Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Temmuz 2017  Gösterim: 14.901  Cevap: 78

Wolfteam oyunu hakkında bilgi verir misiniz?

Misafir
2 Aralık 2010 21:17       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Wolfteam oynayanlar bilgi verebilirlermi?
EN İYİ CEVABI ReD DeVil verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Wolfteam oynayanlar bilgi verebilirlermi?

Kardeşim wolfteam CS(counter strike) gibidir.Ölüm oyunu,İşgal,Bıçak,Tabanca ve en güzel mod olan KurtAvıİsyan moduyla beraber 5 mod bulunmaktadır. Bunlar için haritalar verilmiştir. İnsan ve kurt olabilirsin ya da tek insan ya da tek kurt olmak da var bunu değiştirebilirsin. Sialhar dükkanda satılır, kurt güçlendiriciler,kurtlar,bombalar,tabancalar,bıçaklar,setler vardır.Ve en önemlisi bu oyunda level yoktur,ordumuzdaki gibi rütbe vardır. Ve bunlar ise çizgiler ile gösterilir.Örneğin görevli asker veya görevli çavuş gibi.Oyuna başladığında server seçersin ve oyuna giriş adını seçersin.Sonra ise zevkle oynaması kalıyo.
Teşekkürü eksik görmeyin.:D
Sponsorlu Bağlantılar

pesimist
3 Aralık 2010 22:24       Mesaj #2
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
İnceleyiniz:Wolfteam Türkiye
gameover00
13 Aralık 2010 14:45       Mesaj #3
gameover00 - avatarı
Ziyaretçi
lütfen birisi bana buraya wolteam de üye olunan yerin sitesini verebilir mi?
gameover00
13 Aralık 2010 14:55       Mesaj #4
gameover00 - avatarı
Ziyaretçi
lütfen birisi bana buraya wolteam de üye olunan yerin sitesini verebilir mi?
Misafir
20 Aralık 2010 23:34       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada versinler
BATUHAN ARSLAN
25 Aralık 2010 19:25       Mesaj #6
BATUHAN ARSLAN - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar,

Wolfteam oyuncusuyum ve bir karakter açtım. Bu karakteri silip yarine başka bir karakter nasıl açabilirim.(Aynı hesap üzerinden.)
cross
29 Aralık 2010 20:05       Mesaj #7
cross - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BATUHAN ARSLAN adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar,

Wolfteam oyuncusuyum ve bir karakter açtım. Bu karakteri silip yarine başka bir karakter nasıl açabilirim.(Aynı hesap üzerinden.)

karakterini silemezsin ama başka bir karakter alırsan karakterinin süresi bitincediğerine geçer xD
Msn CoolMsn Wink
Misafir
19 Ocak 2011 16:56       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben wolfteamı yükledim ama üye olamıyorum birisi bana bunun hakkında bilgi verebilir mi?
Misafir
19 Ocak 2011 17:31       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Wolfteam bilim-kurgusal yapısı açısından DVOFPS sevenlere yeni bir soluk olmuş. Oyunda oynanabilir bir çok mod bulunuyor. Filmlerde gördüğümüz Kurt adamların aksine, hırçın ve hızlı olan Kurt adamları kontrol edebiliyor, rakiplerimizin ensesine pençe darbesini indirebiliyoruz. Ama bu şekilde olmaz, ben insandan vazgeçemem diyenler için Askerleride seçme şansına sahibiz. Oyuna kısa zaman önce Tabanca, Sniper ve Bıçak modu eklendi. Bu yeni modlar oyunun eğlencesini ikiye katlamış durumda. Eğer Counter Strike ve Half Life oynamaktan bıktıysanız ve yeni deneyimler arıyorsanız Wolfteam size ilaç gibi gelecek!
ReD DeVil tarafından gönderilmiş olan #10 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç