Arama

Sevgilimden ayrılmak istiyorum, bunu ona nasıl söyleyebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Eylül 2015 Gösterim: 11.757 Cevap: 6
selinbzc - avatarı
selinbzc
Ziyaretçi
3 Kasım 2012       Mesaj #1
selinbzc - avatarı
Ziyaretçi
sevgilimden ayrılmak istiyorum ama bir türlü ayrılamıyorum çünkü onu üzmek istemiyorum beni sevdiğine inanıyorum ki davranışlarından da belli beni sevdiği onu üzmeden bir türlü ayrılmak istiyorum diyemiyorum Msn Sad bugün deneyecektim ayrılmayı ama yapamadım çünkü ilk başlarda ben onu çok ama çok seviyordum on elde etmek için elimden geleni de yaptım ve çıkmaya başladık ama şimdi ondan soğudum Msn Cry her gün beni arıyor okul çıkışında açıyorum önceki gibi heyecanla açmıyorum ama ne yapacağımı da bilemedim ben daha yeniyim bu sitede de okursanız lütfen en kısa zamanda bana bir tavsiye verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler Msn Happy
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Fark ettim insanlar cok severek ölüyorum bitiyorum diyerek erkeğin yahut kizin pesinden kosuyor sonra karsi tarafta karsilik verince eveeet mutlu son...! diyeceğim ama tam tersi belli bir sure sonra ask bitiyor sevgi yetmiyor sonunda bir kac ayda yada bir kac yilda bir ömür birakmam dedikleri sevgililerinden ayriliyorlar buda harebe gönüller güven sorunu yasayan insanlar tuketilmis zamanlar demek.Belki soylediklerim sorunuzun cevabi değil ama sorunun kökü yani ana sebebi kucuk yastan itibaren her hoslandiğiyla yahut sana aşiğim diyenle flörtleşmeye başlamakla oluyor bütün bunlar kusura bakmayin Allah icin konuşucam bunlar haram işler masumane başlayıp sonu hüsranla biten karşilikli birbirini kullanma faydalanmadir. Erkeklerin kızları kitap gibi okuduktan sonra o cok aşık oldukları kızlardan sıkılıyorlar bu bir kısır döngü her zaman aynı şeyler ben şahsen bir kadin olarak once Allaha inancimdan sonrada kendime olan saygimdan oturu bu işlerden uzak durdum zinadan haramdan sakindim simdi genclerin ozellikle kizlarin kendilerini kullandirtmalarini üzülerek görüyorum yazik yani hic mi kalbiniz acimiyor yureğiniz sizlamiyor o sevgili gitti bu sevgili geldi mide bulandirici birsey evlenene kadar kac beden degistireceksiniz kullanilmis bir kalp ve vucud ile daha sevgili olurken tahmini ne zaman ayrilacağinizi az buçuk kestiriyorsunuz sübhannallah bu da ne şaşilacak şey ne yazik haram olan birseye olumlu öneri ve yorumda bulunamicam dedim ya bugün Allah için konuşuyorum Allah doğru yoldan ayirmasin
Sponsorlu Bağlantılar
AlCoLiC - avatarı
AlCoLiC
Ziyaretçi
3 Kasım 2012       Mesaj #2
AlCoLiC - avatarı
Ziyaretçi
insan elde ettiği şeylerden bıkar sıkılır keske hiç sahip olamasaydın ona ve sevgini içinde büyütebilseydin sevgiline yazık olmus artık ilişkin istedin gibi hiç gitmeyecek bir müddet sonra kırmaya baslayacaksın onu ve daha cok zarar göreceksiniz en iyisi bitirmek istiyorum dedigin ilk anda bitirmektir ilişkiyiMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bir sevgilim var, ve neredeyse 1 yıldır çıkıyoruz. Ama ben artık sevemiyorum, özleyemiyorum, yani neredeyse hiçbir duydum kalmadı. Eskisi gibi değilim, değiliz. Ama bu 1 yılda çok şey yaşadık, belki de çok ötelere gittik, ve gittik evet. Henüz 16 yaşındayız, geçen senelerde çıkmaya başladık, öncelerde elini tutmaya utandığım, çekindiğim, heyecanladığım kız ile, ileri gittik Bana istediğinizi diyebilirsiniz, evet hata bende. Ama bunu en acısız şekilde, ve onu fazla üzmeden bitirmek istiyorum, yani ayrılmak.kız ile ayrılmak gerçekten saçma gelebilir, duygusuzca, umursamaz. Ama zorundayım, artık istemiyorum. Bana yardımcı olun, ne yapacağımı bilemiyorum. Şimdiden teşekkürler...
