Arama

Milli Eğitim Bakanlığı'na nasıl dilekçe yazabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mart 2018 Gösterim: 94.330 Cevap: 35
niko1965 - avatarı
niko1965
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #21
niko1965 - avatarı
Ziyaretçi
sayın milli eğitim bakanlığı ;
Ben seda alav . İstanbul-başakşehirde yaşıyorum. Başakşehir llisesinde 9. sınıfı okuyorum . Bu sene
Sponsorlu Bağlantılar
sınıfta kaldım. Ve iki zayıf dersimi verip geçebiliyordum fakat ben birini verebidim . Birinide
eylülde olacak ortalama yükseltme sınavlarına girip vermem gerekiyor . Ama eylülde olan ortlama
yükseltme sınavı tam belli değilmis tam belli olmasını rica ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Dilara35 adlı kullanıcıdan alıntı

Karabağlar İLçe Milli Eğitim Müdürlüğü' ne

Sponsorlu Bağlantılar
Ben Şehit Fethi Bey Ticaret Meslek Lisesi öğrencisi Dilara Özdeş'im. Sizi rahatsız etmemin sebebi; gelecekteki kaygım... Lise 3 öğrencisiyim alanım muhasebe fakat herkes birtakım yanlışlıklar yapabilir ve ben bu yanlışımı okul seçiminde yaparak iyi arkadaşlıklar edinmeme rağmen istemediğim bir bölüm okuyorum. Geçen sene çok güzel bir karar aldım. Öğretmen olmak istiyorum dedim ve bütün öğretmenlerimde fazlasıyla destek oldular. Ancak bu sene bu amacımın yok olması gibi bir durumla karşı karşıyayım çünkü amacım; ingilizce veya matematik öğretmeni olmaktı. Fakat bu sene okulumda ne matematik ne ingilizce ne de biyoloji var... Bunun nedeni okulların ikili sistemi kabul etmemeleriymiş ama bu sorunun okul idaresine değil biz öğrencilere sorulması gerektiği kanaatindeyim. Bilgilerinize arz ederim...

Milli Eğitim Bakanlığı' na bir dilekçe yazmak istiyorum bu husus ile ilgili ama nasıl yapılacağını bilemediğimden danışmak istedim...

sayın mili eytim müdürüm şanlurfa hilvan söyütlü köyünde okuyorum
ve midür mahmut balay ve metematik öğretmeni orhan günaydan
şidet ve korku gürüyorum matematiksel hiç bi soru bilmiyorum
ve şikayetçiyim müdür mahmut balaydan şidet görüyorum
ve matematik öğretmeni orhan günayı dan şikayetçiyim
bu dilekçemin değerlendiriseniz çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sayın Bakanım benim ustalık belgem ve usta ögretici belgem var bu belgeleri biz 7 yılda aldık 15 yıllık deneyimim var ve bu belgeler hiç bir işe yaramıyo biz bu belgelerle faprikaya giremiyoz şu anda dışardan meslek lisesini okuyorum şu anda işim yok her ustalık belgesi olanın iş açma imkanı yok fabrikalara gittimizde meslek lisesi istiyorlar bizim aldımız belgeler milliegitimin verdigi belgeler işe yaramıyosa neden 7 yılda verildi buna bir care bulun benim yaşım 31 evli degilim belgelerimiz işe yaramadıgından evlenemiyoz o zaman meslek egitim merkezini kapatın eskiden cıraklık egitim merkezi idi şimdi meslek egitim merkezi oldu ben başbakanımıza da yazdım bir sonuc alamadım 15 yıllık deneyimi çöpe attım ne olucak böyle saygılar
BİR ÖĞRENCİ - avatarı
BİR ÖĞRENCİ
Ziyaretçi
27 Aralık 2012       Mesaj #24
BİR ÖĞRENCİ - avatarı
Ziyaretçi
sayın milli eğitim bakanlığı ben kamil sarıaydın ilk öğretim okulunda 4. sınıfı okuyorum adım nil ceren okulda bir şey yapıcak yeterli zaman yok tenefüslerimiz yaklaşık 1 dakika ile 3 dakika bunun için size tenefüslerimiz ile derslerimizin eşit olmasını istiyorum ve öğretmenlerimiz çok ödev veriyor ve ödevini yapmayanlara unutanlara daha zorlaştırıp veriyor ve başbakanımız bize söz vermişti bize tablet dağıtılacaktı bu konularla ilgilenirseniz çok mutlu olurum . SAYGILARIMLA NİLCEREN
DİLEK - avatarı
DİLEK
Ziyaretçi
10 Haziran 2013       Mesaj #25
DİLEK - avatarı
Ziyaretçi
Karabağlar İLçe Milli Eğitim Müdürlüğü' ne

