Arama

Lades nasıl kazanılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Aralık 2018 Gösterim: 94.390 Cevap: 16
anıl güvendik - avatarı
anıl güvendik
Ziyaretçi
16 Mart 2014       Mesaj #11
anıl güvendik - avatarı
Ziyaretçi
Ladese girdiğim kişinin dikkatini dağıttım. Yangın var mutfakta vb. yerleri dersiniz. Ladese girdiğiniz kişi oraya gider o televizyon, bilgisayar, telefon vb. şeyleri bakıyorsa işiniz daha kolay olur. Ve onun telefonunu alın. O gelene kadar bilgisayarı masaüstüyse hemen getirin . Ladese girdiğiniz kişi o zamana kadar gelir. Ve o zamana kadar bilgisayarda oyalanın . Ladese girdiğiniz kişi geldiyse bile. Ve yaklaşık yarım saat olunca Ladese girdiğiniz kişiye deyin ki : " Yanına geleyim de bilgisayara bakalım." deyin. ve bilgisayarın faresini ona verin. Sizde bilgisayarı ladese girdiğiniz kişinin yanına götürün. Ve koltuğa oturduğunuzda: LADES diyin hahaha
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar babamla ladese girdik ilk oyunu ben aldım (150) tl ama ikinci oyunu bir türlü alamıyorum nasıl yaparım basit şeyler söylemeyin hepsini denedim ilk oyunu nasıl aldım : telefonunun şarjı bitmişti bende eline şarj aletini verdim hemen oldu yok babam biraz saf diyosanız telefonunuzu gizliden babanınızı arayın kardeşinize verin babanınızın telefonu çalaçak sonra babanıza telefonu verin ve bağırın ladess diye o an belki telefonu yere atabilir dikkatli oldun dayak yersiniz Msn Happy Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ladeste en etkili yontem
-okuldaysanız; (bir kaç saat geçdikten sonra) '' ucum bitti uç versene'' diyebilirsiniz
-babanızlaysa;(1 hafta felan geçsin babalar unutmuyoMsn Happy ) kumandayı alın televizyon izlemeye geldiğinde isteyecektir
-annenizlemi; (1,2 gun yeterli Msn Happy ) anne baak bugun derste şunları yaptık diyin defteri eline verin
-kardesiniz (1 dk bile beklemenize gerek yok yalnız sizden kucuk olsun kardesiniz ) ona gel kalem oyunu oynayalım deyin bak
en sevdiğin kalemi al baslayalım bende bir kalem alacağım diyin LLAAAAAAAAADDDDDDEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSS
baran yağız - avatarı
baran yağız
Ziyaretçi
29 Aralık 2014       Mesaj #14
baran yağız - avatarı
Ziyaretçi
lades nasıl kazanılır babamla ladese girdim babam televizyona dalınca kumandayı masanın üzerinden alıp lades diyerek babama verdim babamda aklımda dedi babamı yenmek için ne yapabilirim bana bugün hemen cevabını gönderirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2017       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eline bi telefon al onu çekiyomuş gibi yap kameraya el salla falan de o da telefonu elinden çekip alır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2018       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben arkadsima agac dikerken al su cubugu basina dik yeri belli olsun diyip onune uzattim o da hemen aldi bende hemen ladess dedm olur mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2018       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Biraz ladese girdiğiniz kişinin unutmasını bekleyin daha sonra onun telefondan ifşasıni alin o na da göstermeyin illa ki isticek onu iyice kızdırın sonra onun unuttuğunu anlayinca verin telefonu Ladesssss