Arama

Nasıl cadı olabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2018 Gösterim: 5.162 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Nasıl cadı olabilirim?
EN İYİ CEVABI RuffRyders verdi
"Nasıl vampir olunur?", "Nasıl kurtadam olunur?" ve şimdi "Nasıl cadı olabilirim" bir bu eksikti zincir tamamlandı. Cadı olmak ne anlamda mecazi anlamda mı? Yoksa şu süpürgeyle uçup, kazanında sihirli iksir kaynatanlardan mı?

Sponsorlu Bağlantılar
Cadı diye bişey yoktur. Cadı olmak gibi birşey söz konusu değildir. Cadılar; mitolojide, hikayelerde, çizgifilmlerde ve filmlerde karşılaşabileceğimiz mistik kadınlardır.
Son düzenleyen Safi; 13 Aralık 2018 14:16
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
"Nasıl vampir olunur?", "Nasıl kurtadam olunur?" ve şimdi "Nasıl cadı olabilirim" bir bu eksikti zincir tamamlandı. Cadı olmak ne anlamda mecazi anlamda mı? Yoksa şu süpürgeyle uçup, kazanında sihirli iksir kaynatanlardan mı?

Sponsorlu Bağlantılar
Cadı diye bişey yoktur. Cadı olmak gibi birşey söz konusu değildir. Cadılar; mitolojide, hikayelerde, çizgifilmlerde ve filmlerde karşılaşabileceğimiz mistik kadınlardır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 13 Aralık 2018 14:17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aslında cadı olunuyor. Pentagram iaretleri ,davut yıldızı vb. yıldızlar cadıları simgeliyebiliyor.Cadıolmak için 1 martta başlayıp 40 gün evde odanızda tütsü yakıp mum yakıp davut yıldızı çizip bir cadı (medyum) olma şansınız var.Ben 40 gün denedim .Şimdi önceden olanları değil ama insanların akıllarını okuyabiliyorum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında cadı doğal yollarla şifa veya büyü ile uğraşan insanlara denir
Büşra ARSLAN - avatarı
Büşra ARSLAN
Ziyaretçi
25 Şubat 2014       Mesaj #5
Büşra ARSLAN - avatarı
Ziyaretçi
Cadı olmaya çalışmak bir aptallıktır.İnsanların akıllarını okuyabiliyorum deyip kendini medyum gibi göstermekte çok büyük günahtır.Böyle yapanlar Allah rızası için tövbe etmeli.