Ben dilek canik mimar sinan imamhatip lisesine gidiyorum 4+4 olduğu için herkez okula gidiyo tabi biz okula gidincede sınıfta kalma olmasın bari bu yüzden herkez üzülüyo bizi düşünüyosanız bu kararımın yerine uyulmasını istiyorum bunu sadece ben demiyorum okuyanlardan sınıfta kalacakların hepsi diyor bu arkadaşlarım kararıyla yazıyorum işallah mutlu bir haber verirsiniz bize
çetin yalçın - avatarı
çetin yalçın
Ziyaretçi
13 Haziran 2013       Mesaj #26
çetin yalçın - avatarı
Ziyaretçi
ben çetin yalçın 13 sene önce 14 mart ilk öğretim okulun da okuyodum ben okulu bıraktım bırak tığım zaman bana ver dik leri tastik name belgesini ben kaybettim ben sonra ben gine aldım ben ve onu dakaybettim ve sonra ben kendimi sürücü kursuna yazdır dım ben den tastik name belgesini istiyorlar ve okulum bana tastik name belgesini vermiyorlar bana diyorlar ki senin dilekçe vermen lazım diyorlar bana ve ben de çok acil olduğu için size bu dilek çeyi verme gereke yim deyim arz ve teşekkür ederim
14 mart ilk öğretim okulu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2014       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben büyük düvenci ilk

öğretim okulu öğrencisi 8/A sınıfından 236 nolu öğrenciyim aslan dayı bügün bana şidet uyguladı okuldan atılmasını gereğiyle arz ediyorum tarih:21.3.2014
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2014       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sayın Milli egitim bakanlıgı müdürlügü
ben 10 sınıf ögrencisiyim ve 48.79 da sınıfta kaldım sorumluluk sınavlarının yeniden yürürlüge gelmesine ve sınıfata kalan kardeşlerime sınıfı geçmesini istiyorum ve burda sizlere sesleniyorum yeniden sorumluluk sınavları olsun
Bilgilerini arz ederimm
mehmet sarıkaya - avatarı
mehmet sarıkaya
Ziyaretçi
17 Aralık 2014       Mesaj #29
mehmet sarıkaya - avatarı
Ziyaretçi
sayın milli eğitim müdürlüğü ne adım soyadım mehmet sarıkaya engeliyim yüzde 66 rapoluyum antalya kepez altınova da ikametkah etmekteyim altınova ilkokuluda iki kız cocuğum servisle gidiyorlar evim okula uzak olmasi nedeniyle servise mecberen vermek zorunda kaldım cocukların ad ve soyadlar nur sarıkaya ve yater sarıkaya olmakta olan cocuklarıma gecen yıllar servis ücreti ödememiştim buyıl okul müdürün kadar cıktim ama malesev ben buna birşey yapamiyorum dedi milli eğitimine git dedi yernizi bulamadi bulsaydim varacaktim müdürlerimin bir bardak cayıni icecektim am yeriniz bulamadim gereğinin yapılmasini saygılrımla arz ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2014       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
syn meb öncelikle selamlar ben 9 sınıfa gidiyorum 1 sene kaldım şimdi 2.senem kalmakda istemiyorum okumak istiyorum 10 tane zayıfım var nasıl kurtaracagımı bilmiyorum çalışıyorum kafam bazmıyor kalırsam bu benim sonum oluyor düşünüyorum lütfen altını çizerek allah rızası için sınıfta kalma olmasın şimdidrn teşekkürlerimi sunuyorum Msn Sad