Arama

Kitap konulu kompozisyon çalışması nasıl yapılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ekim 2016 Gösterim: 2.839 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kitap konulu kompozisyon çalışması nasıl yapılır?
EN İYİ CEVABI crazy~girl verdi
Ben kendi yazdığım kompozisyona başlıyayım.
KEŞKE KİTAP CANLI OLSAYDI
Sponsorlu Bağlantılar

Kitap ruhun gıdasıdır. Her insanın sevdiği bir tane de olsa bir kitap vardır. Kitapların bazıları sıkıcı :^)|-) gelebilir ama eğlenceli, güldürücü (lol) vb. olanları da vardır. bu kişiden kişiye değişebilir. Bana göre en iyi kitaplar eğlenceli, güdürücü ve maceralı olan hikaye ve masallardır. Çok fazla uzun olmazsa romanlar da olabilir.
Kitapların birçoğu bilimle ilgilidir. Bu yüzden kitaplar sayesinde Türkçe, Matematik, Fen, Din Kültürü, sosyal vb. derslerimiz gelişebilir. Din ile ilgili bazı kitapları okuyarak yaptığımız, yapmamız gereken ve yapmamamız gereken günah ve sevapları anlamamızı (göz önünde bulundurmamızı) sağlar.

Keşke kitaplar gerçekten arkadaşımız olsaydı. Canlı olsaydı onunla dertlerimizi paylaşırdık ama kitaplar bu halde de bize yardımcı olup mutlu ediyorlar.

TéŞéKKùRLéR
Son düzenleyen Safi; 27 Ekim 2016 18:51
crazy~girl - avatarı
crazy~girl
Ziyaretçi
27 Aralık 2011       Mesaj #2
crazy~girl - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ben kendi yazdığım kompozisyona başlıyayım.
KEŞKE KİTAP CANLI OLSAYDI
Sponsorlu Bağlantılar

Kitap ruhun gıdasıdır. Her insanın sevdiği bir tane de olsa bir kitap vardır. Kitapların bazıları sıkıcı Msn DunnoMsn Sleepy gelebilir ama eğlenceli, güldürücü Msn Lol vb. olanları da vardır. bu kişiden kişiye değişebilir. Bana göre en iyi kitaplar eğlenceli, güdürücü ve maceralı olan hikaye ve masallardır. Çok fazla uzun olmazsa romanlar da olabilir.
Kitapların birçoğu bilimle ilgilidir. Bu yüzden kitaplar sayesinde Türkçe, Matematik, Fen, Din Kültürü, sosyal vb. derslerimiz gelişebilir. Din ile ilgili bazı kitapları okuyarak yaptığımız, yapmamız gereken ve yapmamamız gereken günah ve sevapları anlamamızı (göz önünde bulundurmamızı) sağlar.

Keşke kitaplar gerçekten arkadaşımız olsaydı. Canlı olsaydı onunla dertlerimizi paylaşırdık ama kitaplar bu halde de bize yardımcı olup mutlu ediyorlar.

TéŞéKKùRLéR
Son düzenleyen Safi; 27 Ekim 2016 18:52