Arama

İnternetten nasıl para kazanılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Şubat 2012 Gösterim: 10.137 Cevap: 5
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #1
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba.

Ben 16 yaşımda okuyan daha doğrusu okumaya çaşılan bir gencim ( Dersleri aklım almıyor Msn Cry ). Babam okuldan almayı dsüşünüyor. Bu yüzden bende bilgisayar üzerinden para kazanma yollarını arıyorum herkes saçma sapan bişeyler yazıyor. Yok şu reklama tıkla yok referans adresiyle milleti kayıt ettir. Onlar zor iş, zor işi bırakın çok uğraşır az kazanırsınız hayal yani. Ben çok iş çok para. veya az iş çok paraMsn Happy kazandıran işler arıyorum. Bilgisayar bilgim iyi küçüklüğümden beri uğraşırım. Bir ara "Metin2 Vds" açıp item satmayı düşündüm çok para varmış gerçekten ama ya server tutulmazsa verdiğim parada boşa gidecek diye düşündüm. Yokmu sermayesiz başlayacağım bir iş ? ( Gerçekten Çok Çalışırım )
EN İYİ CEVABI bihter_hazal verdi
İnternetten para nasıl kazanılır
Milyonlarca insan, interneti kullanarak nasıl para kazanabilirim düşüncesi ile zamanının büyük bölümünü internette araştırma yaparak geçirmektedir. Bulduğu ve hoşuna giden yöntemleri de hemen uygulama yoluna gitmektedir. Ancak ne yazık ki bu yöntemlerin % 99’u büyük bir hayal kırıklığı ile son bulur. Ya kaybedilen zaman onu hiç düşündünüz mü ?.
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere burada anlatmak istediğim şu; ben 2007 yılından bu yana “İNTERNETTEN NASIL PARA KAZANIRIM” sorusuna yanıt aradım. Bu arada birçok yöntemi denedim. Ama hepsinin sonu hayal kırıklığı ile bitti. Nelerdi bu yöntemler;

- E-Mail OKU PARA KAZAN : Ayda 15-20 E-Mail geliyor ve okuyorsunuz veya E-Mailde ki reklama tıklıyor veya sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak puan kazanıyorsunuz. Ancak gerçek olarak elinize para uzun yıllar sonra geçmektedir. Çünkü kazanılan puanlar çok ama çok düşüktür. Sizde bundan usanıp bırakırsınız.

KİM KAZANDI : Sizi üye yapan asıl internet sitesinin sahibi veya sahipleri.

KİM KAYBETTİ : Siz kaybettiniz.

- ANKET DOLDUR KAZAN – REKLAM İZLE KAZAN : Ayda 10 anketi geçmez. Binlerce anket sitesi var yabancılar daha çok. Bir firma bir anketi niye yaptırır kendi ürününün o ülkede ki durumu hakkında veya başka bilgiler almak için değil mi. Yabancı bir anket sitesinden ne kadar anket almayı bekliyorsunuz aylık olarak.!!! Bunlara üye olurken çok anket gelsin diye o sitelerin istediği birçok bilgiyi doldurmak zorundasınız ayrıca buda çok zaman alıyor. Ödeme şekilleri çek veya (aylar sonra geliyor dünya kadar komisyon kesiliyor çekten banka tarafından) paypal ile olmaktadır. Sizde bundan usanıp bırakırsınız.

Kısaca özetlersek HEP KAYBEDEN bizleriz değil mi. Peki bunun doğru yolu yok mu ?

var elbette. İster gerçek hayatta olsun ister sanal alemde olsun İNTERNETTEN PARA KAZANMAK istiyorsanız ya TİCARET yapacaksınız ya da bu ticarete ARACILIK yapacaksınız. İşte İNTERNETTEN PARA KAZANMA şekli budur.

Aylarca, yıllarca puan biriktirmeye gerek yok. Şimdi bir ürün al sat veya sadece bu ürünün satışına aracılık yap komisyonunu al. Hem de günün 24 saati GERÇEK PARA KAZANMAK. Şu anda benim yaptığım bu.

- Hangi ürünü almalıyım,
- Hangi ürünü en ucuza veya en yüksek komisyonla nerde bulurum,
- Aldığım ürünü hangi ülkelerde satmalıyım,
- Hangi ülkede hangi ürün çok talep görmekte,
- Hangi ürünün satış komisyonu yüksek,
- Aldığım ürünü hangi yöntemleri kullanarak daha çok satarım,
- HİÇ PARA HARCAMADAN NASIL ÜRÜN ALIRIM,

Yukarıda saydığım maddeler de artık yavaş yavaş uzmanlaşmaya doğru ilerliyorum. İnterneti kullanarak GERÇEKTEN PARA KAZANMANIN mutluluğunu tadıyorum.

Bu işler için harcadığım zaman ise inanın günlük 15 – 30 dakikayı geçmiyor. Çünkü artık bugün hangi ürün yeni çıkmış ise anında öğrenebiliyorum. Ürün hoşuma giderse diğer araştırmalarımı yapıyorum. Sonuç olumlu ise satışına aracılık yapmaya başlıyorum. Toplam süre yarım saati geçmiyor. Sonrada kendi işlerime bakıyorum. Ara sıra hesabımı kontrol ediyorum hepsi bu.
errortix - avatarı
errortix
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #2
errortix - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar başlamadan önce özür dilemek isterim bu konuyuu nereye açacağımı bilemediğimden dolayı forumun bu sayfasını kullanmak istedim.
Bahsetmek istediğim konu muhtemelen şuan kimsenin duymadığı ama ileride erken duymadığınız için çok pişman olacağınız bir konu şunu belirtmek isterim lütfen ön yargılı yaklamaşyın mutlaka içinizde ben böyle sistemlere inanmıyorum tarzı düşüncelere sahip olanlarımız vardır olmasıda gayet normal.
Sponsorlu Bağlantılar
Bu açıklayacağım sistemle internet üzerinden oldukça iyi düzeyde gelir elde etmek mümkün tek yapmamız gereken biraz emek harcamak olucak.Sisteme gelicek olursak Xnetwork marketing bu kelimieyi gelecekte çok duyacaksınız.Ne olduğunu kısaca anlatmak gerekirse klasik network marketing mantığında ama network marketing ile satış ortaklığını birleştiren bir sistem.BU terimlere uzak olan arkadaşlar konunun içinde verdiğim linklerden anlamlarına ulaşabilirler.Bu sisteme üyelik sağladığımızda bize her şeyi ile hazır web sitesi teslim ediliyor ve bu sitede satış ortaklığı linklerimiz bulunuyor.Bu sayade çifte kazanç elde etmiş oluyoruz.Sistemin bizden istediği ise en az iki alt üye bulmak bu sistem o kadar güzel tasarlanmış ki alt üye bulamayan üyelerine bile yardım ediyor.Şimdi muhalefet olucak arkadaşları düşünebiliyorum ama erken karar vermeden önce biraz düşünün derim .Bu sistemle 3 ayda 6000 tl lik düzenli bir gelire ulaşmak mümkün hatta çok kolay.Sistemin tanıtım fragmanı çok açıklayıcı zaten buradan ulaşabilirsiniz.Eğer ilginizi çekip kafanızda ki soruları çözmek istiyorsanız imzadaki mail adresinden bana ya da daha iyisi buradan bütün detaylara ulaşabilirsiniz.Tekrar rica ediyorum ön yargılı davranıp incelemeden karar vermeyin derim ineternetten kazanç hedefleyen arkadaşlar için kaçmaz fırsat diyebilirim.
bihter_hazal - avatarı
bihter_hazal
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #3
bihter_hazal - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İnternetten para nasıl kazanılır
Milyonlarca insan, interneti kullanarak nasıl para kazanabilirim düşüncesi ile zamanının büyük bölümünü internette araştırma yaparak geçirmektedir. Bulduğu ve hoşuna giden yöntemleri de hemen uygulama yoluna gitmektedir. Ancak ne yazık ki bu yöntemlerin % 99’u büyük bir hayal kırıklığı ile son bulur. Ya kaybedilen zaman onu hiç düşündünüz mü ?.

Sizlere burada anlatmak istediğim şu; ben 2007 yılından bu yana “İNTERNETTEN NASIL PARA KAZANIRIM” sorusuna yanıt aradım. Bu arada birçok yöntemi denedim. Ama hepsinin sonu hayal kırıklığı ile bitti. Nelerdi bu yöntemler;

- E-Mail OKU PARA KAZAN : Ayda 15-20 E-Mail geliyor ve okuyorsunuz veya E-Mailde ki reklama tıklıyor veya sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak puan kazanıyorsunuz. Ancak gerçek olarak elinize para uzun yıllar sonra geçmektedir. Çünkü kazanılan puanlar çok ama çok düşüktür. Sizde bundan usanıp bırakırsınız.

