Arama

Hayatta sihirli insanlar var mıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Mayıs 2019 Gösterim: 32.826 Cevap: 15
perilana - avatarı
perilana
Ziyaretçi
18 Haziran 2013       Mesaj #1
perilana - avatarı
Ziyaretçi
Hayatta sihirli insanlar var mıdır?
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
Arkadaşlar peri vs. masallarda olur. Kesinlikle böyle birşey yok. Eğer, sihirbazlık var ama dersenizde oda kesinlikle el çabukluğu ile oluşur. Böyle şeylere inanmayın!
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 25 Haziran 2017 22:45
tuba01 - avatarı
tuba01
Ziyaretçi
19 Haziran 2013       Mesaj #2
tuba01 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
perilana adlı kullanıcıdan alıntı

evet biliyorum inanmayacaksınız ama olsun inanlar inanır yani benim sihirli güçlerim var periye dönüşebiliyorum ama winx teki dönüşümler gibi değil ilk başta emosyotix dönüşümü sonra kiresix dönüşümü charmix ve dimentix ben şu anda kiresix dönüşümündeyim bu yazıyı bile ellerim ağırmasın diye sihirle yazıyorum inanmayın umrumda değil dünyada sadece 7 tane peri vardır ve bunu tam 15 yaşında peri olduklarını keşfederler ben 18 yaşındayım şu anda belki de sen de bir perisin 15 yaşına gelince ellerini havaya kaldır ve sihrin ateş gücü diye bağır ve ardından ellerini sık ve hızla indir sihroateşokosix de zaten periysen kanatlanırsın havada uçmuş olursun ama inan bana

hayır yoktur bazen ınsanların yaptıgı ufurukculer gıbı dıyelım yaptıgı kara buyuler yer almaktadır
Sponsorlu Bağlantılar
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
21 Eylül 2013       Mesaj #3
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Sihir diye birşey yoktur. Büyü Vardır. Ama Allah Büyüyü Yasaklamıştır.
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
30 Haziran 2014       Mesaj #4
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Sihir diye bir şey Yoktur. Bazı Peygamberlerimizin gösterdiği Mucizeler vardır.
aysima - avatarı
aysima
Ziyaretçi
22 Aralık 2014       Mesaj #5
aysima - avatarı
Ziyaretçi
ben de inanaıyorum ama annem veya büyüklerimiz inanmıyorum bugün deneme yaptım kitabı düşürmek istedim ama olmadı .keşke olsaydı herşey çok güzel olurdu.istediğim yere uçardım uçmasam bile güçlerim olmasını isterim.dileğim bu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2015       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bece sihir diye bişey yok...inanmayın böyle şeylere.Hem sihir diye birşey olsaydı çoktan haberlere, gazetelere çıkardı. Büyü var ama Allah onu yasaklamış... Peygamber Efendimiz (sav) de bile yok bizde mi olcak... mucizeler hariç tabii. Inanan insansın inanmayan inanmasın
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
4 Nisan 2015       Mesaj #7
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar peri vs. masallarda olur. Kesinlikle böyle birşey yok. Eğer, sihirbazlık var ama dersenizde oda kesinlikle el çabukluğu ile oluşur. Böyle şeylere inanmayın!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Alpdoancan - avatarı
Alpdoancan
Ziyaretçi
8 Ağustos 2015       Mesaj #8
Alpdoancan - avatarı
Ziyaretçi
Sihir diye birşey yoktur. Hani o filmlerdeki gibi yok harry potter mıs asaymıs falan. sadece beyin gücü, telekinezi ve büyüler vardır. sihir büyü aynı sey değildir. öyle isteyince yapamazsın. büyü icin gerekli seyler lazım. ve herhangi bir inancın varsada büyü falan bulasma samhain. Ben telekinezi biokinezi veya büyü yapıyorum. iş göründügünden daha da farklı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sihir diye bir şey yoktur. Şizofrenler de bunu yaşar. Onlara göre inekler bile uçabilir. Gerçek dünya ile hayal dünyasını karıştırırlar.
eren ersoy - avatarı
eren ersoy
Ziyaretçi
26 Ağustos 2015       Mesaj #10
eren ersoy - avatarı
Ziyaretçi
aynen de bende emin değilim sadece beyin dalgasıyla telekinezi pyrokinezi falan yapabilirmiyiz bilmiyorum herşeyin cevabı var mesela ben yapmaya çalıştım ablam göz yanılması dedi psi ball (enerji topu yaptım kağıda attım ablam rüzgarla devrildi dedi ama yapmadan denedim devrilmedi anlamayamıyorum hepsi yalanmııııı doğruuumuuuu programda bile çıktı aslı hünel miydi neydi onda bile yani adamlar galiba tam hatırlamıyorum şey dediler olabilir dediler beyin dalgası ile bunlar yapılabilir mi bazı insanlar diyorlar sadece yüzde 10 unu kullanıyoruz bazı insanlar hayır yüzdeyüzünü kullanıyoruz ne olur söyleyin bunun cevabını bana verin ne olur söyleyinnn allah rızası için ben severim böyle özel şeyleri psişiik güçleri falan oyüzden araştırıyorum ne olur söyleyinnn