Arama

Sınıf temsilcisi seçimi için nasıl bir konuşma hazırlamalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Ekim 2016 Gösterim: 103.152 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sınıf temsilcisi seçimi için nasıl bir konuşma hazırlamalıyım?
EN İYİ CEVABI Heulwen verdi
Sınıf Temsilcisi Seçim Konuşması
Sınıfımızın sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde,
Sponsorlu Bağlantılar
Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek,

Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere sınıf temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum.

Hayırlı ve uğurlu olsun.

Son düzenleyen Safi; 9 Ekim 2016 01:24
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
20 Eylül 2013       Mesaj #2
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sınıf Temsilcisi Seçim Konuşması
Sınıfımızın sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde,
Sponsorlu Bağlantılar
Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek,

Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere sınıf temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum.

Hayırlı ve uğurlu olsun.

Son düzenleyen Safi; 12 Ekim 2017 18:17
Bymaniax - avatarı
Bymaniax
Ziyaretçi
22 Eylül 2013       Mesaj #3
Bymaniax - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar !!
Ben ........................
Okulumuzun ............. sınıfında okuyorum. ..........dünyaya geldim. ... Bu Sene sizlerinde desteğiyle bir çok şeye imzamızı atacağız. Başlıca sorunlarınızı benim aracılığımla yetkili kişilere bildirerek çözebilirsiniz. Okulumuzda eğitim ve sosyal etkinliklerin yetersizliğinin farkındayım. Bunun için gerekirse imkanları zorlayıp sizlere en güzel şeyleri sunarak sizlerin takdirini kazanmak en büyük hedefimdir.
En büyük uğraşım olan müzikle ilgili bu sene bir takım faaliyetler planlıyoruz. Sizlerinde desteğiyle bu planlarımızı başarıyla yerine getirmeyi hedefliyoruz. Sizlerinde yapmak istediği sosyal ve eğitimsel alanda bir faaliyet varsa fikirlerinizi benimle paylaşabilirsiniz.
Arkadaşlar şunu hiçbir zaman unutmayın demokrasılerde herkesin görüşü alınarak sorunlar daha kolay çözülebilir. Okulda gerçekleştireceğimiz tüm faaliyetler için fikirlerinizi ve desteğinizi bekliyorum.
Sizleri ve okulumuzu en güzel şekilde temsil edeceğime inanıyorum..
Saygılarımla...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar!
Ben Muhammet Furkan ERZEN
Okulumuzun 8-E sınıfında okuyorum.
Okulumuzda birçok yönden eksiklerin olduğunu fark ettim. Son haftalarda bu eksikliklerin giderilmesi için planlar yapıyorum. Fakat bunu tek başıma başaramam bunun için sizlerin desteğinize ihtiyacım var. Eğer bir araya gelirsek bu eksiklikleri demokratik bir yolla giderebiliriz. Bu konuya duyarlı öğrencilerle beraber toplanarak okulumuzdaki sorunlar için en kısa zamanda bir çözüm yolu bulacağız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
deg erli öğretmenim ve sevgili arkadaşlar ben........Okulumuzun sınıfında 7-C sınıfında okuyorum.Okulumuzun bircok yönden eksiklikleri olduğunu biliyorum ve bunun için çözümler üreteceğim mesela tuvaletlerin daha temiz olmasını ve gereken malzemelerin alınmasını sağlayacagim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2016       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar başkan seçimi progandası olarak ben başkan secildim bakın yazdığım şeyler hem kolay hemde basit propaganda:ben eyerki başkan olursam yaramazlık yapanları uyarırım eyer beni dinlemesse o ismi kağıda yazar ve oyretmene veririm oyretmen gerekeni yapar 2.başkan oldugumda kişileri eyer oyretmenim de izin verirse bıdahaki sene kendim 1 kışıyı başkan diyerini de başkan yardımcısı ben secerim. arkadaşlar bu arada ben lise oyrencisityim