Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mayıs 2017  Gösterim: 23.131  Cevap: 47

Hayatta sihirli insanlar var mıdır?

perilana
18 Haziran 2013 22:02       Mesaj #1
perilana - avatarı
Ziyaretçi
evet biliyorum inanmayacaksınız ama olsun inanlar inanır yani benim sihirli güçlerim var periye dönüşebiliyorum ama winx teki dönüşümler gibi değil ilk başta emosyotix dönüşümü sonra kiresix dönüşümü charmix ve dimentix ben şu anda kiresix dönüşümündeyim bu yazıyı bile ellerim ağırmasın diye sihirle yazıyorum inanmayın umrumda değil dünyada sadece 7 tane peri vardır ve bunu tam 15 yaşında peri olduklarını keşfederler ben 18 yaşındayım şu anda belki de sen de bir perisin 15 yaşına gelince ellerini havaya kaldır ve sihrin ateş gücü diye bağır ve ardından ellerini sık ve hızla indir sihroateşokosix de zaten periysen kanatlanırsın havada uçmuş olursun ama inan bana
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
Arkadaşlar peri vs. masallarda olur. Kesinlikle böyle birşey yok. Eğer, sihirbazlık var ama dersenizde oda kesinlikle el çabukluğu ile oluşur. Böyle şeylere inanmayın!
Sponsorlu Bağlantılar

tuba01
19 Haziran 2013 14:00       Mesaj #2
tuba01 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
perilana adlı kullanıcıdan alıntı

evet biliyorum inanmayacaksınız ama olsun inanlar inanır yani benim sihirli güçlerim var periye dönüşebiliyorum ama winx teki dönüşümler gibi değil ilk başta emosyotix dönüşümü sonra kiresix dönüşümü charmix ve dimentix ben şu anda kiresix dönüşümündeyim bu yazıyı bile ellerim ağırmasın diye sihirle yazıyorum inanmayın umrumda değil dünyada sadece 7 tane peri vardır ve bunu tam 15 yaşında peri olduklarını keşfederler ben 18 yaşındayım şu anda belki de sen de bir perisin 15 yaşına gelince ellerini havaya kaldır ve sihrin ateş gücü diye bağır ve ardından ellerini sık ve hızla indir sihroateşokosix de zaten periysen kanatlanırsın havada uçmuş olursun ama inan bana

hayır yoktur bazen ınsanların yaptıgı ufurukculer gıbı dıyelım yaptıgı kara buyuler yer almaktadır
21 Eylül 2013 17:44       Mesaj #3
Bozkurt - avatarı
VIP The Lightbringer
Sihir diye birşey yoktur. Büyü Vardır. Ama Allah Büyüyü Yasaklamıştır.
rüüzggarlı
30 Haziran 2014 11:24       Mesaj #4
rüüzggarlı - avatarı
Ziyaretçi
sihir var ben 9 yaşındayım ama emin değilim
Misafir
30 Haziran 2014 12:39       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
perilana adlı kullanıcıdan alıntı

ben de 15 yaşındayım dediklerini yaptım uçmadım ama elinden peri tozu gibi bir şey çıkıyor bu sihir mi?
ÇINAR
30 Haziran 2014 12:44       Mesaj #6
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Sihir diye bir şey Yoktur. Bazı Peygamberlerimizin gösterdiği Mucizeler vardır.
Misafir
25 Kasım 2014 22:52       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sihir diye bir şey var allah illaki bir tek kişiyi yaratmıştır

En iyi kalpli kişiyi
Misafir
12 Aralık 2014 23:55       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 10 yasındayım ama sihirin olduguna inanıyorum
Misafir
12 Aralık 2014 23:58       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben de 15 yaşındayım dediklerini yaptım uçmadım ama elinden peri tozu gibi bir şey çıkıyor bu sihir mi?

bence sihir değil ma peri ve sihirli oldugunun kanıtı olabilir
aysima
22 Aralık 2014 18:03       Mesaj #10
aysima - avatarı
Ziyaretçi
ben de inanaıyorum ama annem veya büyüklerimiz inanmıyorum bugün deneme yaptım kitabı düşürmek istedim ama olmadı .keşke olsaydı herşey çok güzel olurdu.istediğim yere uçardım uçmasam bile güçlerim olmasını isterim.dileğim bu

Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç