Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2017  Gösterim: 6.293  Cevap: 20

Bir şarkı arıyorum, yardımcı olur musunuz?

VenüS
2 Eylül 2010 08:11       Mesaj #1
VenüS - avatarı
Ziyaretçi
ne zamandır bi şarkı arıyorum sözlerini tam hatırlamıyorum da no no no no no no no no (veya oh da olablir) diye bi kısım var. yabancı bi bayan söylüyor. klibindede kolları veya bacakları kağıt gibi. bulabilirmisiniz. çok sevinicem
EN İYİ CEVABI RivaN verdi
Alıntı
VenüS adlı kullanıcıdan alıntı

ne zamandır bi şarkı arıyorum sözlerini tam hatırlamıyorum da no no no no no no no no (veya oh da olablir) diye bi kısım var. yabancı bi bayan söylüyor. klibindede kolları veya bacakları kağıt gibi. bulabilirmisiniz. çok sevinicem

Benim gala maçımda çalan parça :) çok güzeldir. Sanırım bu yani (no no no no ) diyor :D
Sponsorlu Bağlantılar

Inna - Deja vu
Benzer Konular:

RivaN tarafından gönderilmiş olan #2 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
    Misafir
    13 Mayıs 2011 12:31       Mesaj #3
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    bi şlarkı ariorm sözleri söleydi yabancı bam bari bam klibi renk yoktu griydi eski sarkı gibiydi lütfen yardm
    Misafir
    5 Haziran 2011 22:41       Mesaj #4
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    Eski bir şarkı ve bulamıyorum. Şarkıda latin ezgileri var ve sanırım italyanca. Yardımcı olabilir misiniz?
    Misafir
    26 Eylül 2011 23:31       Mesaj #5
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Yabancı bir şarkı genç bir adam söylüyor. Klipte bir oda içerisinde adam dokunduğu herşey dönerek değişiyor hareketli bir parça
    Misafir
    21 Ekim 2011 22:58       Mesaj #6
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    yabancı bir parça içinde onno gibi bir kelime geçiyor fransızca olduğunu sanıyorum
    klipte bir örümcek dikkatimi çekmişti bulursanız sevinirim
    MaNeVi_SeLiN
    20 Mayıs 2012 13:25       Mesaj #7
    MaNeVi_SeLiN - avatarı
    Ziyaretçi
    Arkdaşlar avrupa avrupa adlı dizide seni seviyorum demek diye şarkı var bulmadaım o şarkıyı lütfen bana bulurmusunuz acil lazım yarn sahneye onu söylüyerek çıkcamm nolur!!
    Misafir
    29 Mayıs 2012 01:12       Mesaj #8
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    arkadaşlar bir şarkı arıyorum ama şarkıcıyı hatırlamıyorum sözlerinde ise ingilizcem pek omadığı için anladığım kadarı ile music in now yada music in love gibi bişey diyor nakaratında bir bayan söylüyor hareketli ve eski bir parça yardımcı olursanız sevinirim
    Misafir
    17 Temmuz 2012 14:29       Mesaj #9
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    ARKADAŞLAR BEN 95 TEN SONRA ÇIKMIŞ ÇOK JENERİKLERDE KULLANILMIŞ BİR ŞARKI ARIYORUM. ÇOK DENK GELMEME RAĞMEN İSMİNİ BİR TÜRLÜ ÇALINMADAN ÖNCE VE SONRA SÖYLENMEDİĞİ İÇİN ALAMADIM. EN SON HASİBE ERENİN (BİR ZAMANLAR TÜRKİYE) PROGRAMINDA 3 YIL KADAR ÖNCE DENK GELDİM. KLİBİNİDE İLK İZLEYİŞİM OLMUŞTU FAKAT YİNE BULAMADIM . ŞARKIYI BİR BAYAN SÖYLÜYOR ARALARDA BAS GİTAR GİRİP DIRIRI DIRI DIRIM RİTMİNİ VERİYOR .SONRA ŞARKININ NAKARATI BAŞA DÖNÜYOR YA ŞARKI YER YER HAREKETLENİP YER YER SLOWLAŞIYOR MUHAKKAK BİRİNİZ BİLİYORSUNUZDUR YARDIM EDİN ! MAGAZİN PROGRAMLARINDADA BU BAS GİTAR RİTMİNE DENK GELDİM ÇOK KEZ .KABACA ŞARKIYI SAÇMALAYARAK SÖYLEYEBİLİRİM AZ EN HAREKETLİ YERİ ŞÖYLE

OH NO ME GOD BY

AY CAST LOVE ME BABY
    PEŞKİN LOVE DONT CU NO

İŞTE BURADA GİTAR DIRIRI DIRI DIRIM YAPIYOR
    GİTAR DİYORUM AMA ORG OLMASIDA MUHTEMEL

SONRASINDA ŞARKI SAKİNLEŞİYOR BERBAT BİR ANLATIM YAPTIM FARKINDAYIM ! AMA ARTIK RAHAT UYUMAK İSTİYORUM RESMEN PİSKOZA BÜRÜNDÜM BU KIZI BULMALIYIM HA SON BİŞİ DAHA KIZ ŞARKIYI SON DERECE İSTERİK BİR HAVADA SÖYLÜYOR SLOW YERLERİNDE HAREKETLİ YERLERİ İSYANA BENZİYOR .KLİPTE HAVA KARANLIKTI VE HAVUZ BAŞINDA SÖYLÜYOR ARADA SLOW YERDLERDE DUDAKLAR ÖN PİLANDA ZOOMLU OLARAK HAVUZA GİRİYORMUYDU TAM OLARAK HATIRLIYAMIYORUM !

YARDIM EDECEKLERE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİYORUM ÇOK RESMİ OLDU AMA
    Misafir
    17 Temmuz 2012 15:02       Mesaj #10
    Misafir - avatarı
    Ziyaretçi
    arkadaşlar bende 95 ten sonra çıkmış çok jeneriklerde kullanılmış bir şarkı arıyorum. çok denk gelmeme rağmen ismini bir türlü çalınmadan önce ve sonra söylenmediği için alamadım. en son hasibe erenin (bir zamanlar Türkiye) programında 3 yıl kadar önce denk geldim. klibinide ilk izleyişim olmuştu fakat yine bulamadım . şarkıyı bir bayan söylüyor aralarda bas gitar girip dırırı dırı dırım ritmini veriyor .sonra şarkının nakaratı başa dönüyor ya şarkı yer yer hareketlenip yer yer slowlaşıyor muhakkak biriniz biliyorsunuzdur yardım edin ! magazin programlarındada bu bas gitar ritmine denk geldim çok kez .kabaca şarkıyı saçmalayarak söyleyebilirim az en hareketli yeri şöyle

oh no me god by

ay cast love me baby
    peşkin love dont cu no

işte burada gitar dırırı dırı dırım yapıyor
    gitar diyorum ama org olmasıda muhtemel

sonrasında şarkı sakinleşiyor . nakaratlarında baybe bitişi çok vardı ! berbat bir anlatım yaptım farkındayım ! ama artık rahat uyumak istiyorum resmen piskoza büründüm bu kızı bulmalıyım ha son bişi daha kız şarkıyı son derece isterik bir havada söylüyor slow yerlerinde hareketli yerleri isyana benziyor .klipte hava karanlıktı ve havuz başında söylüyor arada slow yerdlerde dudaklar ön pilanda zoomlu olarak havuza giriyormuydu tam olarak hatırlıyamıyorum !

yardım edeceklere şimdiden teşekkürü borç biliyorum çok resmi oldu ama ! =)
    Son düzenleyen Safi; 14 Ocak 2017 20:32