Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Haziran 2017  Gösterim: 40.152  Cevap: 48

Sağlık meslek lisesi mi daha avantajlıdır yoksa anadolu lisesi mi?

hüsamettin
21 Ağustos 2012 22:19       Mesaj #21
hüsamettin - avatarı
Ziyaretçi
ben anadoluya gitcem 3. sıradan asil kazandım kankalar
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
19 Aralık 2012 23:32       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 8. sınıf öğrencisiyim bence hiç şüphe bile etmeden sağlım meslek lisesini seçmelisiniz bence. çünkü hem atanması kolay hem de lise hayatınız güzel geçer anadolu lisesi düz lise olduğu için atanmak için yüksek puan gerekiyor....İyi geceler.....Msn Grin
Misafir
8 Haziran 2013 14:54       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz bu sene 9. sınıfa geçtik hangi liseye gideceğimize karar veremiyoruz bize yardımcı olur musunuz???
Misafir
16 Haziran 2013 16:45       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar sağlık meslek liselerinde doktor olabilir miyim? lütfen cewap verinMsn Happy

doktor olamazsın.. maaşında 1.200 tl yi geçmez....
Son düzenleyen ahmetseydi; 16 Haziran 2013 16:48 Sebep: İçerik Düzenlendi.
Misafir
13 Temmuz 2013 17:23       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya arkadaşlar sağlık meslek liselerinde doktor olabilir miyim? lütfen cewap verinMsn Happy

evet olabilirsin ama diğer liselere göre şansın çok az çünkü dört sene boyunca temel dersler azalacak ve dördüncü sınıfta hiç olmayacak .
Misafir
23 Temmuz 2013 10:54       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

doktor olamzsın ama att (acil tıp teknisyenliği) okursan doktor gibi olursun ve özelde çalışırsan aylık 4-5 bin tl maaşı var.
Misafir
14 Eylül 2013 14:38       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağlık mı anadolu mu beynim allak bullak
Misafir
30 Nisan 2014 10:54       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAĞLIK MESLEK LİSESİ ANADOLU LİSESİNDEN DAHA AVANTAJLIDIR. ANADOLUYU TUTTURDUM DİYE SEVİNME DAHA DÜNE KADAR DÜZ LİSE OKUYANLAR ŞİMDİ OKULLARININ ANADOLUYA DÖNÜŞMESİYLE ONLARDA ANADOLUDA OKUMUŞ OLUYORLAR TÜRKİYE GENELİNDE 330 PUANADA 480 PUANADA ANADOLU LİSESİ VAR YANİ PEK DÜZGÜN LİSELER DEĞİL AMA SAĞLIKLARIN PUANI SABİTTİR GİT SAĞLIĞA DAHA LİSEDEYKEN PARA KAZANMAYA BAŞLARSIN HEMEN İŞ BULURSUN RAHAT EDER VE BİR ÖMÜR MUTLU OLURSUM
Misafir
30 Nisan 2014 18:10       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
delimisin düşünmen bile hata sağlık tabikide sağlıkla anadoluyu nasıl karşılaştırırsın sağlık meslek liseleri fen liselerinden sonra en iyi liseler ben 431 aldım ve sağlığa gidicem
ahmet19
19 Mayıs 2014 21:03       Mesaj #30
ahmet19 - avatarı
Ziyaretçi
beyler benim sağlık mesleğe puanım yetiyor aslında anadolu istiyordum ama hayırlısı sizce sağlık meslekten mezun olunca iş bulma imkanı var mı boşta kalmak istemiyorumda ...

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç