Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Temmuz 2017  Gösterim: 4.636  Cevap: 16

Babam okumamı istemiyor ama ben okumak istiyorum bunun için ne yapmalıyım?

Misafir
12 Şubat 2012 11:55       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulumda başarılı bir öğrenciyim ama babam okumamı istemiyor bu yüzden ne yapmalıyım lütfen yardım edin bana tek size güvene bilirim
EN İYİ CEVABI KinqofTheDewil verdi
Eğer yeni kanun 4+4+4 yürürlüğe girerse ilkokul ve lise zorunlu hale gelecek! Zorunlu hale geldikten sonra hiç kimse benim çocuğum okula gitmeyecek gidemeyecek demeyecek. Okutacak çocuğunu!
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
27 Mart 2012 18:03       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Babam okula gitmeme izin vermiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ama ben okumayı çok istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
yelzzz
28 Mart 2012 09:07       Mesaj #3
yelzzz - avatarı
Ziyaretçi
Konuyla ilgi(öğretmen,rehber öğretmen..)gibi birini devreye sokarsanız yani özel olarak babanızla konuşmasını sağlarsanız belki faydalı olabilir..
KinqofTheDewil
28 Mart 2012 11:14       Mesaj #4
KinqofTheDewil - avatarı
Ziyaretçi
Eqer babanız sizi okutmamakta kararlı ise okula qitmenizi istemiyor ise. Okula qitmedende eqitim qörme hakkınız var... Açık ilköqretim-Açık lise-Açık Üniversiteler var. Yaşamakta olduqunuz ilin ilçenin okullarına qiderek başvuru yapabilirsiniz... Okula qitmeden öqreniminizi qörüp tamamlamış olursunuz...
pusula
28 Mart 2012 11:16       Mesaj #5
pusula - avatarı
Ziyaretçi
son günlerde yayınlanan başbakanımızın ve cumhurbaşkanımızın reklam filimleri çok etkileyici olduğunu sanıyorum
KinqofTheDewil tarafından gönderilmiş olan #6 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
17 Eylül 2012 16:22       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar babam beni okutmak istemiyor beni çalıştırmak istiyor ben okul okumak istiyom nolur bana yardım edin çalışıp rezil olmak istiyom
ugurcicek
17 Eylül 2012 16:30       Mesaj #8
ugurcicek - avatarı
Ziyaretçi
YAPACAĞIN TEK ŞEY VAR EVDEN KAÇ VE YURTTA EĞER BUNU GÖZE ALAMIYORSAN,MÜDÜRÜ DEVREYE ,O DA OLMADI MUHTARA SÖYLE MUHTAR HALLEDER
Misafir
17 Eylül 2012 16:32       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ablamın geldigi yerlere gelmek istiyorum ama babam benim okumamı istemiyor gerekirse evden kaçacam allahım sen bana yardım et.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç