Arama

Bir hayvan dergisinin içeriği nasıl olmalıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Ekim 2018 Gösterim: 7.886 Cevap: 4
buna9802 - avatarı
buna9802
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #1
buna9802 - avatarı
Ziyaretçi
Bir hayvan dergisinin içeriği nasıl olmalıdır?
EN İYİ CEVABI ZeRGaNa verdi
Eğer hayvan dergisi çıkaracaksan Her sayısında nesli tükenmiş veya tükenmekte olan hayvanlardan söz edebilirsin.Hayvan insan ilişkilerinden söz edebilirsin.Sokak hayvanlarına yapılan kötülüklerden ve hayvanları sevme gibi bir çok konuda makale yazabilirsin.( Makale yazabilirim eğer lazımsa :) ) Yada internetten Araştırabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 15 Mart 2018 20:18
TurkGucu - avatarı
TurkGucu
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #2
TurkGucu - avatarı
Ziyaretçi
Hayvanlarla ilgili konuları, hayvanlarla ilgili resimleri olmalıdır.Bunları tamamladıktan sonra başlıkları anlatılacak [Hayvan] ile olmalıdır.Bu başlıklar nesne ya da daha değişik bir varlık olursa hayvanlar önemsenmiyor, önemsiz gibi gözükür.Bu sebeple bu özelliklere dikkat edilmelidir.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ZeRGaNa - avatarı
ZeRGaNa
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #3
ZeRGaNa - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Eğer hayvan dergisi çıkaracaksan Her sayısında nesli tükenmiş veya tükenmekte olan hayvanlardan söz edebilirsin.Hayvan insan ilişkilerinden söz edebilirsin.Sokak hayvanlarına yapılan kötülüklerden ve hayvanları sevme gibi bir çok konuda makale yazabilirsin.( Makale yazabilirim eğer lazımsa Msn Happy ) Yada internetten Araştırabilirsin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2015       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nesli tükenen hayvanalrla ilgili dergi hazırlıcam neler koymalıyım içine
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2018       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar grafik tasarım öğrencisiyim ve bizden dergi hazırlamamızı istediler kafam da bir kaç bilgi oluşsun diye bakınıyordum sizin yazdığınızı gördüm (çok iyi oldu bu) bana makale yazabilir misiniz rica etsem umarım bu yazdığımı hemen görürsünüz şimdiden teşekkürler.. Msn Happy