Arama

Bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ocak 2019 Gösterim: 38.901 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2013       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak canım: erkekler her zaman doğal kadınları severler ve inatçı olmalısın, çektiğini koparan, gösterişli, ve onunla iyi anlaşmalısın sevdiği şeyleri bilip onun hoşuna gidecek tarzda konuşmalısın, hobilerini bilip onun ne hoşuna gidecekse o tür şeyleri yapçaksın. bunları yaparsan bir adım öndesin demektir. en önemlisi zaman hiçbir zaman yılma. erkeklerin aşık olması biraz zaman alır Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben erkeğim öncelikle şişko olmıyacaksın bu yüzde 50 etkiler ,zeki olacaksın yüzde 25 etkiler, arist kişilerle takılacaksın veya sevecen iyimser biri olacaksın yüzde 15 , küfürsüz olacaksın yüzde 10 etkiler. Yüzde yüz olmak için hepsini yap benden taavsiye
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar aynı durumun içindeyim kendime nasıl aşık ederim?

Eğer onu gerçekten seviyorsan ve bundan eminsen ilk olarak gözlerine imalı bir şekilde bakmalısın sonra da içten gülümsemelisin. Bu bir erkek için işarettir ve kendini daha rahat hisseder böylece çünkü seninde ona aşık olduğunu düşünür.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bi çocuk var ben ona aşığım o ve benim kankam iddiaya girmişler ben bu kızı tavlarım diye ben bunu duyunca çok yıkıldım bide üstüne çocuk bana iddia madurusun die ben onun bana aşık olmasını istiyorum sizce ne yapmalıyım

asla kendini küçük düşürme tavlamasına izin verme seviyor olabilirsin güçlü ol kendini pasif gördürme sakın aşık sanda git yüzüne söyle cesaretini topla kendini hazır hissettiğinde söyle ama bu huyn hiç hoşuma gitmedi lütfen böle davranmamasını söyle
d_n_z - avatarı
d_n_z
VIP VIP Üye
5 Haziran 2014       Mesaj #15
d_n_z - avatarı
VIP VIP Üye
BİRAZ İZLE nelerden hoşlanıyo ona onun gibi davran ama kadınsılığını konuşturmayı sakın unutma ;

çünkü her erkek buna tav olur sonra cizgilerini koy ;

aradan 1 sene sonra balayındasın .. Msn Grin
iLKiMimmmMsn Angel