Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 4 Haziran 2017  Gösterim: 15.686  Cevap: 59

Movie Star Planet'te kayıtlı hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir?

Misafir
25 Aralık 2016 14:39       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende e postayı yaptım ama hala açılmıyor oysa kayıtlı hesap bilgisayarda açılmıyor ama telefonda açılıyor bilgisayarda niçin açılmıyor
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
26 Aralık 2016 17:43       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım. Ben de msp kullanıyorum. Bir kez benim de başıma gelmişti. Öncelikle caps lock (büyük harf) açık olabilir. kapatıp dene.
Eğer yinede olmuyorsa hesabın çalınmış olabilir.
Misafir
29 Aralık 2016 20:31       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben msp ye kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum hep yükleniyor diyor açılmıyor Msn Sad Sabahları açılıyor ama akşamları yarım saat bekliyorum açılmıyo.Yeni kullanıcı açabiliyorum ama msp ye giriş yapamıyorum.Ne yapmalıyım Msn Sad
Misafir
31 Aralık 2016 14:31       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer e-postanı girdiysen parolamı unuttum de ve oraya kullanıcı adını ve e-postanı yaz e-postaya bir link gelecek o linke tıkla ama 2saat içerisinde yapabilirsin bunu 2 saati geçerse parolanı değiştiremezsin . yeni parolanı iki defa yazıcaksın bukadar bitti
Misafir
21 Ocak 2017 19:36       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msp yi yeni oynamaya başladım ama bi türlü hesabımı kuramıyorum hesabı kur'a tıklıyorum yükleniyo diye gözüküyo ama açılmıyoo lütfenn yardım edinn
Misafir
22 Ocak 2017 17:27       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
önce arama yerine MovieStarPlanet yaz benim gibi ve en üstte olanı seç şifreni gir olacaktır olmazsa onun bi altındakiyle dene Msn Happy
Misafir
1 Şubat 2017 14:22       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
www.moviestarplanet.com.tr adresinden hesabına gırıs yapabılırsın fakat msp yazarsan gırıs yapamazsın o sıte hatalı engel koyulmus bende oradan gıremıyordum fakat bu adresten rahatlıkla gırebılırsın Msn Happy
Misafir
27 Şubat 2017 20:33       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hesabıma girilmiyordu yükleniyor yazıyordu ve sayfa yeniledikçe giriyordu.. Ama artık bembeyaz sayfa çıkıyor ve oyunu açmıyor ne yapabilirim.. lütfen yardım edin
Son düzenleyen Baturalp; 27 Şubat 2017 22:47
Misafir
18 Mart 2017 19:42       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSP AÇILMIYOR YÜKLEYİNOR YÜKLENİYOR FELAN DİYENLER İÇİN;
BU YILLARDA HERKES MSP OYNUYOR O YÜZDEN KASIYOR GİRMİYOR. BENDE GİREMİYORUM. AYNI OLAY BENDE DE OLUYOR.
BUNUN İÇİN SEKMEYİ KAPATIN TEKRAR AÇIN GİRMEYE ÇALIŞIN KAPATIN TEKRAR AÇIN FELAN OLUYOR İŞTE.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç