Arama

The Sims 2'de karakterleri oluşturduktan sonra oyuna nasıl başlanır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Nisan 2018 Gösterim: 50.793 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
The Sims 2'de karakterleri oluşturduktan sonra oyuna nasıl başlanır?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Arkadaşlar sorunun nedeni oyunun DEMO olmasıdır. İnternetten Sims 2'nin full torrentini yüklerseniz oyunu oynayabilirsiniz sadece torrent değil part partda indirebilirsiniz. 1 yıl önce bende indirmiştim demo sade sim yaratılıyor. =)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 1 Nisan 2018 00:57
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ilk önce sadece 1 adam seçiyorsunuz sonra bütün özelliklerini tamamladıktan sonra zaten play tuşu çıkacaktır ben böle yaptım
Sponsorlu Bağlantılar
strawberry23232 - avatarı
strawberry23232
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #3
strawberry23232 - avatarı
Ziyaretçi
sewgiLi arkadaşLar siz sadece 1 linkini indirmişsiniz.sizi yanLış yönLendirmişLer . bnce böLe oyunLarı int. den yükLemeyin hem bilgisayara zarar veriyor hemde oyun açıLmıyor en doğrusu cd sini aLmak. dediğim gibi yanLış indirmişsinizz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar eğer Sims 2'yi full yani normal cd'sinden indirmezseniz oyun açılmaz! Yani gerçek (korsan olmayan) cd'sini alıp açmanız gerekir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Karakter oluşturduktan sonra ailenizi kaydedin sonra oyun mahalle moduna geçer.Oluşturduğunuz aileyi aileler panelinden bulabilirsiniz.Aileye tıklayın;aile cursor a yapışacaktır sonra istediğiniz bir eve ya da araziye tıklayıp çıkan kutuyu OK leyin aile eve yerleşmiş olur;sonra yerleştiğiniz ev açılır artık oynayabilirsiniz Msn Grin
≈SLAM≈
joys - avatarı
joys
Ziyaretçi
22 Haziran 2011       Mesaj #6
joys - avatarı
Ziyaretçi
şimdi karşımda olmadığından ve bilgisayarda yüklü olmadığından tam nasıl anlatırım bilemiyorum, karakteri yarattıktan sonra, mahalle ekranına yönleniyorsunuz zaten. karakterinize tıklayın mouse okunda görünsün sonra boş bir evi şöyle 12.000 e kadar satın alın. 20.000 simolininiz olduğu için daha eve bazı gereçler almalısınız. zaten satın aldığınız eviniz içine girmiş olacaksınız ve oyun böyle başlayacak. ilk olarak alışveriş ekranına girin ve bazı ihtiyaçları alın, evde yoksa buzdolabı ocak, mutfağa birde duvara konan yuvarlak bir alet olan yangın alarmı ile başlayın. 1 masa sandalye yatak duş tuvalet çöp kutusu koymak önemli. iş bulmak için her gün saat 8 gibi kapınıza gazete gelecek, job seceneğini secip günlük 3 ilandan birini secerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar sorunun nedeni oyunun DEMO olmasıdır. İnternetten Sims 2'nin full torrentini yüklerseniz oyunu oynayabilirsiniz sadece torrent değil part partda indirebilirsiniz. 1 yıl önce bende indirmiştim demo sade sim yaratılıyor. =)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sims 2 de ailenin özellilerini saçını falan seçtikten sonra mesela birini yaptın elbisesi herşeyini yapınca orda bir ok var ona tıklarsınız o sim olur en son hepsini yapınca şuan sims yüklü olmadığı için tam anlatamıyorum bir seçenek var ona tıklayınca sol altlarda akrabalık bağlarını seçersiniz en sonda bir tane daha bir ok daha var ona tıklarsınız aile kaydedilir sonra onları bir eve yerleştimeniz lazım mesela size verilen para 20 bin olur ama bu yetmaz anca kötü evlere yeter bu yüzden 3 4 bin tllik bir eve simi kaydedin sonra eve girin ve [Ctrl][Shift][C] tuşalrına aynı anda basın sol üste bir boşluk açılaxcaktır ıoraya motherlode yazan entere bas. bu san 50 bin veriir bunu üstediğin kadar yapabşilirsin sol altta paran yazar zaten. sonra o evden çık sonra hani ülkedeyken herneyse evleri falan seçtiğin bir şeçenek var tam anlatamıyorum özür dilerim aama ona tıklayıp o insanların yaşadığı evin üstüne tıklarsın yes no der yes dersin o insanları o evden alırsın sonra onları istediğin eve koyarsınn sonra eşya koyman lazım küöçük bir tüyo simler kendi ihtiyaçalrını göremezler yani bence çok salaklar ki tuvakletleri varken uykuları varken bile gidip bişeylerle oynadıkları olur o yüzden onları yönet ve simin çok kötüleşirse ölebilir. özellikle küçük bebek yada çokcuklara bakmazsan bir kadın geklir eve onu götüürür çocuğu geri alamazsın
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
beyaz_kanat - avatarı
beyaz_kanat
Ziyaretçi
6 Ağustos 2016       Mesaj #9
beyaz_kanat - avatarı
Ziyaretçi
ilk keşke sims aslında bir çoğu oyunu internetten indirmeseniz daha iyi olur hem internetiniz hem de sorun olmaması için.Büyük ihtimalle siz ya demo indirdiniz yada crack dosyası yanlış yani geçersiz .Kırılmış olabilir. Olmadı dosyaları eksiksiz silin ve tekrar yükleyin ama cd deki crack işlemini yapmayın netten sims 2 crack sorunu deyip çözebilirsiniz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.