğitim - öğretime başlayan okulumuz, hayırsever Naci ÜLGEZEN tarafından eşi Şükran ÜLGEZEN adına yaptırılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Grafik, Tekstil Tasarım ve Hazır Giyim branşlarında 67 öğrenciyle Sarıyer Şükran Ülgezen Uygulamalı Sanatlar Anadolu Kız Meslek Lisesi adıyla hizmet veren okulumuz bünyesinde 1995 yılında Meslek Lisesi ve Pratik Kız Sanatlar okulu açılarak eğitim - öğretime devam etmiştir. Ayrıca Okul Öncesi eğitimi veren okulumuz, 40'a yakın öğrencisiyle eğitim yapmaktadır.

1996 yılında isim değişikliği yaparak Sarıyer Şükran Ülgezen Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi adını almıştır. Okulumuz bünyesinde Bilgisayar Bölümü ile Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümleri de açılarak, 5 bölümde 600'e yakın öğrenci ve 35 personeli ile eğitim vermektedir.
Son düzenleyen Safi; 15 Ağustos 2018 16:37
suskun__kral - avatarı
suskun__kral
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #2
suskun__kral - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İstanbul ili Sarıyer ilçesi İstinye semtinde 1993 yılında eğitim - öğretime başlayan okulumuz, hayırsever Naci ÜLGEZEN tarafından eşi Şükran ÜLGEZEN adına yaptırılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Grafik, Tekstil Tasarım ve Hazır Giyim branşlarında 67 öğrenciyle Sarıyer Şükran Ülgezen Uygulamalı Sanatlar Anadolu Kız Meslek Lisesi adıyla hizmet veren okulumuz bünyesinde 1995 yılında Meslek Lisesi ve Pratik Kız Sanatlar okulu açılarak eğitim - öğretime devam etmiştir. Ayrıca Okul Öncesi eğitimi veren okulumuz, 40'a yakın öğrencisiyle eğitim yapmaktadır.

1996 yılında isim değişikliği yaparak Sarıyer Şükran Ülgezen Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi adını almıştır. Okulumuz bünyesinde Bilgisayar Bölümü ile Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümleri de açılarak, 5 bölümde 600'e yakın öğrenci ve 35 personeli ile eğitim vermektedir.
Son düzenleyen Safi; 15 Ağustos 2018 16:44
OEskidendi - avatarı
OEskidendi
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #3
OEskidendi - avatarı
Ziyaretçi
Grafik Tasarım Bölümünü Tavsiye Ederim.

Şükran Ülgezen Resmi Facebook Sayfası
Şükran Ülgezen Fan Page | Facebook
Son düzenleyen Safi; 15 Ağustos 2018 16:38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1.Sınıfta Bölüm Değiştirebilirsin 1.Sınıftan Sonra Bölüm Değiştirmezsin.
Bölüm Değişmen İçin Düz Bölümdeysen Düz Anadolu Bölümündeysen Anadolu Tercih Edebilirsin.
Anadolu Bölümünden Düze Geçiş Var Düzden Anadoluya Yok