Arama

Milli Eğitim Bakanlığı'na nasıl dilekçe yazabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mart 2018 Gösterim: 94.244 Cevap: 35
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2015       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın milli eğitim bakanlığı batman cumhiriyet erkek öğrenci yurdunda kalıyorum yurd çok pis ve duzgun yemek vermiyorlar ve butun dolaplar bozuk lutfen yardım edin gereği yapılmasını arz ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2016       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben açık öğretim öğrencisiyim sınav yerimi değiştirmek istiyorum ama tarihin değiştiğini söylüyorlar sınav yerim değişmezze sınava giremiyeceğim gereğin yapılmasını arz ederim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2017       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dilekce de yanlis ifade kullanilmasinda sorumlukuk kimdedir. Yazanda mı yoksa kontrol etmeyen memurda midir. Yani yazılan ifadeyi ilgili kurumda okuyarak incelenip evragi oyle mı kaydediyor. Yoksa hiç kontrol etmeden mı evrak numarası vermelidir. Bilgi verirseniz sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2017       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben büşra fahrettin ve azizeden olma öğretim yilinda diyarbakır sur ilçesi mardin kapı ilk öğretim de okurken terör olaylarindan dolayi istanbul bağcilar ilcesine zorunlu göç etmek zorunda kaldık ancak o dunemde babam ceza evindeidi geldiğimiz yere ikamet alamadiğimiz icin eğitimi 1 ci dünem aksatmak zorunda kaldim ancak 2 ci dünem babam izine geldi kaydımı yapdırdim bagcilar ilcesi malaz girt orta öğretimime devam etim ondan dolayi puanlarim yari yariya 2 ye bülündü siz büyüklerimden toplam puanlarimin bana iade edilip onun üzerinden tarafıma yenıden bir okula kaydimin yapilmasini tarafima bildirilmesini siz büyüklerimden saygiyla arz ederim
Son düzenleyen Safi; 10 Eylül 2017 12:09
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2018       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sayın milli eğittim bakanlığı
istanbul-sarıyer-ayağaza mahalesinde uğur erkey ilkokuluna gidiyorum .Müdürümüzün kızı bize müdür söylemediği halde müdür şöyle dedi diyerek kafamıza vuruyo ve bize sizi babama şikayet ederim diye tehtit ediyor.Ve bazı tehtitlerde bulunuyor. Lütfen okulumuza müfettiş yolayınız.

Ayrıca okulumuzun yangın merdivenlerinde giysiler ve büyük kovalarda deterjanlar var ve yangın merdiveni kapıları paslanmış açılmıyor
Tülay - avatarı
Tülay
Onaysız
20 Mart 2018       Mesaj #36
Tülay - avatarı
Onaysız
Iyi aksamlar Mustafa erutmus orta okulu k.cekmece sefakoy okuyan kizim var her geziye gittiyinde yok yaziliyor biz bildirdigimizdede ters cevap veriyolar okuldaki butun velirer sikayetciyiz bu konuda bunlarin kontorol edilirse seviniriz