Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mart 2017  Gösterim: 105.133  Cevap: 207

Babamı cep telefonu alması için nasıl ikna ederim?

ladyfun
27 Nisan 2011 16:36       Mesaj #1
ladyfun - avatarı
Ziyaretçi
Cep telefonu okula gidenlere gerekli midir, Cep telefonunu hangi yaşlar da kullanmak uygundur?

Arkadaşlar babam bana lisede sana telefon alacağım demişti, fakat almadı. Bende okuldan ödev verdiler kamera lazım telefonla çekilcek bana telefon alalım dedim yine olmadı ne yapcağımı şaşırdım, bir türlü almıyorlar sizce ne yapmam gerek? Bütün arkadaşlarımın telefonu var lütfen fikirlerinizi bekliyorum...
EN İYİ CEVABI ChaosXL verdi
Bakın.Babalarınız birşey biliyorki size bu aleti almıyor benim de cep telefonum 25 yaşımda oldu.Bu alet size ileride sağlık sorunları açarsa başınıza iş alırsınız.O yüzden bu aleti istemenizi tavsiye etmem.

Sponsorlu Bağlantılar
:)Her şey sizlerin iyiliği için:)
Son düzenleyen Finn and Jake; 30 Mayıs 2015 12:11 Sebep: İç başlık ve mesaj düzeni

Misafir
7 Mayıs 2011 11:42       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
akadaşlarr bana da yardım ediinn !!!!
Misafir
21 Temmuz 2011 16:07       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

babam bana telefon almiyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

gardas aynı sıkınytı bende war hayır yapacak bişey yok 4 senede beli beyne radrosyon gitmiyo beyin durdu konusmayı unutum ayık ol ben aklına ne geliyosa dedim telefonsuz okuyla almıcaklarmış bile dedim hala yok işallah bşi gü
n alur be diyelim konusmamı noktalarken sana veda ediyorum kafama sıkıyorum bb
Misafir
29 Ekim 2011 14:53       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bnm babam çok anlayışsız bıktım sınıfta herkesin telefonu vr bn hak ediyorum ama onlar hergün tlelfonu okula getiriyor 13 yaşında oldum lütfen yardım edin yha babam almıyorrr
Misafir
30 Ekim 2011 14:57       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne diyonuzz yaa ben lise 1 e gidiyom bende hala yoook
Misafir
30 Ekim 2011 15:11       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 11 yaşındayım telefonum var.
DuRu
30 Ekim 2011 15:24       Mesaj #7
DuRu - avatarı
Ziyaretçi
Ben 14 yaşndaym 4 senedir telefon kullanıyorum geçen sene istediğim marka telefonu aldırmayı başardım. Şöyle yaptm ;karne hediyesi olarak alcaksn deyip söz verdirttim eve taktir getirdim telefonda geldi walla Msn Happy
taklım
30 Ekim 2011 15:24       Mesaj #8
taklım - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar çetin olun unutmayınki anne babalara karşı verilen savaşları er yada geç çocuklar kazanırlar.Bu yüzden elinizde geleni ardınıza koymayın ve savaşa devam...... Msn Happy
Misafir
30 Ekim 2011 15:40       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
takdir getir yada ona çok iyi bişeyler tyap iyi davrann
Misafir
30 Ekim 2011 16:24       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Banada almıyo bana 19 yaşında alcakmış radyasyon yayıyor diye . Offff bana yardım edemisiniz nasıl ikna edilir?

Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç