Arama

Açık öğretim okulu hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Nisan 2017 Gösterim: 5.052 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben iö istiyorum fakat kafam karıştı iö için tercihleri mi yazmam gerekiyor yoksa okulu kazandıktan sonra okullamı gorusup kaydımı iö yapa bılırım yardımcı olursanız sevınırım.eger tercıhlerde yapmam gerekıyorsa adalet yuksek okulu ıstanbuldakılerden puan ve ucretlerı hakkında bılgılendırrsenz cok ıyı olr.tesekkurler
EN İYİ CEVABI SaKLI verdi
Açık Öğretim Okulu demişsiniz "iö" nün açılımını yaparsanız daha net cevap verebiliriz
Açık İlk Öğretim Okulunumu kastediyorsunuz?
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu (Uzaktan Eğitim) 2010-2011 yılı taban puanı 352.358
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
11 Ekim 2011       Mesaj #2
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Açık Öğretim Okulu demişsiniz "iö" nün açılımını yaparsanız daha net cevap verebiliriz
Açık İlk Öğretim Okulunumu kastediyorsunuz?
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu (Uzaktan Eğitim) 2010-2011 yılı taban puanı 352.358
Son düzenleyen SaKLI; 20 Ekim 2011 00:41
..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2017       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Anadolu lise öğrencisi 3. sınıfım seneye ygs_lys sınavına gireceğim ve bu dönem sonu 12. Sınıfa geçerken açık öğretime geçmeyi düşünüyorum okul ve sınıf ortamından dolayı sekiz saatimin boşuna harcanacağını düşünüyorum bu sekiz saati kütüphanede ya da rahat ders çalışabileceğim yerde değerlendirebilirim okulu gereksiz buluyorum bir yerden sonra ve kendim halledebileceğimi düşünüyorum.. Bunu size söyleme amacım son bir yılım kalmış ve bu süreci doğru ve iyi bir şekilde değerlendirmem için açık öğretime geçme fikri ne kadar doğru. Yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkürler.