Arama

Movie Star Planet'te kayıtlı hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Aralık 2017 Gösterim: 21.597 Cevap: 18
Korkusuz - avatarı
Korkusuz
Ziyaretçi
13 Eylül 2015       Mesaj #11
Korkusuz - avatarı
Ziyaretçi
MoviStarPlanet hesabıma giremiyorum ''ÜZGÜNÜZ ANCAK OTURUMU AÇAMADIN.'' diyiyor. Bi aralar gizli sekmeden giriyodum ama ordada aynı sorunu yaşadım. Neden böyle oluyor ve bunu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin, o hesap benim için çok önemli :'(
Sponsorlu Bağlantılar
prenses - avatarı
prenses
Ziyaretçi
19 Mart 2016       Mesaj #12
prenses - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ilk olarak misafirin sorunuyla ilgilenmek istiyorum misafir 36.seviyedeymişsin aynı zamanda vipsin evet bende vipim fakat ben 29.seviye deyim bu olay senin için çok üzücü olsa gerek çünkü onca uğraşmışsın emek vermişsin hem de vipsin bu olay benim başımada gelse bende gerçekten en az senin kadar üzülürüm😔😔😔şimdi senin sorununu çözeceğim eminimki sen bu oyunu uzun zamandır oynuyorsun dur bilgisayarınızda Adobe flash player uygulamasının olup olmadığını kontrol et eğer yoksa girişyapamassın ama varsa yaparsın💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Sponsorlu Bağlantılar
prenses - avatarı
prenses
Ziyaretçi
19 Mart 2016       Mesaj #13
prenses - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar MSP te girememenizin sebebi MSP nin ödeme ayarlarında bir sorun var demektir bu olay benimde başıma geldi bende hesabını vip yaptım ertesi gün giriş yapamadık yaklaşık bir ay bekledim ve en sonunda açıldı hesabın yeni vip olduğu için yenileme yapıyormuş ama çok şey kaybettim örneğin 29.seviyeden 0.seviyeye düşmüşüm hiç giysim kalmamış odam ilk haline dönmüş herşeyim sıfırlanmış çok çok üzüldüm işte nedeni bu böyle arkadaşlar hesap kendini yenilediği için giriş yapamıyorsunuz😊😊😊😊
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2016       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım. Ben de msp kullanıyorum. Bir kez benim de başıma gelmişti. Öncelikle caps lock (büyük harf) açık olabilir. kapatıp dene.
Eğer yinede olmuyorsa hesabın çalınmış olabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2017       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
www.moviestarplanet.com.tr adresinden hesabına gırıs yapabılırsın fakat msp yazarsan gırıs yapamazsın o sıte hatalı engel koyulmus bende oradan gıremıyordum fakat bu adresten rahatlıkla gırebılırsın Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2017       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSP AÇILMIYOR YÜKLEYİNOR YÜKLENİYOR FELAN DİYENLER İÇİN;
BU YILLARDA HERKES MSP OYNUYOR O YÜZDEN KASIYOR GİRMİYOR. BENDE GİREMİYORUM. AYNI OLAY BENDE DE OLUYOR.
BUNUN İÇİN SEKMEYİ KAPATIN TEKRAR AÇIN GİRMEYE ÇALIŞIN KAPATIN TEKRAR AÇIN FELAN OLUYOR İŞTE.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2017       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende De Açılmıyor... Bence,Bunun Sebebi Chrome nin Güncellenmemesi . Yardım Ettiğim İçin Teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2017       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 senedir msp oynuyorum 20 lvl im adım azraazra391 ama bugün giremedim neden bilmiyorum yükleniyor diyor girmiyor birde siyah ekran çıkıyor öyle kalıyor neden acaba :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2017       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ehm Chrome tarayıcısında bendede Öyle Oluyor Ama yandex Te Giriliyor Dene Olmuyorsa tam Tersini Dene