Arama

Movie Star Planet'te kayıtlı hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Aralık 2017 Gösterim: 21.596 Cevap: 18
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Movie Star Planet'te kayıtlı hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
www.moviestarplanet.com.tr adresinden hesabına gırıs yapabılırsın fakat msp yazarsan gırıs yapamazsın o sıte hatalı engel koyulmus bende oradan gıremıyordum fakat bu adresten rahatlıkla gırebılırsın :)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 6 Ekim 2017 20:37
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2014       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

hesabımı yeni açtım dün oynuyordum bugün şifre yanlış diyip girmiyor oysa vıp da yapmıştım acaba hesabıma neden giremiyorum yardım eder misiniz lütfen?

Senin girememen normal bişey benim babam bni vip yaptı hesabından 2.000 kayboldu bürdaha deneme ben de senden bişey istiycem internetimiz turcell superonile ama msp yi yasaklamış nasıl açabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
NEDENİ MSP İLİMUATİ OLDUU İÇN TURKİYE DE YASAKLANMS AMA BAZI YERLERDE Msn Sad
BİR ARALIĞINA OYUNU BIRAKIN ÖRNEĞİN 5 GÜN FLN Msn Happy ÇOK DENERSENİZ HESABINZ AÇLIR AMA KIYAFELERİNİZ SC LERİNİZ DİO LARNIZ GİDER Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
e potana bk şifren değişmişse orda gsterir
aşkın_bumu - avatarı
aşkın_bumu
Ziyaretçi
30 Ağustos 2014       Mesaj #5
aşkın_bumu - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar şu sıralar msp kapanacak diye söylentiler çıktı dün kapanmadı bugün vip yapıp diamond paket aldım hesabımda tonarca para ve diamond var fakat sabahtan beri hesaba giriyor ve 2saniye sonra eranı kararıyor simsiyah oluyor bekliyorum uzun süre açılmıyor sinirimden ağlıcam 21. levelie sadece 200 fame kalmıştı... :'(
naz20002 - avatarı
naz20002
Ziyaretçi
8 Eylül 2014       Mesaj #6
naz20002 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

MSP HESABIMA GIREMIYORUM YUKLENIYOR DIYOR YUKLENIYORR AMA ACILMIYOR..
YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM BU SORUN TEK BENDEMI ACABA ?

hyr aynı şey bendede var ve turkcell vınn kullanıyorum açıl mıyor yardım mistiyorum exporer da flash istiyor yüklüyom gene açılmıyır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msp ye giremiyorum yeni hesap açabiliyorum ama kayıtlı hesaplara giremiyorum 11. level 12 ye de az kaldıMsn Sad

vo zaman hesabın kapatılmış veya başka bir kullanıcı tarafından çalınıp şifre değştirilmiştir o hesaba bida ulaşamazsın.
Dilay Hacer - avatarı
Dilay Hacer
Ziyaretçi
7 Nisan 2015       Mesaj #8
Dilay Hacer - avatarı
Ziyaretçi
niye açılmadığını öğrenmek istiyosanız ; msp yani MovieStarPlanet bir kullanıcı tarafından engellendi oyunu kuranlarda neye uğradıklarını bilmiyorlar kurucular facebook hesabından ; bizde nolduğunu bilmiyoruz mspciler ! en yakın sürede sorunu nasıl çözeceğimizi bulucaz ama zor çok zor belki bir 5 gün sonra girebilirsiniz dedi ve belki açılır belki ömür boyu hesaplarınız öyle kalır...
[[DURU]] - avatarı
[[DURU]]
Ziyaretçi
28 Haziran 2015       Mesaj #9
[[DURU]] - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hesabımı yeni açtım dün oynuyordum bugün şifre yanlış diyip girmiyor oysa vıp da yapmıştım acaba hesabıma neden giremiyorum yardım eder misiniz lütfen?

tabiiki yardım ederim hackler hesabını hacklemiş sanırım bnde bir program var onla hesabını geri alabilirim ama [[DURU]] hesabına isim ve şifreni at seni bilgilendireceğim bn yalncı deilim merak etme.Ama sen bilirsin Msn Happy)
runeşya - avatarı
runeşya
Ziyaretçi
6 Temmuz 2015       Mesaj #10
runeşya - avatarı
Ziyaretçi
Mps oyun hesabınıza gidememe sebeplerinden biri hesabımızın çalınma ihtimaldir onun dışında admin hesabı kapatmış olabilir.