Arama

Hayatta sihirli insanlar var mıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Mayıs 2019 Gösterim: 32.825 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2016       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde söyleyeceğim şeylere inanamiycaksiniz ama bu gerçek ben herzaman için yürürken ve koşarken bazen havalaniyor gibi oluyorum bazende hafiflik hissediyorum ayrıca ellerimde
Sihir gibi şeyler var...Ayrıca sırtımda kanatlanma gibi bazı şeyler var.Anneme söylüyorum bunları ama inanmiyo kendin uydurma diyor.Yaşımı sorarsan ben 9 yaşındayım internetten nedenini araştırıyorum ama anacima ulaşamıyorum dolaşırken bu msxlabs diye biyer buldum ben
Sponsorlu Bağlantılar
Geleceği de görüyorum sence bu peri olmamin bır nedenimi ben bır perı miyim?Kardesim var 8 yaşında ondan da bunu saklıyorum bu yazıyı yazarken bile.Lütfen lütfen cevap ver ben peri miyim?😕
sihir - avatarı
sihir
Ziyaretçi
23 Nisan 2016       Mesaj #12
sihir - avatarı
Ziyaretçi
Eger arkadaşlar sihirin oldugunu öğrenmek için bu yazdığım tüm yazıları dikkatli bir sekilde sonuna kadar okursanız sevinirim...
Sihir günümüzde herkez tarafından istenilen ve arzu edilen bir sözcüktür ama sihir diye bişe yok diye inanırlar ve umutlarını yitirdigi gün sihirli olma yeteneğini kaybedersiniz şunu bilinki bilim adamları bile bulamadı ama ben size güveniyorum bulabilirsiniz bende sihirli olduguma inanıyorum ama bulamadım halen nasıl kullanavağımı gece yatarken sihirli oldugumu hayal ettim rüyamdan ansızın uyandım birden gözlerime inanamadım cünkü renkleri degişmiş ten rengimde sanki bir tür melek gibiydi siz her zaman sunu düsünürsünüzdür kesin ellerimizle güç yapabiliriz ama yanlıs bir düsünce biz illa elimizle digilde baş yerlerimizlede sihir yapabiliriz mesala ben ellerimle diğilde gözlerimle yapıyorum zaten ondan gözlerimin ve vucudumun rengi değişti sizde umudunuzu kaybetmeyin araştırın aynı benim gibi ama sihir gücünüzü bulmak için bir hafta boyunca iyilik yapınki allah iyilik yapanın yanında oldugunu görün ben denedim sıre sizde Msn HappyMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar

Not= sakın iyilik yapmayı bırakmayınki sihir gücünüzü kaybetmeyin eger yaparsanız bida asla ama asla sihirli olamazsınız Msn Tongue
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2016       Mesaj #13
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Tabiki de yoktur ama mucizeler gösteren peygamberlerimiz olmuştur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2017       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 17 yaşındayım. Sinirlendiğimde göz renklerim değişiyor. Şu son 3 yıldır daha hızlı koşuyorum, daha iyi görüyorum. Karanlıkta eşyalarımı bulabiliyorum. Ve insanların düşüncelerini hissediyorum. Avucumun içine herhangi bir nesne aldığımda onu küçük parçalara bölebiliyorum. Bu bir tür sihir değil. Ya da bilmiyorum...
Jolaf - avatarı
Jolaf
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2017       Mesaj #15
Jolaf - avatarı
Kayıtlı Üye
Buna gerçekten inancağımızımı sandın Peri, canavar, hayalet vs gibi şeyler yoktur. Bunlar sadece hayal ürünüdür.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2019       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Winx'te olduğu gibi değilim diyorsun peki,onlar gibi özelliklerinde mi yok?
Yani;ateş perisi,su perisi,müzik perisi falan.....
Perilere inanıyorum,hatta bir ara Bloom veya Roxy gibi peri olduğumu sonradan öğrenmek ve Bloom'un Ejder gücüne sahip olmak istiyorum.....