Arama

Güvenli moddan nasıl çıkılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mart 2018 Gösterim: 23.036 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
GÜVENLİ MOD'dan Çıkamıyorm.
Açıklama ;
PC Virüs Bulaşmıştı. Güvenli Moda geçip Virüsü Sildim. Fakat Şimdide ne yaptıysam ,Ne Denediysem Güvenli Moddan çıkamıyorum.
Format atmak Haricisnde yardm edicek Var mı?.
EN İYİ CEVABI ocean97 verdi
Başlat çalıştır msconfig yazın... Aşağıdaki ayarları yapın. Çerçeveyle belirtilen kısımdaki kutucuk işaretli ise işareti kaldırınız..
Alıntıdaki Ek 66276

Bilgisayarınız sürekli güvenli modda başlıyorsa, Windows açıldıktan sonra başlat butonuna basarak arama alanına msconfig yazıp bulunan programlardan msconfigi seçerek açınız.
Sponsorlu Bağlantılar

Karşınıza Sistem Yapılandırma Yardımcı Programı çıkacaktır.
Bu alanda Önyükleme alanına gelerek Güvenli Önyükleme seçili ise seçimi iptal ederek Uygula ve Tamam'ı seçiniz.
Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar deneyiniz.
Son düzenleyen Safi; 25 Mart 2018 19:02
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #2
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Başlat çalıştır msconfig yazın... Aşağıdaki ayarları yapın. Çerçeveyle belirtilen kısımdaki kutucuk işaretli ise işareti kaldırınız..
Ad:  yardım.JPG
Gösterim: 1194
Boyut:  61.2 KB

Bilgisayarınız sürekli güvenli modda başlıyorsa, Windows açıldıktan sonra başlat butonuna basarak arama alanına msconfig yazıp bulunan programlardan msconfigi seçerek açınız.
Sponsorlu Bağlantılar

Karşınıza Sistem Yapılandırma Yardımcı Programı çıkacaktır.
Bu alanda Önyükleme alanına gelerek Güvenli Önyükleme seçili ise seçimi iptal ederek Uygula ve Tamam'ı seçiniz.
Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar deneyiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 25 Mart 2018 19:28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

GÜVENLİ MOD'dan Çıkamıyorm.

Açıklama ;
PC Virüs Bulaşmıştı. Güvenli Moda geçip Virüsü Sildim. Fakat Şimdide ne yaptıysam ,Ne Denediysem Güvenli Moddan çıkamıyorum. Msn Confused
Format atmak Haricisnde yardm edicek Varmı?.

acil yardımlarınızı bekliyorum.

başlata msconfig yaz orda önyükleme yazıyor ona gir güvanli önyükleme seçeneğini devre dışı bırak işlem bitmiştir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu güvenli moda neden girer virüs bulaşırsada girermi benimki kendi kendine girdi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mükemmel bir çözüm buldum arkadaşlar nvıdıa ya girin (ekran karıtın oysa benimki 7300 le 7 series olcak mesela notebook degil ama) orda hemen göreceksinizki ekran kartı faln yazıyo onda sadece ekran kartına dokunun ve aramaya başla ya tıklayyın o indikten biraz sonra (ekranı bekleyin ) bir ekran gelecek orda yeniden b aşlat diyecek başlatın ve guvenli moddan çıkın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2016       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

başlata msconfig yaz orda önyükleme yazıyor ona gir güvanli önyükleme seçeneğini devre dışı bırak işlem bitmiştir

windows 10 için yazıyorum güvenli moddayken yeniden başlatıp belirtilen tuşa basın menuden gelişmiş seçenekleri seçin ordda komut istemini seçin ve şu komutu yazın bcdedit /deletevalue {default} safeboot
doğru yazdıysanız kabul edildi tarzı bir komut çıkar pencereyi kapatıp yeniden açtığınızda pc normal modda başlar bu çözümü türk sitelerinde abartısız 1 saat aradım az daha format atacaktım
OneNight
Yasaklı
4 Nisan 2016       Mesaj #7
Yasaklı
Başlar/çalıştır
Code:
%systemroot%\system32\restore\rstrui.exe

yazıp sistem geri yüklemeyi dener misiniz?