Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2017  Gösterim: 6.293  Cevap: 20

Bir şarkı arıyorum, yardımcı olur musunuz?

Misafir
27 Aralık 2012 20:23       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bana bor araştırma konusu bulurmusunuz?????????thanks;-))))
Sponsorlu Bağlantılar
Benzer Konular:

_Ayşe_
    19 Nisan 2015 19:45       Mesaj #12
    _Ayşe_ - avatarı
    Ziyaretçi
    Selam arkadaşlar kaç yıldır bi yabancı şarkı arıyorum aramadığım yer kalmadı Lütfen yardımcı olur musunuz ?
    Şarkının ilk başında ding dong diye kapi çalıyor kadın kapıyı açıyor hello diye bi şeyler konuşup en sonunda sex diyor ve müzik başlıyor ortalarda yine aynı şeyi konuşuyor yine aynı müzikle devam ediyor …bilen varsa Allah rızası için yardım etsin….
    Müziği love is gonna save us tarzı bi müzik ilk girişte kapı çalıyor kadın kapıyı açıp birşeyler konuştuktan en sonunda sex diyip müzik başlıyor ve şarkının en ortasinda müzik kısılıp aynı şeyleri konuşup aynı şekilde müzikle devam ediyor
    80 - 2000 arası eskilerden bi müzik olsa gerek youtube da dinlemediğim bakmadığım bi yer kalmadı sadece müziğini hatırlıyorum bu da bi işe yaramıyor Msn Happy
    Misafir
    1 Haziran 2015 00:42       Mesaj #13
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    Herkes bir tane arar ya ben iki tane aramak istedim nihiihi

İlk şarkım bir opera veya metal,rock olabilir ismini ya da sözlerini inanın bilmiyorum tek bildiğim üzerinden çokça zaman geçtiği yaklaşık olarak 5 6 sene diyebiliriz. Şarkı nasıl derseniz -.- Çok güzel sesli bir kadın bir şeytanla(şeytana benzer sesli birisiyle video olarak izlemedim dinledim) düet yapıyordu.

İkincisi ise basit ama metal tarzı veya rock klibi izledim ve kendi hayal gücümü katarak yorumluyorum yaşlı bir adam var sandalyede oturuyor ve yanında ki çocuklar ona şarkı söylüyorlar sanki ona karşı isyan ediyorlarmış gibi -.- Ve bütün bunları(kısacık bilgi pehh)
    vererek sizden bulmanızı rica ediyorum.

Not: Umarım forum kurallarına uygundur. Teşekkürler
    Asuna
    2 Ağustos 2015 05:16       Mesaj #14
    Asuna - avatarı
    Ziyaretçi
    Bir şarkı arıyorum klibi var mıdır bilmiyorum çünkü canlı versiyonunu izlemiştim. Senfonik metal gibiydi düetti de sanırım. Kısa sarı saçlı bir kadın ve uzun siyah saçlı bir adam vardı arkada kemanlar piyanolar gitarlar. Kadının sesi çok tizdi ve çok bağırıyordu. Adam ise kalın sesliydi normal söylüyordu. Tam hatırlamıyorum ama Almanya'da canlı olabilir açık havadaydı öğlen akşam üstü gibiydi. Yardımcı olursanız sevinirim
    Asuna
    3 Ağustos 2015 00:28       Mesaj #15
    Asuna - avatarı
    Ziyaretçi
    Alıntı
    Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Herkes bir tane arar ya ben iki tane aramak istedim nihiihi

İlk şarkım bir opera veya metal,rock olabilir ismini ya da sözlerini inanın bilmiyorum tek bildiğim üzerinden çokça zaman geçtiği yaklaşık olarak 5 6 sene diyebiliriz. Şarkı nasıl derseniz -.- Çok güzel sesli bir kadın bir şeytanla(şeytana benzer sesli birisiyle video olarak izlemedim dinledim) düet yapıyordu.

İkincisi ise basit ama metal tarzı veya rock klibi izledim ve kendi hayal gücümü katarak yorumluyorum yaşlı bir adam var sandalyede oturuyor ve yanında ki çocuklar ona şarkı söylüyorlar sanki ona karşı isyan ediyorlarmış gibi -.- Ve bütün bunları(kısacık bilgi pehh)
    vererek sizden bulmanızı rica ediyorum.

Not: Umarım forum kurallarına uygundur. Teşekkürler

Aradığım şarkı DİMMU BORGİR - GATEWAYS imiş. Sonunda buldum. Sanırım ziyaretçinin de bahsettiği şarkı bu.
    Misafir
    12 Ekim 2015 21:43       Mesaj #16
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    Vono vono vono vo diye bir şarkı vardı dinlemiştim eskilerden ama adı aklima gelmiyor bilen varmı arkafaslar
    Misafir
    19 Ekim 2015 13:40       Mesaj #17
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    merhaba arkadaşlar bi takıntım var suan bi şarkı var sadece klibi aklımda adını unuttum. aynen soyle bi sarı ışıklı bi odada adam elinde gitar var slow bi şarkı soyluyor kel biraz yeni değil eski ama adam herhalde oyuncuydu bide bi türlü şarkıyı bilinen bi şarkı ama bulamadım yardımcı olurmusunuz
    Misafir
    30 Ekim 2015 22:22       Mesaj #18
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    Merhaba bu sarloyi ariyorum -
    Son düzenleyen Safi; 14 Ocak 2017 20:41
    Misafir
    2 Aralık 2015 04:00       Mesaj #19
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    selamlar, arkadaşlar
    takıntı yaptım İnternet çok aradım ama bulamadım Msn Sad

6-7 yıl önce T.V kanallarında çok izlediğim bir klip ariyorum.?

sokakta dans eden şalvar giyen zenci erkekler oluşuyordu.
    klip hangi dilde olduğu bilmiyorum.

kulaga hos gelen hareketli bir kilipti.
    bu kiliple ilgili turk sarkicilarin calinti parcalari arasinda gecen bir t.v programinda tekrar bu klibi gormustum
    mc hammer can't touch this kilibe benziyordu.

bu biraz daha slow olaniydi diyebilirim.
    yardimci olursaniz cok mutlu olurum.
    tesekkurler.
    7 Ocak 2017 02:20       Mesaj #20
    Canky07 - avatarı
    Üye
    Bi müzik klibi vardı söyleyen siyahi bir adamdı. Klipte heryer hoparlör. Adamın evinin duvarları mutfağo filan. Sokakta dolaşıyor arabamıydı el arabasımıydı hatırlamıyorum onunda heryeri höparlördü filan. Köpeklerlede geziyordu galiba onlarında heryerinde hoparlör filan var nolur bulun bana Msn Sad