Arama

Facebook'a giriş yapamıyorum, sorun ve çözüm nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Nisan 2018 Gösterim: 24.496 Cevap: 4
CanKarlı - avatarı
CanKarlı
Ziyaretçi
24 Haziran 2012       Mesaj #1
CanKarlı - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar facebook profilime girerken Msn adresimi ve şifremi yazıyorum ve orda hiç problem yok. direk giriyor ama girdikten sonra ; Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al adresi çıkıyo ve beyaz bi ekran çıkıyor. hiç bi şekilde ana sayfama profilime yada hesap ayarlarına giremiyorum. bunun nedenini ve çözümünü yazabilirmisiniz arkadaslar..
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Hesabıma Giriş Yapamıyorum
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

Cep telefonu numaramı veya e-posta adresimi hatırlamadığımdan ya da cep telefonu numaram veya e-posta adresim değiştiğinden dolayı hesabıma giriş yapamıyorum.

Giriş e-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı hatırlamıyorsanız veya bunlardan biri ya da her ikisi değiştiyse:
  1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınıza bir kullanıcı adı eklediyseniz giriş yapmak için bunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı kişiselleştirilmiş Facebook URL'nizdir (internet adresidir) ve profilinizi (zaman tünelinizi) görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda "http://www.facebook.com/"dan sonra görünür.
  2. Hesabınıza eklediğiniz herhangi bir e-posta adresini veya cep telefonu numarasını kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınızda onaylanmış bir cep telefonu numaranız varsa, cep telefonu numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ülke koduyla başlayın ve baştaki sıfırları ve sembolleri kaldırın.
  3. Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinize (zaman tünelinize) bakıp hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini isteyin. Arkadaşınız e-posta adresinizi almak için şunları yapmalıdır:
    • Profilinize (zaman tünelinize) gidip Bilgiler'e tıklamalıdır
    • İletişim Bilgileri kısmına inmeli ve e-posta adresinizi not etmelidir
  4. Yukarıdaki önerileri denedikten sonra yine de hesabınıza giremiyorsanız, şifre yenileme sayfasında hesabınızı bulmayı deneyin.
Giriş yaptıktan sonra, Facebook hesabınıza bağlı e-posta adresini bulmak için Hesap Ayarları sayfasını ziyaret edin veya cep telefonu numaranızı güncelleyin.

DEVAMI
Facebook hesabıma giriş yapamıyorum, ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2015       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Hesabıma Giriş Yapamıyorum
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

Cep telefonu numaramı veya e-posta adresimi hatırlamadığımdan ya da cep telefonu numaram veya e-posta adresim değiştiğinden dolayı hesabıma giriş yapamıyorum.

Giriş e-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı hatırlamıyorsanız veya bunlardan biri ya da her ikisi değiştiyse:
  1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınıza bir kullanıcı adı eklediyseniz giriş yapmak için bunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı kişiselleştirilmiş Facebook URL'nizdir (internet adresidir) ve profilinizi (zaman tünelinizi) görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda "http://www.facebook.com/"dan sonra görünür.
  2. Hesabınıza eklediğiniz herhangi bir e-posta adresini veya cep telefonu numarasını kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınızda onaylanmış bir cep telefonu numaranız varsa, cep telefonu numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ülke koduyla başlayın ve baştaki sıfırları ve sembolleri kaldırın.
  3. Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinize (zaman tünelinize) bakıp hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini isteyin. Arkadaşınız e-posta adresinizi almak için şunları yapmalıdır:
    • Profilinize (zaman tünelinize) gidip Bilgiler'e tıklamalıdır
    • İletişim Bilgileri kısmına inmeli ve e-posta adresinizi not etmelidir
  4. Yukarıdaki önerileri denedikten sonra yine de hesabınıza giremiyorsanız, şifre yenileme sayfasında hesabınızı bulmayı deneyin.
Giriş yaptıktan sonra, Facebook hesabınıza bağlı e-posta adresini bulmak için Hesap Ayarları sayfasını ziyaret edin veya cep telefonu numaranızı güncelleyin.

DEVAMI
Facebook hesabıma giriş yapamıyorum, ne yapmalıyım?
Son düzenleyen Safi; 6 Aralık 2016 03:15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2016       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Güvenlik sertifikasinda sorun var diye bir yazi çıkıyor karsima facebook hesabima girerken ve baglanmiyo giremiyorum ne yapmalıyım yardimci olurmusunuz
yaşart ergül - avatarı
yaşart ergül
Onaysız
26 Nisan 2018       Mesaj #4
yaşart ergül - avatarı
Onaysız
hesabım 3 aydır kapalı yeniden açamıyorum
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
26 Nisan 2018       Mesaj #5
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
yaşart ergül adlı kullanıcıdan alıntı

hesabım 3 aydır kapalı yeniden açamıyorum

Karşılaştığınız sorun hakkında daha detaylı bilgiler verirseniz yardımcı olabiliriz. Örneğin ne tür bir hata ile karşılaşıyorsunuz?
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