Arama

Meslek lisesi mezunları öğretmen olabilir mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Mart 2017 Gösterim: 10.483 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN MESLEK LİSESİNDE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜNDE OKUYORUM ŞUNU ÇOK MERAK EDİYORUM MESLEK LİSESİ MEZUNLARI ÖĞRETMEN OLABİLİR Mİ ? LÜTFEN CEVAP VERİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
EN İYİ CEVABI serpilmeral verdi
meslek lisesinden öğretmen olunmaz öğretmen olmak için üniverste sınavına girip alanınını alkadar eden eğitim fakültesinde bir bölüm kazanman okuyup bitirmen gerekir tabi formasyon alman ve kpss sınavında başarılı olman gerekir .Bölüm dışından da tercih yapabilirsin eğitim ,fen edebiyat ve i.i.b.f de kamu yönetimi bölümleri de formasyon olmak koşuluyla öğretmen olma hakkı elde edebiliyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öğretmen olabilir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bölümünün öğretmeni olabilirsin onun için ygsye girmen yeterli alandışı tercih yapıcaksan eğer çok çalışman gerekiyo
serpilmeral - avatarı
serpilmeral
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017       Mesaj #4
serpilmeral - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
meslek lisesinden öğretmen olunmaz öğretmen olmak için üniverste sınavına girip alanınını alkadar eden eğitim fakültesinde bir bölüm kazanman okuyup bitirmen gerekir tabi formasyon alman ve kpss sınavında başarılı olman gerekir .Bölüm dışından da tercih yapabilirsin eğitim ,fen edebiyat ve i.i.b.f de kamu yönetimi bölümleri de formasyon olmak koşuluyla öğretmen olma hakkı elde edebiliyor.