Arama

Site üyeliğinde 'yeniden form gönderme işlemini onayla' ifadesi ne anlama gelir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Kasım 2016 Gösterim: 6.343 Cevap: 1
melih2002 - avatarı
melih2002
Ziyaretçi
19 Nisan 2014       Mesaj #1
melih2002 - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir siteye üyeydim fakat birden şu cümle yazdı Yeniden Form Gönderme İşlemini Onayla ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin acill..
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Herhangi bir form doldurma ve/veya gönderme işlemi sırasında veya sonrasında bu mesajla karşılaşabilirsiniz.
Sayfa tam yüklenmemiş veya yanlışlıkla "Geri" tuşuna basmış olabilirsiniz. Özellikle kredi kartı kullanılarak yapılan alışveriş işlemlerinde "Geri" tuşunu kullanmaktan kaçınınız. Ayrıca sayfa tam yüklenmediyse, sonraki ekrana gidemiyorsanız vb. durumlarda da işlemi baştan yapmanızı öneririm.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 21 Kasım 2016 17:51
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Kasım 2016       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Herhangi bir form doldurma ve/veya gönderme işlemi sırasında veya sonrasında bu mesajla karşılaşabilirsiniz.
Sayfa tam yüklenmemiş veya yanlışlıkla "Geri" tuşuna basmış olabilirsiniz. Özellikle kredi kartı kullanılarak yapılan alışveriş işlemlerinde "Geri" tuşunu kullanmaktan kaçınınız. Ayrıca sayfa tam yüklenmediyse, sonraki ekrana gidemiyorsanız vb. durumlarda da işlemi baştan yapmanızı öneririm.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.