Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2017  Gösterim: 42.307  Cevap: 49

Sağlık meslek lisesi mi daha avantajlıdır yoksa anadolu lisesi mi?

Özleem
13 Temmuz 2011 12:11       Mesaj #1
Özleem - avatarı
Ziyaretçi
Ben 9. sınıfa geçtim . Ailem sağlık meslekte ısrarcı ben de anadolu lisesi istiyorum ne yapacağımı biledim.

Yardımcı olursanız sevinirim ...
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Sağlık meslek lisesi bölümüne göre hemşire acil tıp teknisyenliği gibi bölümlerde iş bulma imkanı daha çok bence sağlık meslek lisesi.Anadolu liselerinin pek bir ayrıcalığı yok kolay gelsin.
Sponsorlu Bağlantılar

The Unique tarafından gönderilmiş olan #2 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
13 Temmuz 2011 15:13       Mesaj #3
ada su - avatarı
Üye
bencede sağlık meslek lisesi. anadolu lisesinden daha avantajlı. mesleğin elınde oluyo. bende sağlık meslek mezunuyum. öteki liselerden cok faklı oluyor
Misafir
10 Ağustos 2011 12:09       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kocaelinde oturuyorum ama eskişehir anadolu lisesini kazandım oraya mı gidiyim yok sa burda meslek mi okumam daha ii ? lütfen bi fikir werin . teşekkürler.
Misafir
21 Mart 2012 14:20       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 8.sınıfa gidiyorum.Anadolu Liselerine puanım yetiyor.Ama babam ısrarla sağlık mesleğe gitmemi istiyor.gidersem yapamam diye korkuyorum..
Misafir
25 Nisan 2012 21:57       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eskişehir denim bende . eskişehir anadolu lisesini kazandıysan cok iyi .. buraya gelmeni tavsiye ederim . çok süper bir lise
Misafir
12 Temmuz 2012 20:13       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 8. sınıf tan mezun oldun da tercih yapcam ama bende kararsızım bir anadolu lisesine puanım yetiyor ..anadolu sağlık meslek lisesine de yetiyor .. nereye gidecem bilmiyorumm.. daha cok tavsiyelere ihtiyacım varr Msn Sad
Misafir
14 Temmuz 2012 23:57       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
istabuldayım çok iyi bir anadolu lisesine puanım yetıyor aama kararsızım anadoluyamı gitsem yoksa sağlıga mı hangisi daha iyi insanlarla ugrasmayı sevmıyorm birde Msn Confused
Misafir
15 Temmuz 2012 19:19       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde hem anadolu lisesine hemde sağlık meslek lisesine puanım yetiyor hangisini seçiceğimi bilmiyorum çok kararsız kaldım bende lütfen bi tavsiye verin Msn Sad Msn Sad
Misafir
15 Temmuz 2012 21:37       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar sağlık meslek liselerinde doktor olabilir miyim? lütfen cewap verinMsn Happy

Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç