Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 24 Aralık 2016  Gösterim: 46.740  Cevap: 21

"Bu web sayfası kullanılamıyor" hatası neden olur, çözümü nedir?

Oxeye
20 Kasım 2010 18:03       Mesaj #1
Oxeye - avatarı
Ziyaretçi
Bu web sayfası kullanılamıyor hatası

Google adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.
Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükleyin.

Chromeyi açtığımda bu hata çıkıyor.yenile yaptığım zaman açılıyor.Herhangi bir siteye girmek istediğimdede bu hatayı veriyor.Yenile dediğim zaman açılıyor.yani ilk açtığım sayfa hata veriyor.tüm sitelerde aynı sorun yaşıyorum.Ayrıca chromeyi kendi sitesinden de defalarca kaldırıp yüklememe rağmen olmadı.hatadan kurtulamadım.Google Chrome ,Explorer,mozilla 'da da denedim ve aynı hatayı veriyor Ve sayfalar çok geç açılıyor..

NOT:
Youtube kendi sitesinde açılabiliyordu ancak ; facebook'da açılmadığından dolayı bir sitenin vermiş olduğu host dosyasını bilgisayarımdaki sistem32 dosya içersindeki Host dosyasıyla değiştirdikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım.Sanırım dns ayarlarımda bir sorun oluştu ama tekrar eski host dosyamı nasıl bulurum bilemiyorum yada düşündüğüm gibi bu sorunu bu nedenlemi yaşıyorum bilemiyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..Teşekkürler..

Oxeye Uf


Misafir
6 Mayıs 2011 18:16       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı hata bendede oluyor aynısı hemde
Misafir
12 Temmuz 2011 22:04       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şu olaya bir çare olacak birisi var mı dostlar? bunaldım yemin ederim kırıcam laptopu şimdi. sinir hastası etti beni bu internet.
Misafir
14 Temmuz 2011 15:28       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
DNS ayarlarınız Değiştirin 4.2.2.2 gibi
Misafir
14 Eylül 2011 11:50       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 2 2 2

4 2 2 1 yapın
Misafir
27 Ocak 2012 18:23       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

google chrome hata ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum


google chormede facebooku actığımda sohbet bölümü açıLmıyor ve mesaj gönderıLmıyor tıkLıyorum doLmaya caLısıyor ama bi türü mesaj sayfası geLmıyor nedeni nedir ?
11 Mart 2012 11:37       Mesaj #7
Intersect - avatarı
VIP Schutzwaffe
Ben suan kardeşimin laptopundan yazıyorum bu konuyu. Kendi pc'mde internet sitelerine giremiyorum. Google chrome kullanıyorum ve wireless var evimizde. Laptopdan baglanırken sorunsuz giriyorum fakat pc den girince '' Bu web sayfası kullanılamıyor '' dıyo. Her sitede. Sorunuma kesin bi çözüm bulamadım acil yardm gerekli Msn Sad Dns ayarlarını değiştirmeyide denedim. İlk başta sağ alt kösede ağ işaretinin üstünde çarpı vardı tıkladıgımda '' Sınırlı Bağlantı'' Falan diyordu. Sonra Onar dedim orası Düzeldi Artık Durumu : Bağlandı Yazıyo ama dediğim gibi siteye girince hata veriyoo Msn Thinking
Misafir
23 Mayıs 2012 21:20       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynısını bende yaşıyorum...
Misafir
3 Haziran 2012 11:36       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende sadece e okul a girerken bu web adresi kullanılamıyor diyor. onun dışında başka sitelerde sorun yok. nedenini bilen varmı?
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç