Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2017  Gösterim: 42.281  Cevap: 49

Sağlık meslek lisesi mi daha avantajlıdır yoksa anadolu lisesi mi?

frkncvk
1 Temmuz 2015 03:05       Mesaj #41
frkncvk - avatarı
Ziyaretçi
Bn 9.sınıfa geçtim ama bn özel anadolu lisesi istiyorum annemgil özel sağlık meslek istiyor bn neyi tercih etmeliyim
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
1 Temmuz 2015 13:27       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence anadolu lisesine git ben anadoluda okuyorum sağlık meslekte artık att felan kaktı ebe veya ebe yardımcısı olunuyor yani avantajın varsa anadoluya git.
Misafir
2 Temmuz 2015 23:51       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ama şuan Sağlık mesleğe bile gitsek ebe veya hemşire yardımcısı olabiliyorsun bunu da yükseltmek için yine üniversite ye gideceksin yani
frkncvk
3 Temmuz 2015 09:26       Mesaj #44
frkncvk - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bn 9.sınıfa geçtim bn sağlık meslek derim sağlık meslek lisesinde eğer iki yıllık okuyacaksınız sınavsız üniversite ye geçiyosunuz hele bide dersim zayıf diyorsanız sağlık mesLek iyidir anadolu lisesinde okadar çalısıcaksiniz ama sınavı kazanamassanız bidakine girmeye çalışıcaksınız hele bide anadolu lisesinde kalırsanız bidaha ama sağlıkta fizik biyoloji felan kolay zaten bn sağlık meslek derim ama o size kalmış bişey aklınız sağlığa yatmiyosa hiçbir internet sitesine bakmaya gerekyok senin ne meslek hoşuna gidiyosa o meslek hepsinden daha iyi ve daha güzeldir bnce hayatı siz yaşayacaksınız kimsenin kadına bakmayın kararı kimsenin etkisi altında kalmadan siz verin ve verdiğiniz yolda hiç durmadan ilerlemeye çalışın ve bu hayatta size başarılar
Misafir
12 Temmuz 2015 22:29       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sağlık da ATT felan kalktı mi yada maaşları ne kadar dir
Misafir
24 Temmuz 2016 14:09       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağlık da hemşire olunuyo doktor olmak için fen liselerine tercih yap
3 Ağustos 2016 14:40       Mesaj #47
zalım - avatarı
Üye
sağlık meslek liseleri genelde iş garantilidir şimdi her yer anadolu lisesi oldu
Misafir
12 Haziran 2017 02:14       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bu sene tercih yapacağım. Öncelikle hangi liseye gitmek istediğine karar vermelisin benimde hem sağlık meslek lisesi hem de Anadolu lisesi tutuyor. Ve ben sağlık düşünüyorum eğer üniversite kazanırım diyorsan ve istiyorsan Anadolu seç eğer istemiyorsan sağlık seç.
15 Haziran 2017 13:32       Mesaj #49
zalım - avatarı
Üye
sağlık meslek lisesi Msn Inlove
Misafir
22 Temmuz 2017 22:10       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar saglık meslekten mezun olmus biri olarak sunu soyliyim(hemşirelik). iş garanti, hazir meslek gibi sözlerle ciktigmiz bu yolun sonu tamamen umutsuzluktur, sürekli meslek dersi gordugunuzden dolayı matematik fen gibi dersler size cok uzak gelicek oyuzden universite kazanmanız zorlasicak, atama mevzusuna gelirsek gectigmiz senelerde örneğin 10 alıyorken simdi 2 alıyor(kpss den en kotu 90 almanız gerek tabi siz mezun oluncaya kadar atamayı tamamen bitirmezlerse). şimdi diyosunuz bu cocuk ne iş yapıyo. bu cocuk hayatının en kotu hatasını yapıp burgercide calişiyor. beni abiniz olarak gorun ve gidip anadolu okuyun (tabi fen tutmuyosa)

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç