Arama

Babamı cep telefonu alması için nasıl ikna ederim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2019 Gösterim: 117.085 Cevap: 35
ladyfun - avatarı
ladyfun
Ziyaretçi
27 Nisan 2011       Mesaj #1
ladyfun - avatarı
Ziyaretçi
Babamı cep telefonu alması için nasıl ikna ederim?
EN İYİ CEVABI ChaosXL verdi
Bakın.Babalarınız birşey biliyorki size bu aleti almıyor benim de cep telefonum 25 yaşımda oldu.Bu alet size ileride sağlık sorunları açarsa başınıza iş alırsınız.O yüzden bu aleti istemenizi tavsiye etmem.

Sponsorlu Bağlantılar

:)Her şey sizlerin iyiliği için:)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Mayıs 2018 00:19
ChaosXL - avatarı
ChaosXL
Ziyaretçi
30 Ekim 2011       Mesaj #2
ChaosXL - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bakın.Babalarınız birşey biliyorki size bu aleti almıyor benim de cep telefonum 25 yaşımda oldu.Bu alet size ileride sağlık sorunları açarsa başınıza iş alırsınız.O yüzden bu aleti istemenizi tavsiye etmem.

Sponsorlu Bağlantılar

Msn HappyHer şey sizlerin iyiliği içinMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında benim ailemde bana telefon almıyordu ama 4 yıl boyunca bu konuda savaştım aklınıza gelen gelmeyen bütün yolları denedim her sene taktir aldım ama hiçbiri işe yaramadı çünkü ailem bu konuda çok katı ve inatçı ama hiç umudumun olmadığı ve artık yıldığım bi zamanda annemler bu yılbaşında bana telefon aldılar bu yazda amerikaya gidince ikinci telefonumu alıcam.....Msn Happy
BenceHicBakmaxD - avatarı
BenceHicBakmaxD
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #4
BenceHicBakmaxD - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 12 yasındayım telefonum var ama tarih öncesine ait babamlara ne kadar söylesem de almıyolar liseye gidince alcaklarmış 7. sınıfa geçicem ama nafile feyza diye bi arkadasim var ondan görüp özendiğimi sanıyolar bence siz de biraz bekleyin iyi bi telefon aldırın külüstürünüz olursa ondan kurtuluş yok

telefonunu yanlışlıkla suya düşür Msn Grin bende işe yaradı Msn Grin
Arsız sivaslı - avatarı
Arsız sivaslı
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #5
Arsız sivaslı - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım bigün eve geç git babanlar meraklancak cok doğal sana hesap sormaya başlarlarsa onlara "cep telefonunun olmadığını zamanın nasıl geçtiğini anlamadığını söyle" 1 hafta sonra elinde istediğin cep telefonun olur zaten kafanı yorma Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende babamın almıycağını zannediyordum ilk başta lisede dedi sonra çok iyi olduğu bir zamana getirdim mat yazılısındanda 95 almıştım önce yazılı notumu söyledim sonra telefon istediğimi babam diğer arkadaşlarında varmı dedi tabikisınıfta sadece 6 kişide yoktu. yarıyıl da tüm notların 5 olsun alırım dedi deli gibi çalışıyorum denemez ama çabalıyorum babanızla böyle bi anlaşmaya girip annenizide arkanıza alırsanız telefonunuz elinizde Msn Happy ama ailenize karşı anlayışlı olmayı unutmayın çok pahalı bişi istemeyin Msn Happy Msn Happy inş.işinize yarar Msn Happy
StylishGirl - avatarı
StylishGirl
Ziyaretçi
10 Aralık 2012       Mesaj #7
StylishGirl - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar babaniza sinavlarimda basarili olacam sunda basarili olacam felan derseniz belki alabilir. ama sonucunda verdigniz sozu tutun ki alsın . yada para biriktirin ben babam bana külüstür tlfn almıştı çunku okul cikisinda lazim oluyordu. bende galaxy almaya karar verdim 550 tl ye samsung galaxy gio aldım sabır Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar bn 11 yasındayım telefonum vardı babam elimden aldı dedem vermişti zaten o telefonu baska bi tane daha var ona hat alacak dedem alacak ama sizde teyze hala amca dayı falan bu kişilere aldırın anne babaya kaldıysak yandık zaten anneme kalsa bana üniversitede alacak

aynen ya anneme bırakmıyorum bende ama işte babamda söz verdi inş. alır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yaşındayım aynı arkadaşlarımın hepsinin var bi benim yokkk. bir gün arkadaştaydım bir tane eski nokia nın telefonu vardı bende dedim şakasına hha aynı iphone ye benziyo deyince bana o sendede yok dedi çok moralim bozuldu eve gelince anneme anlatcammm belki benim durumuma üzülürde alır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2013       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak arkadaşım ben 12 yaşındayım ve 1 tabletim var 1 de ı phone telefonum var ikna etme kısmına gelincede ben 11 yaşımdayken hep babama bana telefon al diye sıkardım babamı daha sonra 1 ay geçti almadı bende odama çekilip ağladım. daha sonra aklıma bi fikiir geldi ve ben babama sürekli böyle kağıda falan babama güzel güzel şeyler yazdım odamın her yerine telefon resimleri astım ve babamda bunları görünce gerçekten çok istekli olduğumu gördü ve karne günü geldiğinde babam bana birı phone(ay pon)aldı ve yanındada karne hediyesi olarak 1 tablet aldıı annem de notbook aldı karne hediyesi çook ama çokk mutlyumm bayy bayy