Arama

Fiziğimi nasıl hızlı bir şekilde geliştirebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Temmuz 2014 Gösterim: 4.831 Cevap: 3
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
8 Şubat 2012       Mesaj #1
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 12 yaşındayım.41-46 kilo arasındayım.Sizce biraz şişman mıyım ? Kilo vermem gerekli mi ? Kilo vermek istiyor isem Ne yapmam lazım ? Boyum ise 1.56 cm Kız arkadaşıma göre biraz kısa kalıyorum o 1.61cm nasıl boyumu uzatabilirim ? Benim kol kaslarım fena değil fakat daha iyisini nasıl yapabilirim ?
[Yardım eden herkese teşekkürler]
EN İYİ CEVABI ocean97 verdi
İlk önce kilonun fazla olup olmadığı sana kalmış. Ama ben 8. sınıfa giderken 50 kiloydum. Boyun bana göre kısa . Ama sen daha ergenliğe girmediğin için normal sayılabilir.Boyunu uzatmak için bol bol spor yapmalısın. Özellikle zıplamalı (voleybol, basketbol gibi ). Kol kaslarına birşey diyemem. Kaslarını body giderek geliştirmeye sakın kalkışma 15 yaşından önce yoksa kasların gelişir ama boyun çok kısa kalır.
Sponsorlu Bağlantılar
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #2
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İlk önce kilonun fazla olup olmadığı sana kalmış. Ama ben 8. sınıfa giderken 50 kiloydum. Boyun bana göre kısa . Ama sen daha ergenliğe girmediğin için normal sayılabilir.Boyunu uzatmak için bol bol spor yapmalısın. Özellikle zıplamalı (voleybol, basketbol gibi ). Kol kaslarına birşey diyemem. Kaslarını body giderek geliştirmeye sakın kalkışma 15 yaşından önce yoksa kasların gelişir ama boyun çok kısa kalır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 13 Ocak 2019 16:47
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
19 Haziran 2014       Mesaj #3
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ya%u011Fmur adlı kullanıcıdan alıntı

okuyun ne olur bn 13 yaşındayım kilom 50 55 arasın boyum 1.54 acaba napmalıyım kilo vermek için yardım edin yoksa iyice rezil olurum

Düzenli spor yaparak ve dengeli beslenerek bu konuyu çözebilirsin
adımı boşver :D - avatarı
adımı boşver :D
Ziyaretçi
30 Temmuz 2014       Mesaj #4
adımı boşver :D - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hepiniz beni dinleyin bu söleyeceğim şeyler sizin zayıflamanıza yardımcı olur.şimdi az yemek ye falan onlar fasa fiso sizin yapıcağınız şey çok uyumamak çok oturmamak eğer çok yatarsan veya oturursan kalori ve pankreastaki kanlar dışarı doğal olarak çıkar ve bu kaslarınızın gevşemesine sebep olur iki eklem ayrılınca yağlar ortaya girer ve bu yağların %7.8 artmasına sebep olur beni dinleyin bu işe yarayacaktır eğer zayıflamak istiyorsanız bn 12 yaşındayken 59 kiloydum şimdi 13 yaşındayım ve kilom48 e düştü bak gerçektenn Msn Happy