Arama

E-posta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Mayıs 2018 Gösterim: 69.117 Cevap: 2
zafer can - avatarı
zafer can
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #1
zafer can - avatarı
Ziyaretçi
E-posta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?
EN İYİ CEVABI TheOne verdi
eğer cep telefonundan aktivasyon yapmışsanız yada giriş ve ayarları kurcalayıpta sadece tarayıcınızı güvenli olarak işaretlememişseniz belki cebe bir kod isteyerek kurtarma ihtimaliniz var ama sorular çokta masum gelmedi acıkcası bana kişi kullandıgı mail adresini unutmaz sizin amac başkasının kullanıcı adını bulmak için brute force ( deneme yanılma ) yoluyla face çalmak için gibime geldi
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 12 Mayıs 2018 16:12
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2013       Mesaj #2
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
eğer cep telefonundan aktivasyon yapmışsanız yada giriş ve ayarları kurcalayıpta sadece tarayıcınızı güvenli olarak işaretlememişseniz belki cebe bir kod isteyerek kurtarma ihtimaliniz var ama sorular çokta masum gelmedi acıkcası bana kişi kullandıgı mail adresini unutmaz sizin amac başkasının kullanıcı adını bulmak için brute force ( deneme yanılma ) yoluyla face çalmak için gibime geldi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lol de arkadaşlarla ölesine westte hesap açmıştık, sonra ben bu hesabı 30 lvl silver2 fln yaptım bi adamdan mesaj geldi bende arkadaşa kolay kolay eklemezdim güvendim siteye girdim hesap çalındır Allahtan e-mail adresini vermemiştim belki hala şifreyi değitirebilirim, e- posta adresimi unuttum sıkıntı orada zaten öylesin açtığım için yine öylesine bir e-posta adresi açmıştım tek ricam e-mail adresimi nasıl öğrenebilirim hesabın e-mail adresini bulsam yetecek