Arama

Facebook'ta bizim çiftlik oyununa giremiyorum, yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Mart 2018 Gösterim: 13.526 Cevap: 5
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
31 Mart 2012       Mesaj #1
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Facebook'ta bizim çiftlik oyununa giremiyorum, yardımcı olur musunuz?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Bu web sayfası kullanılamıyor
ec2-54-228-0-50.eu-west-1.compute.amazonaws.com uzun süre yanıt vermediğinden Google Chrome, web sayfasını yükleyemedi. Web sitesi kapalı olabilir veya İnternet bağlantınızla ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükle.
İnternet bağlantınızı kontrol edin. Kullanıyor olabileceğiniz tüm yönlendirici, modem veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
Proxy sunucu kullanırsanız, proxy sunucunun çalışıyor olduğundan emin olmak için proxy ayarlarınızı kontrol edin veya ağ yöneticinizle bağlantı kurun. Proxy sunucu kullanmıyor olmanız gerektiğine inanıyorsanız, proxy ayarlarınızı düzenleyin: Şu seçeneğe gidin: Chrome menüsü > Ayarlar > Gelişmiş ayarları göster... > Proxy ayarlarını değiştir... > LAN Ayarları ve "LAN için proxy sunucusu kullan" onay kutusunun seçimini kaldırın.
Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı. Yazısı geliyor
Son düzenleyen Safi; 23 Mart 2018 14:49
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bu web sayfası kullanılamıyor
ec2-54-228-0-50.eu-west-1.compute.amazonaws.com uzun süre yanıt vermediğinden Google Chrome, web sayfasını yükleyemedi. Web sitesi kapalı olabilir veya İnternet bağlantınızla ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükle.
İnternet bağlantınızı kontrol edin. Kullanıyor olabileceğiniz tüm yönlendirici, modem veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
Proxy sunucu kullanırsanız, proxy sunucunun çalışıyor olduğundan emin olmak için proxy ayarlarınızı kontrol edin veya ağ yöneticinizle bağlantı kurun. Proxy sunucu kullanmıyor olmanız gerektiğine inanıyorsanız, proxy ayarlarınızı düzenleyin: Şu seçeneğe gidin: Chrome menüsü > Ayarlar > Gelişmiş ayarları göster... > Proxy ayarlarını değiştir... > LAN Ayarları ve "LAN için proxy sunucusu kullan" onay kutusunun seçimini kaldırın.
Hata 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): İşlem zaman aşımına uğradı. Yazısı geliyor
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
9 Şubat 2013       Mesaj #3
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Sorun internetindedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
buğün 100.girişim oyuna giriyorum ama dalan yer doluyo 100 de 100 oluyo ama gelmiyo bi türlü oyun yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama yaa yıne aynı şey 2 hafta öncede aynı şey oldu 49. güne gircektim acılmadı zenmate indirdim acıldı baştan başladım şimdi 8. gün falan olcaktı yine giremiyorum neden olmuyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2018       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefonu mu degistirdim gmail hesabıma bağlıydı oyunum önceden giriş yapıyordum şimdi yapamıyorum 62seviye bizim çiftlik hesabıma giriş yapamıyorum lütfen yardım edin FFFGPCQ