Son düzenleyen _Yağmur_; 4 Nisan 2013 12:42
ytk - avatarı
ytk
Ziyaretçi
7 Temmuz 2015       Mesaj #4
ytk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sevgilimle herşey yolundayken bundan iki ay önce ortadan kayboldu 1 hafta önce ise cıkıp gelmiş bana yaptıgı açıklamalar sudan sebebler bazı şeyleri sağlıklı düşünememiş cok ugraştı kapımda yattı arkadaşlarıma başvurdu ona aşıgım ve en sonunda yüğregime yenik düştüm barıştım barıştıktan sonra şimdi okadar ilgisizki günde 1 kere anca arıyo beni ama canı gezme tozma vs..gibi şeylerde ona göre buluşuyoz ve benim psikolojim cok bozuk onu cok seviyorum ayrılmak istemiyorum ama başka yol bırakmadı ama söyleyemiyorum zaten karsısında dilim tutuluyo cok seviyorum msj atım diyorum ne yazcamı bilmiyorum bana yardımcı olun lütfen nasıl ayrılabilirim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Fark ettim insanlar cok severek ölüyorum bitiyorum diyerek erkeğin yahut kizin pesinden kosuyor sonra karsi tarafta karsilik verince eveeet mutlu son...! diyeceğim ama tam tersi belli bir sure sonra ask bitiyor sevgi yetmiyor sonunda bir kac ayda yada bir kac yilda bir ömür birakmam dedikleri sevgililerinden ayriliyorlar buda harebe gönüller güven sorunu yasayan insanlar tuketilmis zamanlar demek.Belki soylediklerim sorunuzun cevabi değil ama sorunun kökü yani ana sebebi kucuk yastan itibaren her hoslandiğiyla yahut sana aşiğim diyenle flörtleşmeye başlamakla oluyor bütün bunlar kusura bakmayin Allah icin konuşucam bunlar haram işler masumane başlayıp sonu hüsranla biten karşilikli birbirini kullanma faydalanmadir. Erkeklerin kızları kitap gibi okuduktan sonra o cok aşık oldukları kızlardan sıkılıyorlar bu bir kısır döngü her zaman aynı şeyler ben şahsen bir kadin olarak once Allaha inancimdan sonrada kendime olan saygimdan oturu bu işlerden uzak durdum zinadan haramdan sakindim simdi genclerin ozellikle kizlarin kendilerini kullandirtmalarini üzülerek görüyorum yazik yani hic mi kalbiniz acimiyor yureğiniz sizlamiyor o sevgili gitti bu sevgili geldi mide bulandirici birsey evlenene kadar kac beden degistireceksiniz kullanilmis bir kalp ve vucud ile daha sevgili olurken tahmini ne zaman ayrilacağinizi az buçuk kestiriyorsunuz sübhannallah bu da ne şaşilacak şey ne yazik haram olan birseye olumlu öneri ve yorumda bulunamicam dedim ya bugün Allah için konuşuyorum Allah doğru yoldan ayirmasin
ice - avatarı
ice
Ziyaretçi
11 Temmuz 2015       Mesaj #6
ice - avatarı
Ziyaretçi
Bence neler hissettiğini hatta neler hissetmediğini söyleyip, gerçekten üzgün olduğunu belirterek, artık devam etmenin bir anlamı olmadığını onu kırmadan açıklayabilirsin. Ben olsam anlayışla karşılardım çünkü, umarım yardımcı olur
Elanur33 - avatarı
Elanur33
Ziyaretçi
16 Eylül 2015       Mesaj #7
Elanur33 - avatarı
Ziyaretçi
Erkek arkadaşımdan ayrılmak istiyorum kesinn ve etkili bir bahane söyler misiniz. Benden 3 yas büyük. Ailemi biliyor. Gelir konusur diye de korkuyorum. Kendi ailesine de söylemeye hemen hazır hic bir seyden koirkmuyor. Bn sevmiyorum artık onu[