Arama

Nokia telefonlarda numara engelleme nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Temmuz 2018 Gösterim: 231.661 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Nokia telefonlarda numara engelleme nasıl yapılır?
EN İYİ CEVABI _EKSELANS_ verdi
Arama yapmayı veya gelen aramayı almayı engelleme
Bazen telefonunuzla yapılabilecek veya alınabilecek aramaları kısıtlamak isteyebilirsiniz. Örneğin, yurt dışında olduğunuzda giden uluslararası aramaların tümünü veya gelen aramaları kısıtlayabilirsiniz. Arama engelleme bir şebeke hizmetidir.
Sponsorlu Bağlantılar
qtg toolbar menu > Ayarlar öğesini seçin ve Arama yapma > Arama engelleme seçeneğini belirleyin.
Ayarları değiştirmek için servis sağlayıcınızdan engelleme şifresini almanız gerekir.
Arama yapmayı engelleme
  1. Bir İnternet arama servisi yüklüyse, Mobil arama engellemesi seçeneğini belirleyin.
  2. Herhangi bir arama veya uluslararası arama yapmayı önlemek için Yapılan aramalar veya Uluslararası aramalar seçeneğini belirleyin. Uluslararası arama yapmayı engelleme ama kendi ülkenizden yapılan aramalara izin vermek için Kendi ülkem dışında yurtdışı aramalar seçeneğini belirleyin.
  3. Etkinleştir seçeneğini belirleyin. Arama engelleme, veri aramaları dahil tüm aramaları etkiler.
Gelen aramaları engelleme
  1. Bir İnternet arama servisi yüklüyse, Mobil arama engellemesi seçeneğini belirleyin.
  2. Herhangi bir arama veya yurt dışındayken uluslararası aramalar almayı engellemek için Gelen aramalar veya Dolaşımdayken gelen aramalar seçeneğini belirleyin.
  3. Etkinleştir seçeneğini belirleyin.
İsimsiz İnternet aramalarını önleme İnternet araması engellemesi > İsimsiz arama engellemesi > Açık seçeneğini belirleyin.
Son düzenleyen Safi; 5 Temmuz 2018 02:57
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
10 Ağustos 2011       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

telefonum nokia 5800 numara engellemek istiyorum ama yapamıyorum

Nokıa telefonlara ait özelliklerden faydalanabilirsiniz.Bu işlemi yapabilmek için bir program mevcut.BestBlacklist'i ovi store'de bulabilirsiniz.Ovi store Nokıa telefonlara ait birçok içeriği barındırır ve telefonunuzda uygulamalar klasöründe mevcuttur.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
KinqofTheDewil - avatarı
KinqofTheDewil
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #3
KinqofTheDewil - avatarı
Ziyaretçi
Mesajlar bölümüne qir ayarlarda kara liste olur ya da arama ayarlarına qir o numarayı seç enqelle ve ya kara listeye ata var ona aktara bilirsin aramalarda ise ayarlar arama ayarları en altta olması lazım kara liste diye o numarayı aktar ve ya arayan numarayı seç seçeneklere tıkla ayarlar bölümünde ve ya drek kara listeye aktar var o şekilde yapılıyor çoqu nokia telefonlarında...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 6 üye beğendi.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
10 Haziran 2012       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı

telefonumun markası nokia E7..Ben bi numaraya arama ve mesaj engellemesi nasıl yapabilirim?

Linkteki uygulamayı indirip telefonunuza kurarsanız gelen aramaları engeleyebilirsiniz, program Türkçe ve Nokia E7 Nokia 701, Nokia N8, Nokia C7, Nokia ve C6-01 ile uyumludur.

İndirmek için tıklayınız
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

slm benim telefonumun markası c1-01 bu telefonda nasıl mumara engelleyebilirim acaba lutfen acil cevap bekliyorum

Nokia Ovi Store dan uygulamalara git .Orada bir arayanı engelleme programı olmama ihtimali yok.Bende uzun süredir arıyordum c6 01 için . Nokia ovi store dan indirdim.Umarım yardımcı olmuşumdur.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2013       Mesaj #6
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arama yapmayı veya gelen aramayı almayı engelleme
Bazen telefonunuzla yapılabilecek veya alınabilecek aramaları kısıtlamak isteyebilirsiniz. Örneğin, yurt dışında olduğunuzda giden uluslararası aramaların tümünü veya gelen aramaları kısıtlayabilirsiniz. Arama engelleme bir şebeke hizmetidir.
qtg toolbar menu > Ayarlar öğesini seçin ve Arama yapma > Arama engelleme seçeneğini belirleyin.
Ayarları değiştirmek için servis sağlayıcınızdan engelleme şifresini almanız gerekir.
Arama yapmayı engelleme
  2. Herhangi bir arama veya uluslararası arama yapmayı önlemek için Yapılan aramalar veya Uluslararası aramalar seçeneğini belirleyin. Uluslararası arama yapmayı engelleme ama kendi ülkenizden yapılan aramalara izin vermek için Kendi ülkem dışında yurtdışı aramalar seçeneğini belirleyin.
  3. Etkinleştir seçeneğini belirleyin. Arama engelleme, veri aramaları dahil tüm aramaları etkiler.
Gelen aramaları engelleme
  2. Herhangi bir arama veya yurt dışındayken uluslararası aramalar almayı engellemek için Gelen aramalar veya Dolaşımdayken gelen aramalar seçeneğini belirleyin.
  3. Etkinleştir seçeneğini belirleyin.
İsimsiz İnternet aramalarını önleme İnternet araması engellemesi > İsimsiz arama engellemesi > Açık seçeneğini belirleyin.
Son düzenleyen Safi; 5 Temmuz 2018 03:00
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

TELEFONUM NOKİA 5800 TEK NUMARAYİ NASIL ENGELLİYEBİLİRİM TEŞEKKÜRLER

handy black list var onu kurdum sonuç aldım tavsiye ederim