- ANKET DOLDUR KAZAN – REKLAM İZLE KAZAN : Ayda 10 anketi geçmez. Binlerce anket sitesi var yabancılar daha çok. Bir firma bir anketi niye yaptırır kendi ürününün o ülkede ki durumu hakkında veya başka bilgiler almak için değil mi. Yabancı bir anket sitesinden ne kadar anket almayı bekliyorsunuz aylık olarak.!!! Bunlara üye olurken çok anket gelsin diye o sitelerin istediği birçok bilgiyi doldurmak zorundasınız ayrıca buda çok zaman alıyor. Ödeme şekilleri çek veya (aylar sonra geliyor dünya kadar komisyon kesiliyor çekten banka tarafından) paypal ile olmaktadır. Sizde bundan usanıp bırakırsınız.

Kısaca özetlersek HEP KAYBEDEN bizleriz değil mi. Peki bunun doğru yolu yok mu ?

var elbette. İster gerçek hayatta olsun ister sanal alemde olsun İNTERNETTEN PARA KAZANMAK istiyorsanız ya TİCARET yapacaksınız ya da bu ticarete ARACILIK yapacaksınız. İşte İNTERNETTEN PARA KAZANMA şekli budur.

Aylarca, yıllarca puan biriktirmeye gerek yok. Şimdi bir ürün al sat veya sadece bu ürünün satışına aracılık yap komisyonunu al. Hem de günün 24 saati GERÇEK PARA KAZANMAK. Şu anda benim yaptığım bu.

- Hangi ürünü almalıyım,
- Hangi ürünü en ucuza veya en yüksek komisyonla nerde bulurum,
- Aldığım ürünü hangi ülkelerde satmalıyım,
- Hangi ülkede hangi ürün çok talep görmekte,
- Hangi ürünün satış komisyonu yüksek,
- Aldığım ürünü hangi yöntemleri kullanarak daha çok satarım,
- HİÇ PARA HARCAMADAN NASIL ÜRÜN ALIRIM,

Yukarıda saydığım maddeler de artık yavaş yavaş uzmanlaşmaya doğru ilerliyorum. İnterneti kullanarak GERÇEKTEN PARA KAZANMANIN mutluluğunu tadıyorum.

Bu işler için harcadığım zaman ise inanın günlük 15 – 30 dakikayı geçmiyor. Çünkü artık bugün hangi ürün yeni çıkmış ise anında öğrenebiliyorum. Ürün hoşuma giderse diğer araştırmalarımı yapıyorum. Sonuç olumlu ise satışına aracılık yapmaya başlıyorum. Toplam süre yarım saati geçmiyor. Sonrada kendi işlerime bakıyorum. Ara sıra hesabımı kontrol ediyorum hepsi bu.
Son düzenleyen Safi; 2 Mayıs 2018 17:58
catalunya01 - avatarı
catalunya01
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #4
catalunya01 - avatarı
Ziyaretçi
İnternetten para kazanma
Bu konu hakkında bir çok mesaj görmekteyim.Uzun zamandır bu işlerle uğraşan biri olarak bunların çoğunun kazanç getirmedğini iyi biliyorum./Reklam tıklatma,anket doldurma,vb.Adsense türü kazanç türlerinde de belli bi para yatırmanız gerekiyor arkadaşlar. Size bu konuda önereceğim en iyi YOL upload yani dosya yikleme yapmaktır.Uzun zamandır bu işle uğraşmaktayım ve epey para kazandım.Hmede herhangi para yatırmadan.
Sistem çok basittir öncelikle dosya indirdiğiniz rapishare , hotfile gibi sitelere üye oluyorsunuz. dosya yüklüyorsunuz yüklediğiniz dosyalar ne kadar çok indirilirse para kazanıyorsunuz.
Benimde üye olduğum, ödeme sistemi ve kazancı en iyi olan hotfile dir.

Hotfile sitesi yeni başlattıkları uygulama ile indirilen dosyalar için dosya sahibine para ödemekte.

Belli bir Dosya indirmeye karşılık 2$ ile 15$ arasında değişen para kazanma imkanı bulunuyor.

Para kazanmak için yapmanız gereken işlem sırası şöyle:

1. önce şu sayfadan üye olun: Hotfile.com: One click file hosting

(doğru ve kullanabileceğiniz mail adresiniz olsun.)

2.Üye olduktan sonra paypalda hesap açın hesap açmak ücretsizdir. Çünkü siteden kazancınız paypaldan açtıgınız hesaba aktarılır. hernagi bi kesinti ve ek ücret ödemezsiniz.Siteye üye olduktan sonr paypala üye olun.

Paypal üyelik:Para Gönderme, Para Aktarma, Maaza Hesab1 - PayPal Türkiye'de - PayPal

3.Paypalda ücretsiz hesap açtıktan sonra siteye dosya yükelemeye başlayın. Ama yüklediğiniz dosyalar en az 5mb olmalı. 5mb altına para vermıyorlar çünkü.

4.Para çekme işlemi 14 günde bir otomatik olarak Paypal hesabınıza geçer. PAypal ülkemizde kullanılabildiği için paypal tercih edebilrisiniz.

5.Dosya yükleme yaptıktan sonra size url lınki verılır. bu linki cevrenızdıklerle ve forumlarda paylasarak daha fazla indirilmesini saglarsınız ve daha fazla kazanırsınız.
ipucu:Çok büyük dosyalar yüklemekle uğraşmayın. 5mb üstü dosyaların hem indirmesi hemde yüklemesi daha kolay.

ipucu2:Yukarda bahsettiğimiz siteler köklü ve yasal sitelerdir. Eğer vaktiniz varsa iyi paralar kazanabilirsiniz.
Son düzenleyen Safi; 2 Mayıs 2018 17:58
kalennder - avatarı
kalennder
Ziyaretçi
14 Şubat 2012       Mesaj #5
kalennder - avatarı
Ziyaretçi
İnternetten nasıl para kazanılır ?
Tabiki internetten para kazanma yolları sayısınca..
Peki internetten para kazanma yolları nelerdir?

internetten para kazanma yolları konusu için burada harika bir yazı dizisi yer alıyor. Bu yazıyı okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. İlgili yazıları okuduğunuzda mutlaka kendinize uygun bir kazanç yolunun olduğunu göreceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey hangi kazanç yolu uygun onu belirlemek ve sonrasında sizi kazanca götürecek adımları atmak..
Bunları internetten para kazanmış ve halen kazanan biri olarak söylüyorum...
Son düzenleyen Safi; 2 Mayıs 2018 17:59
ozdemirfatih - avatarı
ozdemirfatih
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #6
ozdemirfatih - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar piyasada birsürü dolandırıcı var ve bu kişiler paranızı gaspetmek için birçok yola başvurmakta.İnternetten para kazanmak gerçek mi?sorusunun cevabına gelince;evet internetten para kazanabilirsiniz.Ancak internetten para kazanmak ta çalışma gayret ve emek istiyor.Anket doldurarak,mail okuyarak ve reklamlara tıklayarak internetten para kazanamassınız.Bu yöntemlerle kazansanız bile çok uzun zaman dilimlerinde az para kazanırsınız ve bu yöntemlerle size para kazandırmak isteyenler size yalan söylerler.
İnternetten para kazanmanın en geçerli yolu satış ortaklığıdır.Satış ortaklığından para kazanabilmek için düzenli çalışmanız gerekir.Bu sistemi anlatan kitaplardan birini alarak zengin olacağınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz.Ama bu kitaplardan birini alır ve her gün düzenli olarak çalışırım diyorsanız siz kesinlikle bu sistemden para kazanabilirsiniz.
Size bu konularda yardımcı olmak ve aynı zamanda bu sistemden para kazanmak için Msn Happy)) açtığım sitemde aradığınız bütün soruların cevabını bulabilirsiniz.Ayrıca sitemde online destek veriyorum ve telefon numaramı ve mail adresimi de bulabilirsiniz.Aklınıza takılan bütün soruların samimi cevabları için ben telefonun öbür ucundayım.Hepinize bol kazançlar.
site adresim:nettenkazancyollari.com

Tavsiye edebileceğim kaynaklar
Google kazançları:
Goomass eğitim Kiti
Kazanç Sistemi
Online Darphane
Para Babası
Son düzenleyen Safi; 2 Mayıs 2018 17:59