Arama

Şu ana kadar yapılan en önemli ve en işe yarayan buluş nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Kasım 2017 Gösterim: 2.807 Cevap: 3
kralzero123 - avatarı
kralzero123
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #1
kralzero123 - avatarı
Ziyaretçi
Nedir sizce?
EN İYİ CEVABI yenibiyoloji verdi
Bu soru ucu açık bı soru kişiden kişiye mesela biyoloji bilimi ile uğraşıyorsun DNA şifresinin çözülmesi der fizikçi yer çekimi kanunu veya kuantum fiziği felanda der teknoloji ile uğraşan biri bilgisayar der. Başka biri telefonun icadı der yani uzun lafın kısası kişiden kişiye değişen göreceli bir soru. Ve bana soracak olursan bi biyoloji sevdalısı olarak tabiki de bilim adamı Dr. Francis Collins'in DNA'nın şifresini çözmesidir. Ayrıca ilginç bilgi daha vereyim DNA'nın şifresini çözen o bilim adamı Allah'a iman Etti:)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2014       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tekerlek araba telefon
Sponsorlu Bağlantılar
yenibiyoloji - avatarı
yenibiyoloji
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2017       Mesaj #3
yenibiyoloji - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bu soru ucu açık bı soru kişiden kişiye mesela biyoloji bilimi ile uğraşıyorsun DNA şifresinin çözülmesi der fizikçi yer çekimi kanunu veya kuantum fiziği felanda der teknoloji ile uğraşan biri bilgisayar der. Başka biri telefonun icadı der yani uzun lafın kısası kişiden kişiye değişen göreceli bir soru. Ve bana soracak olursan bi biyoloji sevdalısı olarak tabiki de bilim adamı Dr. Francis Collins'in DNA'nın şifresini çözmesidir. Ayrıca ilginç bilgi daha vereyim DNA'nın şifresini çözen o bilim adamı Allah'a iman EttiMsn Happy
feman - avatarı
feman
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2017       Mesaj #4
feman - avatarı
Kayıtlı Üye
Trigonometri derim. Bir cismin gölge boyundan boyunu hesaplayabildiğin, günümüzde fizik ve mühendislik alanlarında sıklıkla kullanılan bir dal.