Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 21.097|Cevap: 17|Güncelleme: 8 Nisan 2014

8. sınıf teknoloji ve tasarım dersi için proje tavsiyelerinde bulunur musunuz?

new pirlo
8 Mayıs 2011 09:44   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.
EN İYİ CEVABI nicely verdi
zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar
Sponsorlu Bağlantılar
Diğer Konular:
new pirlo
24 Mayıs 2011 16:38   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen cevap verin ne olur!!!!!!
descartes
24 Mayıs 2011 16:43   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
ben dersin ne olduğunu bile anlamadım Msn Confused
bizim zamanımızda ev ekonomisi vardı mukavvadan bişeyler yapardık Msn Happy
24 Mayıs 2011 16:51   |   Mesaj #4   |   
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar
tolga53
24 Mayıs 2011 17:26   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi

Sponsorlu Bağlantılar
Gece Prensesi
24 Mayıs 2011 18:35   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı
new pirlo adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.

Sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorm çünkü ; Çevremde yapanlar çok var ve zamanında bende yaptım Msn Happy Şuan kendi yaptıklarımı hatırlayamayacağım ama mesela bezlerin sıkılması zor olur.. Bunu koly hale sokmak için tahta gibi bşy bulup daha sonradan da denir bir kabın uzun değilde kısa olan yerlernden del ve bi şeklde bizi ikisinin arasına sıkıştır sonra da tahtayla sıyır.. Hiç iş yapmamaktan iyidir.. ama sünger koysan daha iyi olur o daha kolay Msn Winksu da kaba dökülür. Mesela bu dondurma kapları olabilir Msn Wink
Teusa
24 Mayıs 2011 18:37   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar teknoloji ve tasarım dersi klavuz kitabı elinde olan (ki sanırım klavuz kitabın ulaşmadığı yer kalmadı) öğretmenlerin günlük plan hazırlaması veya bulundurması gerekmemektedir. klavuzda bu ifadenin kendisi de yer almaktadır.

MrHxor
26 Mayıs 2011 18:04   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar 7.sınıfa gidiyorum ve yarına teknoloji ve tasarım dersi performans ödevim var. sorunum "sabah erken uyanamama" bu sorunla ilgili bir maket yapacağım yani nasıl erken uyandırabilirim onun için bir maket yapacağım lütfen akıl fikir verin lütfen mantıklı olsun maketi yapılabilecek kartondan. şimdiden teşekkürler.
Misafir
17 Kasım 2011 22:55   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
ben 8. sınıfa gidiyorum ve teknoloji tasarım dersi yarın ne yapacagıma karar veremedım lutfen yardım edın (konu : kare ve üçgenlerle şekil olusturma)
Misafir
17 Kasım 2011 22:59   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ben 8. sınıfa gidiyorum ve T.T. dersi yarın ve notlarda yarın verılecek o yuzden hemen yardımınız gerekıyor lutfen yardım edın

Sponsorlu Bağlantılar

konu : kare veya üçgenlerle şekil olusturma
Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Bu sayfalarımıza baktınız mı
Pixabay Resimleri:
paneli aç